;
تفریح و سرگرمی

چشات تیز و عقابی باشه، 10 حیوان مخفی شده در تصویر را پیدا می کنی!؟

تست قدرت دید با تشخیص حیوانات: تصاویر توهم نوری روز به روز در حال افزایش هستند. همه این تصاویر نشان می دهد که تا چه اندازه میزان نگاه و نیز سطح ادارک ما آدمها با یکدیگر متفاوت است. البته ناگفته نماند که وجود این تصاویر توهم نوری از دوره های بسیار قدیم آغاز شده  است. در نقاشی تست قدرت بینایی حیات وحش جالب امروز نیز طبیعتی بی جان به چشم می خورد، اما به صورت ماهرانه 10 حیوان در این تصویر تعبیه شده است. شما باید بتوانید در 15 ثانیه تمام حیوانات موجود در این نقاشی را شناسایی کنید. با چشمک همراه باشید.

در یکی از دبیرستان های کشور آمریکا، این تصویر در اختیار 62  نوجوان  16-18 سال قرار گرفت. اما  تنها 6 نفر یعنی کمتر از 10 درصد از آنها توانستند در کمتر از 15 ثانیه تمام موجودات و حیوانات در تصویر را شناسایی کنند. خوب زمان شما نیز محدود است. شما چند حیوان را در فاصله زمانی 15 ثانیه می توانید شناسایی کنید!؟با مجله خبری چشمک و تست قدرت دید با تشخیص حیوانات همراه شوید.

شاید بپسندید: چیستان: کدام ماه از سال 28 روز دارد!؟

تست قدرت دید با تشخیص حیوانات

اساسا بازی های فکری برای به چالش کشیدن افراد طراحی می شوند. البته این چالش کشیدن با اهداف مشخص انجام می شود. اما همانطور که اشاره شد بیشتر این چالش های برای شناسایی بهتر ویژگی های انسان بوجود آمده اند. در نقاشی امروز که طراحی آن به سال 1880 باز می گردد یک طبیعت خشک به تصویر کشیده شده که درون آن چندین حیوان مخفی شده است.

این تصاویر بیشتر برای تبلیغات یک موسسه طراحی شده بود و در اختیار افراد قرار می گرفت که تصاویر مخفی در آنها را شناسایی کنند. امروزه با رشد تکنولوژی شرکت های تبلیغاتی چندان نیازی نمی بینند که برای تبلیغ محصول خود از این تصاویر استفاده کنند. خوب اگر آماده هستید تصویر تست قدرت دید با تشخیص حیوانات را به خوبی نگاه کنید!

شاید بپسندید: تست شخصیت: یک درخت را انتخاب کن تا بگم ویژگی های اصلی شخصیت ات چیه!؟

تست قدرت دید با تشخیص حیوانات

شاید بپسندید: (ویدیو) تا حالا دعوای دو تا زرافه رو دیده بودید!| نبردی که تا مرگ یکی از زرافه ها ادامه پیدا می کند!

.

.

.

.

شاید بپسندید:اگه چشات مثل شاهین تیزه، مغزهای ورزشکار فانتزی که با بقیه فرق دارند را پیدا کنید!

 

 

 

.

شاید بپسندید:حکایت ضرب المثل نه خانی آمده نه خانی رفته!

پاسخ تست قدرت دید با تشخیص حیوانات

چگونه در این پازل بصری چالش برانگیز عمل کردید؟ آیا احساس کردید که نورون های مغز شما فعال شدند؟ با این فعالیت ساده، به مقابله با کاهش طبیعی «ناهمسانگردی انتشار» کمک کرده‌اید. یعنی شما به معنای واقعی کلمه آب مغز خود را در جریان نگه داشته اید و به این ترتیب پیری، بیماری و آسیب را مهار می کند. هر چه از نظر ذهنی فعال تر باشید، آب راحت تر در بافت مغز حرکت می کند. اگر تصاویر را پیدا نکردید بهتر است بیشتر تلاش کنید.

شاید بپسندید: کدومیکی از این آقایون خوش تیپ، نامزد ماریا است!؟

.

.

.

.

فیلم جالب: (ویدیو) تا حالا خط تولید تیله های رنگی رو دیده بودی! | قابل توجه دهه شصتی ها

خوب باید بگویم که حل این تست چندان هم راحت نبوده است. به هر صورت شما باید این حیوانات را در تصویر شناسایی کرده باشید. یک طوطی، یک گاو نر، یک فیل، یک آهو، یک تمساح، یک اسب، یک غاز، یک روباه، یک خروس و حتی یک شخص. برخی از کاربران حتی ادعا می کنند که قورباغه ای را دیده اند.

خوشبختانه، چشمک نکات مفیدی در مورد مکان پیدا کردن آنها ارائه می دهد، از جمله این واقعیت که فیل، گوزن و تمساح همه در مجاورت یکدیگر هستند. اگر به دنبال سرنخ های بیشتری باشید، کروکودیل بالای یک اسب و یک غاز قرار دارد. طوطی و گاو نر روی درخت نشسته اند، در حالی که مرد سیگاری در سمت چپ درخت و خروس در مکانی نامحتمل قرار دارد. در تصویر ذیل همه حیوانات به صورتی رنگی مشخص شده اند.

شاید بپسندید: پزشک تقلبی کدومیکی از این دو تاست!؟ | فقط باهوشا متوجه میشن!

پاسخ تست قدرت دید با تشخیص حیوانات

احتمالاً بپسندید: قدرت دیدت رو با شناسایی حیوانات مخفی ارزیابی کن!

امیدوارم از تست قدرت دید با تشخیص حیوانات استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:کدام اتوبوس مدرسه را ترجیح می دهید!؟ | انتخابتان نشان می دهد که آیا نوع دوست هستید یا خودخواه!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: داستان چه کسی زنگوله را به گردن گربه می اندازد؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگه هوشی پلیسی ات قوی باشه، می تونی قناد قاتل را شناسایی کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: تو نقاشی اول چی دیدی تا بگم چه رابطه‌ای بین برداشت و نوع شخصیت‌ات هست!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگه نابغه ریاضی هستی، این چالش ریاضی را در کمتر از 10 ثانیه حل کنید؟

 

 

شاید برایتان جالب باشد

 اگه تو این تصویر جنگلی آهو رو پیدا کنی، قدرت دیدت مثل شاهینه!

داستان شنیدنی مکتب پالان دوز | بزرگی به اسم نیست….

تست شخصیت شناسی: به نظرتان کدامیک از افراد تصویر می تواند آدم بهتری باشد!؟

(ویدیو) یک لیوان از این آبمیوه خیابانی هندی بخوری،در برابر همه میکروب ها واکسینه میشی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سه =

دکمه بازگشت به بالا