;
تفریح و سرگرمی

با 2 حرکت چوب کبریت، عبارت غلط 4×9=46 را اصلاح کنید!

سوال هوش ریاضی با عبارت غلط: این معادله در وضعیت فعلی نادرست است. تنها 5 درصد از مردم در کمتر از 10 ثانیه قادر هستندتا با جابجایی 2 چوب کبریت در سوال هوش ریاضی با عبارت غلط به موفقیت دست پیدا کنند. پازل ها راهی عالی برای آزمایش هوش و مهارت های حل مسئله شما هستند. با مجله خبری چشمک و سوال هوش ریاضی با عبارت غلط همراه شوید.

از تست‌های هوش کلاسیک مانند جدول کلمات متقاطع، آزمون‌ها و پازل‌های منطقی گرفته تا پازل‌های پیچیده‌تر، حل بازی‌های فکری تمرینی عالی برای مغز است. در این زمینه، معادله شروع 4×9=46 است. اما این معادله اشتباه است. معما یا چالش دقیقاً یافتن راه حل و تصحیح اشتباه معادله در کمتر از 10 ثانیه است. ما شما را به حل یک معمای جدید دعوت می کنیم! برای رسیدن به این هدف، باید مشاهده کنید و تمرکز کنید. دستورالعمل ها را دنبال کنید و برای یافتن راه حل خارج از چارچوب فکر کنید.

شاید بپسندید: تیزبین‌ها در یک نگاه خرس مخفی تصویر را پیدا می‌کنند!

سوال هوش ریاضی با عبارت غلط

این چالش ها امروزه در شبکه های اجتماعی بسیار محبوب هستند و توسط کاربران، افراد مشهور یا شرکت ها برای سرگرمی و آموزش دیگران ارائه می شوند. پازل ها می توانند به همان اندازه که سخت هستند آسان باشند و می توانند از ریاضیات ذهنی تا حل مسائل پیچیده تر از طریق منطق و استنتاج را شامل شوند.

امروز یک بازی فکری داریم که شما را در معرض آزمایش قرار می دهد: 4×9=46. هدف ساده است: در کمتر از 10 ثانیه راه حل را پیدا کنید. پس آماده ای؟ به یاد داشته باشید که زمان محدود است!چالش روز را کشف کنید! امروز فقط می توانید 2 چوب کبریت را برای حل عبارت حرکت دهید. بنابراین، برای انجام این چالش آماده اید؟  برای موفقیت در یک پازل، باید روی ذهن و خلاقیت خود کار کنید. برای یافتن راه حل باید قسمت های مختلف را با دقت مشاهده و تمرکز کنیم.

ما باید یاد بگیریم که خود را با چالش هایی که برایمان پیش می آید سازگار کنیم و در هنگام انباشته شدن مشکلات صبور باشیم. علاوه بر این، داشتن یک استراتژی خوب برای برخورد منطقی و منطقی با مشکل مهم است. همچنین یافتن راه حلی که خیلی پیچیده نباشد و به راحتی قابل اجرا باشد ضروری است.

شاید بپسندید: حکایت ملانصرالدین و زن ایده آل!

سوال هوش ریاضی با عبارت غلط

شاید بپسندید: آن چیست که وقتی تمیز است سیاه می شود و وقتی کثیف است سفید!؟

.

.

.

 

 

.

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: چالش چوب کبریتی: با اضافه کردن 4 چوب کبریت، مربع را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید!

جواب سوال هوش ریاضی با عبارت غلط

ما چالشی را به شما پیشنهاد می کنیم که در شبکه های اجتماعی مانند توییتر یا اینستاگرام بسیار محبوب است. بنابراین اگر نتوانستید به پاسخ دست پیدا کنید، بهتر است در این فعالیت شرکت کنید و برای حل این حساب تلاش کنید.

شاید بپسندید: حکایت مرد فقیری که روزی بی زحمت می خواست و دلیل جالبی داشت!

.

.

.

.

.

.

بیشتر بخوانید: چالش چوب کبریتی: فقط یک حرکت معادله 2=7+5 رو درستش کن و نشون بده باهوشی!

جواب سوال هوش ریاضی با عبارت غلط: راه حل معما را در انتهای این پاراگراف برای شما پیوست کرده ایم. ما مطمئن هستیم که اگر کمی دقت کنید راه حل را در زمان مشخص شده پیدا خواهید کرد! راه حل 5×9=45 است. به کسانی که در کمتر از 10 ثانیه جواب را پیدا کردند تبریک می گویم! شما واقعا با استعداد هستید!

شاید بپسندید: چیستان | آن چیست که در هر قرن یک بار، در هر دقیقه دوبار می‌آید؛ اما در سال نمی‌آید!؟

سوال ریاضی با عبارت غلط

امیدوارم از سوال هوش ریاضی با عبارت غلط استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

سن عقلی تان چقدر است!؟ | فقط بگو در نگاه اول چی دیدی!؟

 کدامیک از زنان تصویر، مشکوک به کودک ربایی است!؟

چیستان| آن چیست که انسان چهار تا دارد، سگ سه تا، پلنگ دو تا و گربه یکی!؟

یکی از تخم مرغ ها را انتخاب کن تا بگم درونگرا هستی یا برونگرا!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − بیست =

دکمه بازگشت به بالا