;
تفریح و سرگرمی

اگر بینایی ات مشکلی نداشته باشه به راحتی اعداد مخفی تصویر را می بینی!

تست بینایی با اعداد مخفی: اعداد پنهان شده در تصویر را پیدا کنید؟ شما فقط 7 ثانیه فرصت دارید! همه عاشق چالش هستند. پازل ها، معماها و تست های تصویری راه های عالی برای آزمایش مهارت های شما هستند. این بازی ها نه تنها حس کنجکاوی را تحریک می کنند، بلکه هوش و مهارت های شناختی را نیز تحریک می کنند. آنها روشی سرگرم کننده برای آزمایش توانایی فکری مغز ارائه می دهند. برخی از پازل ها پیچیده تر از بقیه هستند، در اینجا یکی از آنها وجود دارد. پس با مجله خبری چشمک و  تست بینایی با اعداد مخفی همراه شوید.

تست تصویری که امروز به شما پیشنهاد می کنیم در قالب یک تصویر سیاه و سفید ارائه شده است. فقط در 7 ثانیه باید حل شود. علاوه بر این، بسیار پیچیده تر از پازل های معمولی و تست های توهم نوری است. این شامل تشخیص اعداد پنهان شده در زیر یک نمایش در کاشی ها و خطوط سیاه و سفید است. بسته به سطح بینایی افراد، می تواند یک چالش سخت برای شناخت توانایی های شناخت شما باشد.

شاید بپسندید: داستان مرد حکیم و حاکم شهر!

تست بینایی با اعداد مخفی

همان طور که اشاره شد این تست از کاربران دعوت می کند تا به تصویری مسحورکننده نگاه کنند که در آن تعدادی عدد پنهان شده است. اعداد شامل سه عدد است که باید مشخص شوند. زمان انعکاس ارائه شده، دشواری آزمون و در نتیجه فشار را افزایش می دهد. بنابراین برای شرکت در این تست بصری باید حداکثر تمرکز را نشان دهید. برای یافتن راه حل، ترفند تمرکز روی کاشی های تغییر شکل یافته است.

هنگام تجزیه و تحلیل تغییر شکل کاشی ها، باید مواج ها را دنبال کرد. ما همچنین باید تمام اشکالی را که چشم ها می توانند درک کنند را رعایت کنیم و آنها را به کاشی های گم شده مرتبط کنیم. پس از انجام این مراحل، راه حل پیدا می شود. اما درست است که با این کاشی‌هایی که انگار در حال حرکت هستند و چشم‌ها را هیپنوتیزم می‌کنند کار آسانی نبود. کلید موفقیت در شکل ها، اندازه ها و سایه های رنگ است.

شاید بپسندید: تست قدرت دید با عدد 36: آیا می توانید عدد 36 را در کمتر از 8 ثانیه پیدا کنید؟

تست بینایی با اعداد مخفی

شاید بپسندید: حکایت موش آهن خوار، حکایتی شنیدنی از کلیله و دمنه!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: 3 تفاوت تصویر سنجاب بامزه رو تو 10 ثانیه پیدا کنی، چشای تیز مثل عقاب داری!

پاسخ تست بینایی با اعداد مخفی

آیا موفق به یافتن پاسخ مناسب شده اید؟ اگر این کار را کردید، پس قدرت بینایی و همچنین تمرکز بسیار بالایی دارید. اگر نه، پس مطمئناً به اندازه کافی ذهن و مغز خود را ورزش نمی دهید. می توانید بیشتر تلاش کنید.

شاید بپسندید: نبوغ ریاضیاتی خودت را با حل معادله تصویری اثبات کن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: کدام حیوان است که اگر از آخر بخوانیش، شوم و بد یُمن می شود!؟

پاسخ تست بینایی با اعداد مخفی:  سه عدد معروف 8، 5 و 3 هستند. تست بینایی با اعداد مخفی و تست ها و آزمون های مشابه مجموعه ای برای تحریک مغز هستند. پازل های منطقی با معماها تفاوت دارند زیرا استدلال و شهود را به چالش می کشند. چالش ها، مانند آزمون دیداری مورد بحث، صرفاً تمرینات ذهنی هستند.

شاید بپسندید: درونگرایی یا برون گرا!؟ فقط بگو بعد از دیدن تصویر، اول چی دیدی تا بهت بگم!

پاسخ تست بینایی با اعداد مخفی

امیدوارم از تست بینایی با اعداد مخفی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: چشات عقابی باشه در 10 ثانیه تفاوت های دو آووکادو را پیدا می کنی!

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: چشات تیز باشه توستر متفاوت را در یک نگاه شناسایی می کنی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: کدوم خرس با بقیه فرق داره!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: چیستان: یک واژه بگوئید که همه حروف در آن باشد!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: با دلیل منطقی بگو کدومیکی از دو زن عصبانی، همسر این آقای بیچاره است!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: این معادله را در 10 ثانیه حل کن و اثبات کن در حل معادلات ریاضی رو دست نداری!

 

شاید برایتان جالب باشد

چیستان: پسر مادربزرگ و پدربزرگ شماست، اما عموی شما نیست!؟

یکی از کوله پشتی ها را انتخاب کن تا بگم کلاً چه جور آدمی هستی، کینه توز یا مهربان!؟

کدومیکی از مسافرا بارداره!؟ | افراد با ضریب هوشی بالا تو یه نگاه متوجه میشن!

تست شخصیت: منظره ای که انتخاب می کنی نشان می دهد که چقدر در زندگی ریسک پذیری!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − هشت =

دکمه بازگشت به بالا