;
ریپورتاژ آگهی

معرفی نرم افزار حسابداری،حقوق و دستمزد و انبار پارمیس

پارمیس با ارائه نرم افزار حسابداری جامع به شرکت وارگان های مختلف این امکان را میدهد که به سهولت کارهای حسابداری و مالی خود را انجام بدهند.

برای محاسبه حقوق و دستمزد کارکنان هر سازمان، به یک نرم افزار مدیریت منابع انسانی مانند نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس نیاز خواهیم داشت.

نرم افزار انبار پارمیس برای استفاده هرچه ساده تر شما طراحی شده است. به نحوی که میتوانید به شکلی دقیق و به روز رسانی شده و در لحظه موجودی کالاها راپیگیری کنید.

نرم افزار انبار

امکانات نرم افزار انبارداری پارمیس

جهت کنترل و مدیریت انبار های شرکتی و یا موجودی کالاها در یک انبار از نرم افزار انبار استفاده می­شود.

نرم افزار انبار به شما کمک میکند تا به صورت دقیق قیمت های خرید و فروش ،موجودی کالاها،میزان خرید و فروش، میزان تحویل و دریافت وموارد مرتبط دیگر را مدیریت کنید.

همچنین میتوانید به صورتی خودکار سفارشات مشتریان را بررسی کنید وسفارش خریدات جدید خود را ایجاد کنید.این نرم افزار انبار قابلیت متصل شدن به نرم افزار های شرکتی دیگری مثل نرم افزار حسابداری را دارند لازم به ذکر است که این اتصالات به شما دسترسی میدهد تا بسیار سریع تر و دقیق تر جریان ورود،موجودی و جریان خروج  انواع کالای شرکت خود را پیگیری نمایید.

این نرم افزار انبار، دسترسی به کاربر میدهد که امکان مدیریت و استفاده در زمان هایی که اینترنت نداشته و به اصطلاح افلاین هستید را داشته باشید. به این معنی است، شما در هر زمان و مکانی که واقع بودید با نیاز نداشتن به شبکه اینترنتی  بتوانید به شرایط انبار خود اگاهی داشته و ان را مدیریت کنید.

قابل ذکر است که پارمیس، در نرم افزار انبار خود مواردی را جهت استفاده بهتر شما درنظر گرفته است ازجمله: هشدار برای پیشگری از خراب شدن مواد فاسد شدنی، اطلاع از تعداد کالاها، تولید اسناد حسابداری به طور خودکار، اتمام موجودی کالاها، انجام خودکار کارهایی از قبیل بارکد محصولات، شماره سریال کالاها، مکان انبار و غیره که با اهداف کمتر شدن خدمات بعد از فروش و رضایت بیشتر مشتریان مجموعه و شرکت شما میباشد.

لازم است اشاره کنیم که نرم افزار انبارداری پارمیس، ویژگی هایی جهت اسان تر انجام شدن کارهای انبارداری را شامل میشود. مواردی مانند: مراحل تعریف کالا، رهگیری کالا در انبار و ویژگی های کلی دیگری که درادامه به ان پرداخته شده است.

نرم افزار حقوق و دستمزد

مزایا نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس

نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس جهت رفع این نیاز به صورت کاملا دقیق حقوق و دستمزد کارکنان را حساب میکند.داده های مربوط به نیروهای شرکت را در یک پایگاه اطلاعاتی مرکزی ذخیره میشود و به صورت خودکار، امور مدیریتی در مورد حقوق و دستمزد را انجام میدهد.

گوشه ایی از ویژگی های نرم افزار حقوق و دستمزد مانند: مدیریت تعداد ساعات کارکرد،محاسبه مالیات و عوارض، پرداخت حقوق کارکنان، مدیریت تعدادمرخصی ها، محاسبه حقوق پایه وغیره میباشد.

نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس،امکان تولید گزارشات متنوعی مثل: گزارش حضور و غیاب، گزارش مالیات و غیره را دارد. با استفاده از این نرم افزار حقوق و دستمزد به­صورت دقیق دستمزد کارکنان و نیروهای خود را محاسبه کنید تا با معین کردن زمان انتخابی شما پرداخت به طور اتوماتیک انجام شود.

