;
تفریح و سرگرمی

سوال ریاضی: با حل عبارت فوق، میزان دانش ریاضی‌ خودت رو ارزیابی کنی!

سوال با حل عبارت ریاضی: شما در تصویر یک عبارت ریاضی را می بینید که شما باید بتوانید پاسخ این معادله را در 8 ثانیه حل کنید. بازی فکری حل معادله می تواند به خوبی هوش ریاضی شما را ارزیابی کنید. این معادله تصویری یک بازی فکری هیجان انگیز است که مردم باید درباره آن فکر کنند و آن را حل کنند. افراد باید مشکل را شناسایی کرده و به آن پاسخ دهند. فقط افراد با قدرت فکری بالا می توانند آن را حل کنند! با مجله خبری چشمک و سوال با حل عبارت ریاضی همراه شوید.

بازی های فکری معماهایی هستند که با تفکر جانبی قابل حل هستند. افرادی که از حل پازل های پیچیده و راه حل های آنها لذت می برند، قطعا باید سعی کنند بازی های فکری را حل کنند. آیا خود را در حل این بازی های فکری چالش برانگیز متخصص می دانید؟ با حل بازی های فکری می توانید دانش و استعدادهای خود را مورد آزمایش قرار دهید. معادله 78 ÷ 2 x (5 + 6) =؟ است که پاسخگویی به آن، آسان به نظر می رسد. شما باید در 8 ثانیه حل کنید.

شاید بپسندید:با دلیل بگوئید چه کسی در این تصادف جان سالم به در برده است!؟

سوال با حل عبارت ریاضی

فعال نگه داشتن ذهن از طریق این بازی های فکری به شما امکان می دهد سطح استرس و خستگی را کاهش دهید. منطق را با هوش خود ترکیب کنید و پاسخ را ارائه دهید. معماها، بازی های فکری و توهمات متعددی وجود دارد. سعی کنید مواردی را که در حوزه مورد علاقه شما هستند حل کنید تا مغز خود را تمرین دهید. برای یافتن راه حل از منطق و هوش استفاده کنید.

حل پازل های ریاضی لذت بخش است اما نیاز به کار ذهنی دارد. این بازی های فکری از ما می خواهند که از توانایی های شناختی خود و همچنین تفکر خلاق استفاده کنیم. در نتیجه این موضوعات در گفتگوهای سالم مطرح می شوند. حتماً از قانون ریاضی در کلاس برای حل طیفی از مسائل و عبارات ریاضی استفاده کرده اید. در این مورد نیز همین امر صادق است.

معادله 78 ÷ 2 x (5 + 6) = ؟ را حل کنید و به همه اثبات کنید که واقعا یک ریاضیدان قهار هستید.

شاید بپسندید:دستان خود را چگونه مشت می کنید!؟ | نوع آن می تواند بخشی از زوایای شخصیتی شما را افشا کند!

سوال با حل عبارت ریاضی

احتمالا بپسندید: تست روانشناسی: اگه در این موقعیت باشی اول چه کسی رو نجات می دی؟!

.

 

 

.

.

.

.

احتمالا بپسندید: چیستان: کدام میوه تمام حروف جیران رو دارد!؟

پاسخ سوال با حل عبارت ریاضی

بازی های فکری مفاهیم ساده ای هستند. اگر با دقت در مورد آنها فکر کنید، راه حل ها را پیدا خواهید کرد. پازل ریاضی و پاسخ آن در اینجا ارائه شده است. اما قبل از دیدن پاسخ بهتر است که بیشتر معادله را بررسی کنید.

شاید بپسندید: آزمون هوش: به جای علامت سوال، عدد مناسب بگذارید!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که گوشتش در رو قرار گرفته است و پوستش در زیر!؟

پاسخ سوال با حل عبارت ریاضی:  اگر می خواهید ضریب هوشی خود را افزایش دهید، باید آن را امتحان کنید. بازی های فکری شما را دیوانه می کند، اما از راه حل های آنها شگفت زده خواهید شد. این معما مهارت های استدلال ریاضی و حل مسئله شما را آزمایش می کند. وظایف ذهنی چالش برانگیز مانند این به بهبود مهارت های حل مسئله و تقویت عملکرد کلی شناختی شما کمک می کند.

در محاسبات ریاضی طبق قانون Pemdas ابتدا پرانتز محاسبه شود، در اولویت بعدی توان و سپس ضرب و تقسیم دارای اولویت یکسانی هستند که از ضرب بعد تقسیم محاسبه می‌شوند و در اولویت آخر هم جمع اول بعد تفریق.

78 ÷ 2 x (5 + 6) = ?

مرحله اول: عملیات داخل پرانتز را انجام دهید: 5 + 6 = 11.

مرحله دوم : عملیات تقسیم را انجام دهید: 78 ÷ 2 = 39.

مرحله 3: بقیه عملیات را انجام دهید:39×11 این عدد 429 را می دهد.

اسخ صحیح این معمای ریاضی 429 است.

شاید بپسندید: اصطلاح بزخری کردن از کجا آمده است+داستان

سوال با حل عبارت ریاضی

امیدوارم از سوال فکری با حل عبارت ریاضی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:مرد گدا در بازار | حکایت گدایی که ساکنان یک شهر را اُسکول کرد!!

برایتان جالب خواهد بود

چیستان: وقتی دو حرف به آن اضافه کنید، کدام کلمه پنج حرفی کوتاهتر می شود؟

سوال هوش: کدامیک از این دو نفر، زن و شوهر واقعی هستند!؟

 چیستان: کدام اسم دخترانه است که اگر حرف آخر آن را برداریم اسم یک پرنده می‌شود!؟

حکایت آموزنده و شنیدنی “پیرمرد کفشدوز و سوزن کفاشی” که هر انسانی باید آن را بخواند و حفظ کند!

نوشته های مشابه

3 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 5 =

دکمه بازگشت به بالا