;
تفریح و سرگرمی

ضریب هوشی‌ات رو با جابجایی یک چوب کبریت و اصلاح معادله ارزیابی کنید!

بازی هوش ریاضی با چوب کبریت: آیا فکر می کنید هوشمندی لازم برای حل این معمای چوب کبریت را در 8 ثانیه دارید؟ ضریب هوشی خود را تست کنید و خود را به چالش بکشید. فقط یک چوب کبریت را در این پازل پیچیده حرکت دهید. آیا می توانید آن را انجام دهید؟ امروز ما یک پازل ویژه برای به چالش کشیدن مغز شما داریم. پازل معادله ای است که جواب حاصل جمع درست نمی شود: 0+1+2=7. آیا می توانید پاسخ صحیح و در واقع معادله اصلاح شده را در 8 ثانیه بفهمید؟

تست‌های هوش، پازل‌ها و بازی‌های فکری مدت‌هاست که برای سنجش هوش و مهارت‌های حل مسئله مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع چالش ها در شبکه های اجتماعی رایج هستند و می توانند راهی سرگرم کننده برای سرگرمی خود یا دوستانتان باشند. این پازل خاص در نگاه اول راه حل واضحی ندارد، بنابراین مطمئناً به مغز شما تمرین خوبی می دهد. آیا می توانید آن را در کمتر از 8 ثانیه بفهمید؟ آن را امتحان کنید و ببینید چگونه کار می کند!

شاید بپسندید:یکی از شیرهای یالدار با بقیه متفاوته، میتونی تو یه نگاه تشخیص بدی!

بازی هوش ریاضی با چوب کبریت

همان طور که اشاره شد قدرت مغز خود را با این پازل تست کنید. آیا آماده به چالش کشیدن هوش خود هستید؟ این بازی فکری از شما می‌خواهد که با دقت نگاه کنید و تمرکز کنید تا به راه‌حل درست برسید. برای حل معما، باید فراتر از بدیهیات فکر کنید و خلاقانه نگاه کنید. برای حل معادله چالش روز، فقط مجاز به جابجایی یک چوب کبریت هستید. آیا برای انجام چالش آماده اید؟

پازل ها فوق العاده سرگرم کننده هستند و راهی عالی برای تمرین ذهن ما هستند. آنها ما را به چالش می کشند تا از خلاقیت خود استفاده کنیم و برای حل آنها به جزئیات نگاه کنیم. ما باید متمرکز بمانیم و روی کار در حال انجام تمرکز کنیم تا بتوانیم یک پازل را کامل کنیم. برای اینکه واقعاً مهارت های خود را آزمایش کنیم، می توانیم سعی کنیم یک پازل را در مدت زمان مشخصی کامل کنیم.به عنوان مثال دربازی هوش ریاضی با چوب کبریت آیا می توانید بگویید کدام چوب کبریت باید جابجا شده تا یک معادله درست ایجاد شود؟

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل داستان اگه برای من آب نداره برای تو که نون داره!

بازی هوش ریاضی با چوب کبریت

احتمالاً بپسندید:داستان ضرب المثل عطایش را به لقایش بخشیدم!

.

.

.

.

شاید بپسندید: (ویدیو) برداشت دیدنی عسل کوهی| این عسل با زنبورای توش واقعا پرخاصیت هست!

.

.

.

 

این ویدیو هم جالب است: ویدیو:عینهو بز از دیوار راست بالا و پائین میره،این ویدیو رو ببین تا متوجه مفهوم جمله بشی!

پاسخ بازی هوش ریاضی با چوب کبریت

آیا موفق به حل معما شده اید؟ به صفحه بعد بیایید و پاسخ خود را بررسی کنید! این یک چالش هیجان انگیز است که مهارت های حل مسئله شما را مورد آزمایش قرار می دهد. در پذیرفتن آن تردید نکنید.  مطمئن باشید که از آن لذت خواهید برد! حرکت با بازی های فکری مطابقت دارد. حرکت دادن کبریت ها یک بازی قدیمی است که قرن هاست وجود داشته است. این شامل جابجایی یک یا چند کبریت در اطراف یک تخته برای ایجاد یک الگوی خاص است.

شاید بپسندید: اگه ریاضی ات خوب باشه در 15 ثانیه، مجموع معادله آخر را بدست میاری!

.

 

.

 

شاید بپسندید:  حکایت حرف مفت زدن| ضرب المثل حرف مفت زدن از کجا آمد!؟

 

.

.

.

 

شاید بپسندید:فیلم سر کار گذاشتن ببر توسط میمون (خیلی باحاله)

پاسخ بازی هوش ریاضی با چوب کبریت: وقت آن است که چالش مغز را حل کنیم! ما تصویری را در زیر ارائه کرده ایم که راه حل را توضیح می دهد. ما به شما که توانستید پاسخ 8+1-2=7 را پیدا کنید تبریک می گوییم!

شاید بپسندید: حکایت جالب و شنیدنی ضرب المثل مرغش یک پا دارد!

پاسخ بازی هوش ریاضی با چوب کبریت

احتمالاً بپسندید: داستان شنیدنی آنچه تو از رو می خوانی من از برم!

امیدوارم از بازی هوش ریاضی با چوب کبریت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: (ویدیو)تایم ناهار در یکی از روستاهای هند!| لامصب چرا ملاقه استفاده نمی کنی!؟

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: تست قدرت ذهن: ذهن خلاق با تخیل بالا داری اگر در یک نگاه چهره های مخفی تصویر را پیدا کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: تست هوش: با دست زدن به یکی از لیوان ها تعادل صف بین لیوان های خالی و پر ایجاد کنید!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: اگر نکته تصویر ببر حنگلی را پیدا کنی، جزو 1 درصد تیزبین جهان هستی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: (ویدیو) جالب تهیه شیرنی زبان در قنادی!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

نقاط قوت و استعدادت رو با این تست شخصیت کشف کن! | یه جغد رو انتخاب کن!

 8 تا تفاوت بین دو تا تصویر بز بامزه هست که فقط تیزبین ها متوجهش میشن!

5 تفاوت بین دو تصویر مرکز کنترل ترافیک هست که هر کسی نمی تونه تشخیص بده!

با دلیل بگو که نامزد این آقا، کدومیکی از این دخترا است!؟

احتمالاً بپسندید: آزمون دقت ذهن:خرسی که خودش رو از شکارچی مخفی کرده پیدا کن!

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + سه =

دکمه بازگشت به بالا