;
تفریح و سرگرمی

اگه پلنگ خالدار تصویر رو پیدا کنی، چشات مثل شاهین تیزه!

تست قدرت دید با حیوانات وحشی: قدرت تمرکز، دقت و بینایی رابطه مستقیم با میزان فعالیت های مغز شما دارد. به باور محققان، افزایش عملکرد مغز با کمک بازهای های فکری، تست های هوش، چالش های تصویری که نیازمند تمرکز و دقت هستند و … امکان پذیر است. شما وقتی بیشتر سوالات هوش تصویری و پازل تصویری را مشاهده می کنید، متوجه می شوید که برای حل آن باید به جزئی ترین چیزها دقت کنید و این مسئله خود زمینه را برای افزایش فعالیت های مغزی شما فراهم می کند. در تست قدرت دید با حیوانات وحشی شما می بایست با ارزیابی جزئی ترین اشکال، حیوانات استتار شده را پیدا کنید. با بخش سرگرمی چشمک همراه باشید.

نوع زندگی بشر در سال های اخیر باعث نوعی بی تحرکی گردیده است. عدم فعالیت مناسب جسمی و روحی، سلامت او را مورد تهدید قرار داده است. منشا بسیاری از بیماری های مختلف در حوزه سلامت مربوط به همین موضوع است. به همین دلیل برخی از پزشکان معتقدند که ورزش منظم، تغذیه مناسب و همچنین انجام مرتب بازی های فکری منجر به افزایش فعالیت های مغزی می شود.

انجام فعالیت های مغزی می تواند به بهبود عملکردهای شناختی همچون جزئی نگری، دقت، توجه و حضور ذهن کمک کند. محققان معتقدند که یکی از دلایل رشد بیماری هایی همچون ضعف حافظه، آلزایمر و … می تواند کمبود فعالیت مغزی باشد. انجام این تست ها نیاز به دقت و تمرکز کردن دارد و همین مسئله مغز شما را وادار به فعالیت می کند. پس عجله کنبد و تست قدرت دید با حیوانات وحشی را بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: آزمون تصویری هوش: اشتباهات موجود در تصویر مزرعه چیست!؟

تست قدرت دید با حیوانات وحشی

امروز هم چند تصویر چالش برانگیز برای شما انتخاب کرده ایم. این تصاویر از آن جهت چالش برانگیز هستند که در هر تصویر حیوانی توانسته است خود را به خوبی با محیط اطرافش ترکیب کند. به این ترتیب برای دیدن این حیوانات باید از تمام تمرکز و دقت خود استفاده کنید. به باور محققین افرادی که به آسانی و در زمانی کمتر از 15 ثانیه قادر به شناسایی به این حیوانات استتار شده هستند، از قدرت بینایی و دقت و تمرکز بسیار عالی برخوردار هستند. اگر آماده هستید به سراغ تصاویر می رویم.

در تصویر اول تست قدرت دید با حیوانات وحشی شما با یک عکس روبرو هستید که از صخره های راجستان هند برداشته شده است. در نگاه اول صخره به چشم می خورد اما با کمی دقت متوجه می شوید که در قسمتی از این تصویر، در میان صخره ها پلنگی در حال استراحت می باشد. این عکس در تیک تاک منتشر گردید و عکاس این عکس مدعی شد که در ابتدا متوجه پلنگ نشده بوده و بعد از چند عکس گرفتن از محیط اطراف به یکباره متوجه این پلنگ شده است. همین مسئله سبب شد تا وی این عکس را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارد. او با این عکس تلاش کرد که دوستان خود را به چالش چه کسی دارای چشمان عقابی است؟ دعوت کند.

اکنون وب سایت چشمک شما را به این چالش دعوت می کند. آیا می توانید این پلنگ را در کمتر از 10 ثانیه پیدا کنید!؟ با دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: چشات تیز باشه تفاوت های دو تصویر نینجای ژاپنی را پیدا می کنی!

تست قدرت دید با حیوانات وحشی

شاید بپسندید: حکایت عاشقانه شاهزاده و دختر ابراهیم کش از داستان های کهن فارسی+ بخش اول

.

.

.

.

شاید بپسندید: کدام ویژگی ات را برای موفقیت باید تقویت کنی!؟ | در نگاه اول چی دیدی!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: افسانه یا حکایت خارکن و دو دخترش | خارکنی که دو تا دخترشو از خانه بیرون کرد!

پاسخ تست قدرت دید با حیوانات وحشی

تنها چند نفر از دوستان این عکاس توانستند که بدون راهنکایی و در زمان کمتر از 10 ثانیه این پلنگ را در تصویر شناسایی کنند. امیدوارم شما توانسته باشید تاکنون این پلنگ را شناسایی کرده باشید، در غیر این صورت به تصویر پایین مراجعه کنید.

تست قدرت دید با حیوانات وحشی

و این هم پلنگ که بزرگ نمایی شده است!

جواب تست قدرت دید با حیوانات وحشی

احتمالا بپسندید: افسانه گنج گمشده | قصه جوانی که در خواب نشانی گنجی را به او می‌گویند و او به دنبال گنج به راه می‌افتد!

تصویر 2 تست قدرت دید با حیوانات وحشی

در تصیویر دوم یک جنگل زیبا با برگ ریزان پاییزی را مشاهده می کنید. درختانی با پوسته سفید در تصویر دیده می شوند و شاید شما با دیدن این تصویر علاقه پیدا کرده باشید تا در این جنگل پیاده روی کنید. شاید شنیدن خش خش برگ درختان زیر پا بسیار لذت بخش باشد. اما اگر بدانید که گرگی در این جنگل در کمین شماست و در حال دید زدن شماست، دیگر این آرزو را نخواهید کرد. با دقت نگاه کنید. آیا در یک نگاه گرگ را مشاهد کردید؟ اگر قدرت بینایی خوبی داشته باشی در یک نگاه گرگ را تشخیص می دهی!

شاید بپسندید:حکایت جالب شاهزاده و دختر ابراهیم کش از داستان های کهن فارسی+ بخش پایانی

تست قدرت دید با حیوانات وحشی

شاید بپسندید:تست هوش: نبوغ ریاضیاتی خودت را با حل معادله تصویری اثبات کن!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تصویر 2

دیدن این گرگ بسیار آسان است. باید فقط دقت و تمرکز کرد. اما چون در بیشتر ما، چشم هایمان عادت کرده است به دیدن کلیات و مرکز تصاویر، نمی توانیم به جزئیات دقت کنیم. گرگ دقیقا پیش چشمان شماست. دیدید!

شاید بپسندید:  حکایت ابراهیم گاوچران و همسرانش | داستان حاکمی که عاشق زیبایی همسر ابراهیم گاوچران شد!

جواب تست قدرت دید با حیوانات وحشی

امیدوارم از تست قدرت دید با حیوانات وحشی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: اگه گربه ای که داره نگات می کنه رو پیدا کنی، چشات مثل شاهینه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

بیشتر بخوانید: تست هوش: اگر 653=8، 724=5 و 823=7 باشد 999=؟ چند می شود؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید:مردی که تلاش می کنه خودش رو یه زن جا بزنه رو شناسایی کن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:داستان زن زیبای جوحی و قاضی هوس باز | داستان قاضی هوس بازی که در صندوق زن جوحی گرفتار شد!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

تست قدرت دید: آیا می توانید پرتره زن متفاوت را پیدا کنید!؟

اگر میخای خودت را بهتر بشناسی یکی از مناظر پائیزی را انتخاب کن!

حکایت مرد شیاد و مردم بی سواد و معلم بیچاره!

 انتخاب یکی از نمادها نشان می دهد که وضعیت روحی و روانی شما چگونه است!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 14 =

دکمه بازگشت به بالا