;
تفریح و سرگرمی

اگه چهره مرد مخفی رو تو 7 ثانیه پیدا کنی، دقت و بینایی ات مثل عقابه!

تست قدرت بینایی چهره مخفی مرد: مهارت های تصویری خود را امتحان کنید و تشویق شوید تا این چالش دشوار را تنها در 7 ثانیه به پایان برسانید. آیا می توانید یک رکورد جهانی جدید ثبت کنید؟ با مجله خبری چشمک و تست قدرت بینایی چهره مخفی مرد همراه شوید.

آیا حاضرید سطح مهارت های خود را بسنجید؟ اگر پاسخ مثبت بود، پس از حل این چالش تصویری در زمان کوتاه 7 ثانیه ای، شک نکنید. باید در نظر داشته باشید که این چالش تنها توسط 1% از کاربران شبکه های اجتماعی حل شده است. به واقع فقط افرادی که بینایی عالی دارند می توانند چهره و تصویر مخفی شده را در تصویر زیر مشاهده کنند. می شود پیدا کنند. مهارت های خود را بیازمایید و سعی کنید در اولین تلاش این چالش یا تست قدرت بینایی چهره مخفی مرد را حل کنید.

شاید بپسندید: اگه چشات مشکلی نداره بگو کی روی مبل دراز کشیده است، زنه یا مَرده!؟

تست قدرت بینایی چهره مخفی مرد

ذکر این نکته ضروری است که چالش ویروسی هفته به شما کمک می کند تا استدلال منطقی و قیاسی و در عین حال همانطور که اشاره شد، سطح توانائیهای شناختی شما را بیازماید. تست قدرت بینایی چهره میتواند یک تمرین عالی برای مغز شما باشد. در کنار جسم، مغز شما نیز به تمرین روزانه دارد و مجله خبری چشمک این زمینه را برای مخاطبان خود فراهم کرده است.

برای انجام این تست به توضیحاتی که در ذیل اشاره شده است، توجه کنید. از هر نوع حواس پرتی دوری کنید زیرا تصویری که در ادامه به شما نشان خواهیم داد می تواند شما را کمی گیج کند. برای دادن پاسخ صحیح باید تمرکز زیادی داشته باشید. در تصویر تست قدرت بینایی چهره مخفی مرد، شما در نگاه اول فقط یک خرس می بینید. اما اگر تیز بین و دقت کافی داشته باشید خواهید دید که صاحب این خرس در جایی از تصویر پنهان شده است. آیا می توانید مرد را پیدا کنید؟ با دقت به تصویر نگاه کنید.

زمان خود را محاسبه کنید زیرا فقط 7 ثانیه فرصت دارید تا موضوع را پیدا کنید.

شاید بپسندید: چیستان:  آن چیست که انگشت شصت و چهار انگشت را دارد، اما دست نیست!؟

تست قدرت بینایی چهره مخفی مرد

شاید بپسندید:دوست دارید در کدام مسیر قدم بزنید؟ با این تست خود و اطرافیان را بهتر بشناسید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: در این کافه رستوران یک دزد حضور دارد، او را شناسایی کنید!؟

 

.

.

.

شاید بپسندید: گاو بابانوئل کجاست!؟ | تو یه نگاه پیداش کنی آخر تیزبینا هستی!

پاسخ تست قدرت بینایی چهره مخفی مرد

می دانیم که حل این تست تصویری آسان نبود، اما غیرممکن هم نبود. اگر توانستید پیروز ظاهر شوید، مهارت های تصویری عالی دارید.

شاید بپسندید: کدوم مادر تصویر نسبت به فرزندش، بی خیال تر و بی مسئولیت تر است!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:چیستان: مردی سگ خود را از آن طرف رودخانه صدا می زند. سگ بدون استفاده از پل یا قایق از رودخانه عبور کند و خیس نشود. چطور امکان دارد؟

 

 

 

 

شاید بپسندید:نکته سنج باشی مردی که لباس زنانه پوشیده را شناسایی می کنی!

به تصویر با دقت نگاه کنید زیرا مکان دقیق صاحب این خرس را نشان خواهیم داد.

شاید بپسندید: برای اثبات تیزبینی بودن در کمتر از 10 ثانیه عدد 200 را در میان کلمات zoo پیدا کنید!

تست بینایی چهره مخفی مرد

احتمالاً بپسندید: چیستان جالب: کدام حیوان درنده است که اگر وارونه کنید بر روی مردان می روید؟

امیدوارم از تست قدرت بینایی چهره مخفی مرد امروز استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: اگه بینایی ات مشکلی نداره، 2 آهوی مخفی شده تصویر را راحت پیدا می کنی!

 

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

چیستان: شهر آن سرخ است اما مردمش سیاه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: چیستان: یکی از حبوبات است که اگر نام آن را وارونه کنید یک وعده غذا می‌شود، آن چیست!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: تفاوت ها رو بین دو موش مکزیکی پیدا کن! | فقط تیزبین ها متوجه تفاوت ها میشن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: آیا یوز پلنگی که در کمین غزال های زیباست را می بینی!؟ | قدرت دیدت رو با این تصویر محک بزن!

شاید برایتان جالب باشد

 کدومیکی از این سه نفر تظاهر می کنه یه زن هست!؟

اگه نمی دونی اعتماد به نفس ات چقدره، کافیه یکی از گل های ارکیده رو انتخاب کنی تا متوجه بشی!

حکایت خیاط دزد از داستان های پندآموز مثنوی معنوی!

کدوم یکی از خوشکل خانما برای مراسم ازدواج هزینه کمتری کرده یا اینکه اصلاً فقیره!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا