;
تفریح و سرگرمی

اگر فکر می کنی ریاضی ات خوبه، حاصل عبارت 18÷3(5-4+1)=؟ را در 10 ثانیه پبدا کن!؟

سوال خاص ریاضی با اصول محاسبه: با کمک آزمون ریاضی امروز که با عنوان سوال خاص ریاضی با اصول محاسبه منتشر شده است، خواهید فهمید که آیا اصول ریاضی را می دانید یا خیر!؟ این تست ریاضی یک سرگرمی است که احتمالا قبلا با نمونه های شبیه آن مواجه شده اید. در واقع، این آزمون ها بسیار محبوب اند و به همه اجازه می دهند در حالی که مهارت های ریاضی خود را بهبود می بخشند، سرگرم شوند.

این آزمون برای همه، اعم از کودکان و بزرگسالان مناسب است و تمرین خوبی برای مغز آنهاست. این تست به شما امکان می دهد پایه های خود را در ریاضیات و محاسبات ذهنی تقویت کنید. از چندین نوع عملیات، از جمع تا تقسیم، از جمله محاسبات داخل پرانتز تشکیل شده است. با شرکت در این آزمون مجله خبری چشمک می توانید سطح مهارت های ریاضی خود را ارزیابی کنید، نقاط قوت و ضعف خود را شناسایی کنید و در زمینه هایی که در آن مشکل دارید کار کنید.

شاید بپسندید:حکایت شیر مغرور و موش | وقتی غرور، اسباب هلاکت و سقوط شیر جنگل شد!

سوال خاص ریاضی با اصول محاسبه

قبل از شروع این چالش، مایلیم به شما یادآوری کنیم که این تست برای سرگرمی انجام شده است. در حین حل این مشکل نیازی به ناراحتی نیست. برای حل این چالش، قبل از هر چیز باید تمام اصول اولیه در ریاضیات را بدانید. در این بازی اضافه و تقسیم برجسته می شود. اما مراقب باشید، عملیات داخل پرانتز معنای بزرگی دارد.

برای حل این چالش ریاضی، درک مکان هر عدد و هر علامت مهم است. دستورالعمل ها و درخواست ها را به شیوه ای منطقی و متفکرانه با استفاده از عملیات اساسی تجزیه و تحلیل کنید. شما 10 ثانیه برای تکمیل آن وقت دارید، این پازل واقعا آسان است و فقط کافی است شما با اصول محاسبه آشنایی کامل داشته باشید. با سوال خاص ریاضی با اصول محاسبه و بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید:آدم مستقل و خودکفا هستی یا وابسته!؟ | برای پاسخ یکی از 3 حیوان را انتخاب کن!

سوال خاص ریاضی با اصول محاسبه

شاید بپسندید: داستان روباه و ترس از مرغ های قاضی!

.

.

.

 

.

.

شاید بپسندید: چیستان | اون چیه که سفیده، برف نیست، ریشه داره، درخت نیست!؟

پاسخ سوال خاص ریاضی با اصول محاسبه

وقت شما به پایان رسیده است. باید بدانید که سوال خاص ریاضی با اصول محاسبه چالش مهمی را ارائه می دهد و ما شما را تشویق می کنیم که با آن روبرو شوید و سعی کنید راه حل را کشف کنید. بهتر است بیشتر تلاش کنید.

شاید بپسندید: آیا دخترک ربوده شده!؟ | اگر مهارت کارآگاهی داری در 5 ثانیه واقعیت تصویر را متوجه میشی!

 

 

.

بیشتر بخوانید:اگر A+5=11، B+8=18 و C+6=15 باشد D+3=؟ چند می‌شود!؟

.

.

احتمالا بپسندید: سوال هوش: نکته سنجی‌ات رو با شناسایی متهم تحت تعقیب اثبات کنید!

پاسخ سوال خاص ریاضی با اصول محاسبه: آیا نتیجه 12 را پیدا کردید؟ تبریک می گویم ! شما به اصول اولیه ریاضی کاملاً مسلط هستید. در چنین عملیاتی باید نتیجه عمل داخل پرانتز را با عدد کنار آن ضرب کنید. به یاد داشته باشید: ما با محاسبات پرانتز شروع می کنیم، سپس توان ها و توان ها، سپس ضرب و تقسیم، و با جمع و تفریق پایان می دهیم.

18÷3 (5-4 +1) = 18÷3 (1 +1) = 18÷3 (2) = 6 (2) =12

شاید بپسندید: آزمون قدرت تمرکز: کدام گاو با بقیه فرق دارد!؟

سوال خاص ریاضی با اصول محاسبه

امیدوارم از سوال خاص ریاضی با اصول محاسبه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

شاید بپسندید: اصطلاح پته اش رو آب افتاد از کجا آمده است+داستان

چیستان: کدام وسیله و شی است که جان دارد، اما نفس نمی‌کشد!؟

نادان پول دار و دانای بی پول: وقتی مال و ثروت بر فکر و دانایی ارجحیت پیدا می کند!

اگر چشمان عقابی داری، حیوان متفاوت را بین تمساح های سبز پیدا کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا