;
تفریح و سرگرمی

چشمات تیز مثل عقاب باشه لیوان را بین پنگوئن‌ها پیدا می کنید!

تست قدرت دید با لیوان: گاهی اوقات، آنچه در برخی از تصاویر ظاهر می شود، آن چیزی نیست که به نظر می رسد. برای درک آن باید روی ذهن خود تمرکز کنیم. این تصاویر به عنوان توهمات نوری شناخته می شوند. عکس های توهمات نوری در حال حاضر در رسانه های اجتماعی در حال گسترش هستند.

این به منظور مطالعه ذهن و چشم ها و شناخت میران توانایی های آن مهم هستند. مردم اغلب با دیدن این تصاویر با چشمان خود گیج می شوند. به واقع یافتن راه حل برای رمز و راز این تصاویر دشوار است. ذهن و تمرکز و حتی بینایی افراد در آماده ترین شکل ممکن خود قرار می گیرد. به این ترتیب با آمادگی ذهن، مغز نیز مجبور به فعالیت بیشتر می شود. انجام منظم فعالیت های مغزی، در رشد توانائیهای شناختی، تأثیر بسزایی دارد.

وقتی صحبت از بازی های فکری به میان می آید، به نظر می رسد اینترنت گرسنگی سیری ناپذیری برای این بازی ها دارد. تصاویر معمایی جدیدی هر روز برای جذب مخاطبان اینترنتی فراهم می شود. این تصاویر اشتیاق افراد را برای بازی کردن افزایش می دهد. این مسئله به دو علت است. یکی آنکه سرگرم کننده هستند و دیگر آنکه فعالیت های مغزی را افزایش می دهند. در تست قدرت دید با لیوان، آیا می توانید ظرف 15 ثانیه  لیوان پنهان را در میان پنگوئن ها پیدا کنید!؟

شاید بپسندید:چند گوزن را در تصویر شناسایی کردید!؟ | افراد با تیزبینی عقاب همه گوزن ها را شناسایی می کنند!

تست قدرت دید با لیوان

همان طور که اشاره شده بازی های فکری، فعالیت های مغزی را افزایش می دهند. حل و پاسخ این به آن علت است که دقت و تمرکز شما را نیاز دارد. در تست قدرت دید با لیوان، آیا می توانید لیوان پنهان را در بین پنگوئن ها در عرض 15 ثانیه پیدا کنید.

این تصویر معمایی و همچنین تصاویر توهم نوری، به طور گسترده در رسانه های اجتماعی در حال گسترش است و بسیاری در حال انجام این چالش هستند. بسیاری گزارش دادند که این چالش تصویری خاص بسیار دشوار است و بسیاری از افراد تاکنون نتوانستند لیوان پنهان را در این توهم نوری پیدا کنند. اگر آماده هستید با دقت به تصویر تست قدرت دید با لیوان نگاه کنید:

شاید بپسندید:تست قدرت تمرکز: الاغ مخفی تصویر کجاست؟

تست قدرت دید با لیوان

شاید بپسندید: روباه را پیدا کن | روباهی در کمین این مرغابی های زیباست!.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

بیشتر بخوانید: فقط کسایی که اصول ریاضی را بلد باشند، میتونن معادله را حل کنند!

تست قدرت دید با لیوان

امیدوارم توانسته باشید لیوان را پیدا کرده باشید. اگر تاکنون نتوانستید این چالش را حل کنید، اشکالی ندارد. نگران نباشید. این تست می تواند برای شما یک تمرین خوب برای مغز شما باشد و فعالیت های آن را افزایش دهد. می توانید به بالا مراجعه کنید، و بار دیگر خود را امتحان کنید. خوب، در حال حاضر، ما یک اشاره را به شما می دهیم. برای پیدا کردن لیوان، نیمه بالایی تصویر را بررسی کنید. حالا می توانید آن را تشخیص دهید؟

شاید بپسندید:اگه آهوی مخفی را در این تصویر جنگلی پیدا کنی چشمات خیلی تیزه!

.

.

.

.

.

.

.

 

پاسخ تست قدرت دید با لیوان: به تصویر با دقت نگاه کنید. در سمت راست بالا، یک لیوان وجود دارد.اگر هم خسته شده اید و منتظر پاسخ هستید به تصویر ذیل مراجعه کنید. این شما و پاسخ تست بینایی لیوان!

شاید بپسندید:با توجه به 3 معادله اول مجموع ارش عددی دو گربه و پنجه گربه را پیدا کنید!

پاسخ تست قدرت دید با لیوان

امیدوارم از تست قدرت دید با لیوان استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:آزمون قدرت دید: سه تا گربه با بقیه فرق داره، اون ها را پیدا کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

بیشتر بخوانید:تست قدرت دید: کرگدن را بین فیل ها شناسایی کنید!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

بیشتر بخوانید: تست شخصیت: انتخاب یک حیوان تصویر ویژگی اصلی شخصیتی شما را افشا می کند!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

حکایت جالب شاهزاده و دختر ابراهیم کش از داستان های کهن فارسی+ بخش پایانی

فقط افراد دقیق آهوی جنگلی را در تصویر پیدا می کنند!

اگه فکر می کنی چشمات تیزه دو موش مخفی را در تصویر شیر پیدا کن!

 حروف متفاوت را در میان Yها پیدا کنید | خیلی ها موفق نشدند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 6 =

دکمه بازگشت به بالا