شما به شکلی اسان، در اخر هرماه با کمک نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس، حقوق و مزایای کارکنان خود را محاسبه کنید.

از طرفی برای انجام امور حقوق و دستمزد، سرعت و سهولت بیشتری را جهت محاسبه بیمه و مالیات در اختیارتان قرار میدهد. همچنین لیست بانک های مورد نظرتان را به راحتی وبا کمترین زمان به شما تحویل خواهد داد.

برنامه حسابداری

بهترین نرم افزار حسابداری پارمیس

نرم افزار حسابداری پارمیس برای استفاده کنندگان خود، مدیریت و نظارت کامل با سرور و رایانه هایی که اطلاعات در ان ذخیره میشود را ممکن میسازد.

پرداخت های پرسنلی، جریان وجوه نقد، ثبت فاکتور های فروش، حساب های مالی و گزارشات مالی و.. تنها نمونه ایی از قابلیت های نرم افزار حسابداری پارمیس میباشند. تمامی شرکت ها وسازمان ها میتوانند وضعیت مالی خود را در لحظه چک کنند، این به روز رسانی بودن اطلاعات قطعا برای تصمیم گیری های مهم به شما کمک چشم گیری خواهد کرد.

نرم افزار حسابداری پارمیس، جهت زمینه های مختلفی ازجمله :بازرگانی، فروشگاهی و تولیدی در قسمت های مختلف برای کسب وکار های متنوع قابل دسترسی میباشد.

پارمیس، مجموعه ایی با بیش از بیست سال سابقه در زمینه اموزش و خدمات حسابداری، اکنون باارائه نرم افزارهای تخصصی شرایطی را برای استفاده کنندگان خود فراهم کرده است تا به سهولت امور حسابداری و مالی خود را بتوانند انجام دهند.

شما میتوانید بدون نیاز به فردی متخصص در امور مالی، باکمک پارمیس تمام کارهای حسابداری کسب و کار خودرا مدیریت کنید. از این جهت برای کاربران به صورت رایگان نسخه دمو درنظرگرفته شده است تا با مشاهده و انجام ان مشکلات خودرا رفع نمایند.

مزیت های نرم افزار حسابداری پارمیس

1.ردیابی تراکنش های مالی : امکان ردیابی و ثبت تراکنش های مالی شرکت را فراهم می کند که شامل فاکتورهای خرید و فروش، واریز و برداشت های بانکی، پرداخت حقوق و دستمزد، هزینه ها و درآمدها و سایر تراکنش های مرتبط با حسابداری است.

2.مدیریت حساب های بانکی : این نرم افزارحسابداری قابلیت اتصال به حساب های بانکی شرکت را دارد و امکان مدیریت آنها را به صورت خودکار فراهم می کند.

3.گزارشگیری : این گزارش ها شامل صورت های مالی، ترازنامه، صورت سود و زیان، گزارش مالیاتی و سایر گزارش های مرتبط با حسابداری می شود.

4.اتصال به نرم افزار های دیگر: نرم افزار حسابداری ، قابلیت اتصال به نرم افزارهای دیگر مانند نرم افزار حقوق دستمزد، نرم افزار انبارداری و سایر نرم افزارهای مرتبط را دارد.

ازدیگر ویژگی های ان میتوان به بارکدخوان، فیلد های کاربردی اصناف و مشاغل، سامانه پیام کوتاه، ماژول تماس و غیره اشاره کرد.

جمع بندی

پارمیس در این مقاله با معرفی و توضیحاتی درمورد خدمات و محصولات خود مانند: نرم افزار حسابداری، نرم افزار انبار و نرم افزار حقوق و دستمزد برای شما مطالبی را اختصاص داده است. همچنین اطلاعات کاربردی برای انجام و انتخاب راهی بهتر درمدیریت امور مالی مجموعه تان را در پارمیس جست و جو کنید.

جهت خرید و دریافت نمایندگی نرم افزار های مالی پارمیس می توانید با شماره شماره تماس 02187758 یا به سایت www.ParmisIT.com مراجعه کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

دکمه بازگشت به بالا