;
تفریح و سرگرمی

اگر چشای تیز مثل شاهین داشته باشی،اشکال تصویر این زن زیبا رو پیدا می کنی!

آزمون شناخت اشکال تصویر خانم زیبا: مجله خبری چشمک امروز با یک آزمون جدید با شماست. در آزمون شناخت اشکال تصویر خانم زیبا فقط باهوشا و تیزبینا، تو یه نگاه اشکال عکس این خانمه رو پیدا می کنند!؟ از آن جمله معماهایی است که توانسته است مخاطبان زیادی را به سوی خود جلب کند. در صورتی که بتوانید اشکال اصلی و فاحش آزمون شناخت اشکال تصویر خانم زیبا را شناسایی کنید، شما می توانید به توانائیهای بالای شناختی و قدرت هوش خود اعتماد داشته و آن را تشویق کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناخت اشکال تصویر خانم زیبا همراه شوید.

معماها و سوالات تصویری همیشه جذاب و جالب هستند و شما می توانید اوقات فراغت خود را با آنها سپری کنید. از یک سو سرگرم می شوید و از سوی دیگر مغزتان را به یک ورزش اساسی دعوت می کنید. هدف بیشتر سوالات و معماهای تصویری در همین نکته نهفته است. مغز شما نیز برای بهبود عملکرد و حفظ سلامت خود به ورزش منظم نیاز دارد و بازی های فکری می توانند ورزش مناسبی برای مغز باشند. پس اگر به دنبال تمرین های ورزشی برای مغز خود هستید بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک را دنبال کنید.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل پته اش روی آب افتاده است!

آزمون شناخت اشکال تصویر خانم زیبا

بررسی میزان محبوبت این آزمون و همچنین براساس نظرات موجود در صفحه فیس بوک وب سایت ارائه دهنده آزمون شناخت اشکال تصویر خانم زیبا، نشان می دهد که تنها 20 درصد از اشتراک کنندگان توانسته اند در زمان 3 ثانیه ای اشکال اساسی تصویر را شناسایی کنند. در نتیجه همین مسئله باعث شده است که به این نتیجه برسیم که حل این آزمون تنها برای کسانی مقدور است که سطح قابل توجهی از دقت و تمرکز برخوردار باشند.

به دوستان خود نشان دهید که متخصص انجام چالش های تصویری هستید. شما فقط 5 ثانیه فرصت دارید. پس اگر آماده هستید در چالش تصویری امروز هم شرکت کنید.

به تصویر زیر خوب دقت کنید. در تصویر آزمون شناخت اشکال تصویر خانم زیبا شما با تصویری از یک خانم با کلاس مواجه هستید. بدون اینکه بیشتر فکر کنید سریع بید که این عکس چه اشکالی دارد؟ در واقع یک اشتباه کلی در تصویر وجود دارد که تنها یک چشم تیزبین قادر به دیدن آن است. تلاش کنید در زمان مشخص شده تصویر آزمون شناخت اشکال تصویر خانم زیبا را رمزگشایی کنید. با هم تصویر را مرور می کنیم.

شاید بپسندید: فقط یک نابغه میتواند 3 تفاوت تصویر خرس کابوی را در 10 ثانیه پیدا کند!

آزمون شناخت اشکال تصویر خانم زیبا

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل خوشی زیر دلش زده!

.

.

.

.

شاید بپسندید:  با دلیل منطقی بگو که احمق ترین فرد تصویر کیه!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: افراد با ضریب هوشی بالا می توانند با جابجایی 2 چوب کبریت، معادله را اصلاح کنند!

پاسخ آزمون شناخت اشکال تصویر خانم زیبا

وقت تمام شد. شاید 3 ثانیه زمنان ناکافی بود. ایا شما پاسخ و یا اشکال تصویر آزمون شناسایی اشکال تصویر خانم زیبا را پیدا کردید؟ اگر پاسخ منفی است بدون معطلی زمان دوم خود را شروع کنید.

شاید بپسندید: نابغه ای اگه تو 10 ثانیه جواب سوال ریاضی را پیدا کنی!

.

.

.

.

شاید بپسندید:دیده و چشیده نمیشود،با دستان لمس نمیشود، اما همه جا هست و همه به آن نیاز دارند!

پاسخ آزمون شناخت اشکال تصویر خانم زیبا: کاملا درست است. در تصویر آینه زن دارای یک گردنبند مروارید است. در حالی که در واقعیت به گردن چیزی ندارد.

شاید بپسندید:یکی از دو دوست مدعی است که تصویر بازیگر زن نیست و یک مرد است! نظر شما چیست!؟

شناخت اشکال تصویر خانم زیبا

امیدوارم از آزمون شناخت اشکال تصویر خانم زیبا استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: آیا می‌توانید 3 تفاوت تصویر کودکان در حال بازی را پیدا کنید!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: داستان ضرب المثل دو قورت و نیمش باقی مانده!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

بیشتر بخوانید:چیستان: نه خواهرته، نه برادرته، اما بچه پدر و مادرته، اون کیه؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل دل به دل راه دارد!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

فقط 1 چوب کبریت را جابه جا کنید تا معادله ای درست ایجاد شود! | باهوشا در یک نگاه موفق میشن!

داستان کوتاه شنیدنی یک جفت جوراب زنانه | داستانی جالب از عزیز نسین نویسنده ترک!

با پیدا کردن گربه باغچه در یک نگاه، اثبات کن که چشای قوی مثل عقاب داری!

اشتباه تصویر دو دختر بازیگوش چیست!؟ | فقط یک نابغه متوجه می شود!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 13 =

دکمه بازگشت به بالا