;
تفریح و سرگرمی

اگه گوزن مخفی را در یک نگاه پیدا کردی، چشای تیز مثل عقاب داری!

تست قدرت بینایی با گوزن جنگلی: اگر می توانید گوزن را در این تصویر جالب پیدا کنید، باید مطمئن باشید که چشمانی قدرتمند و ذهنی دقیق و آرام دارید. بخش قابل توجهی از مطالب موجود در فضای اینترنت مربوط به تصاویری است که شما در آن می توانید یک شی پنهان یا مخفی شده را پیدا کنید. به نظر می رسد اینترنت و مخاطبان این مطالب، تمایل سیری ناپذیری برای حل آنها دارند. مجله خبری چشمک تلاش دارد با انتشار این مطالب لحظات خوشی را برای شما رقم بزند.

در روزها و هفته های اخیر، یک تست و آزمون جالب برای آزمایش تمرکز و قدرت بینایی مخاطبان منتشر شده است. در تست قدرت بینایی با گوزن جنگلی شما باید به دنیال یک گوزن مخفی شده در طبیعت باشید. تنها یک چشم تیزبین می تواند در کمتر از 3 ثانیه این گوزن را در تصویر شناسایی کند. با مجله خبری چشمک و تست قدرت بینایی با گوزن جنگلی همراه شوید.

شاید بپسندید: در صورتی که ریاضی ات خوب باشه، عدد گم شده را در معادله خطی پیدا می کنی؟

تست قدرت بینایی با گوزن جنگلی

مطلبی که تحت عنوان تست قدرت بینایی با گوزن جنگلی در بخش تفریح و سرگرمی چشمک منتشر شده است یک توهم بصری است. نوعی توهم است که توسط سیستم بینایی در ادراک بصری ایجاد می شود. آنها با ادراک تصویری مشخص می شوند که با واقعیت متفاوت است. به زبان ساده، توهم نوری نوعی توهم است که در آن نمی‌توانیم صحنه یا تصویری را که از طریق چشمان خود دیده‌ایم، به وضوح درک کنیم. ما تصویر یا صحنه را اشتباه تفسیر می کنیم یا به راحتی فریب آن را می خوریم.

در تصویر مربوط به تست قدرت بینایی با گوزن جنگلی، یک گوزن توانسته است به خوبی خود را در میان صخره ها و بوته های کوهستانی مخفی کند. فقط به تصویر با دقت نگاه کنید. آیا می توانید چیز پنهان را تشخیص دهید.

شاید بپسندید: اگه زبر و زرنگی بگو که زن یا مرد جوون، کدومیکی باعث تصادف رانندگی شده!؟

تست قدرت بینایی با گوزن جنگلی

شاید بپسندید: آزمون هوش کلاه پینوکیو در المپیاد علمی برزیل: این سوال هوش واقعا فسفر می سوزاند!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: تقلب درسی خفن در دانشگاهی در اسپانیا: عکسهایی جالب از خودکارهایی که برای تقلب استفاده می شد!

.

.

.

.

شاید بپسندید: ویدیو+ ببینید نهنگ قاتل چه جوری کمر فک دریایی رو خرد و خمیر می کنه!

پاسخ تست قدرت بینایی با گوزن جنگلی

اکثر مردم پس از دیدن تصویر ارائه شده در تست قدرت بینایی با گوزن جنگلی گیج می شوند. با این حال، برخی از افراد می توانند به سرعت پاسخ را شناسایی کنند. در مقابل، دیگران نتوانستند حدس ها و پاسخ های خود را درست دریافت کنند. این توهم نوری ویروسی به سختی قابل تشخیص است، بنابراین ما تصویر را در جایی که راه حل رایج را اضافه کرده ایم، پیوست کرده ایم. اما قبل از آن بهتر است در تلاش دوم هم سعی کنید گوزن را پیدا کنید.

شاید بپسندید: ویدیو+ ببینید نهنگ قاتل چه جوری کمر فک دریایی رو خرد و خمیر می کنه!

.

.

.

بیشتر بخوانید: حکایت ضرب المثل تب کرد و مرد!

پاسختست قدرت بینایی با گوزن جنگلی: با دقت به تصویر نگاه کنید، گوزن را می توان در قسمت علامتگذاری شده تصویر مشاهده کرد. اگر باز نتوانستید آن را پیدا کنید، نگران نباشید، به مرکز تصویر با دقت بیشتری نگاه کنید. آیا متوجه این حیوان شدید!؟

شاید بپسندید: چیستان: دو نفر در یک لحظه به دنیا می آیند اما تاریخ و ساعت تولد یکسانی ندارند؛ چطور ممکن است!؟

تست قدرت بینایی با گوزن

استتار چیست؟

استتار در لغت نامه ی دهخدا به معنای در پرده پنهان گردیدن و پوشیدگی و نهان کردن می باشد و نوعی پنهان شدن از طریق ایجاد همرنگی و هم شکلی با محیط اطراف می باشد. استتار در طبیعت به وفور توسط حیوانات دیده میشود و انسان برای دفاع از جان خود از این روش استفاده میکند تا طبیعت گردی بهتر و موفق تری را پیش رو داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: عمراً اگه بلد بودی شلوار جین رو اینطوری تو چوب لباسی قرار بدی!+ویدیو

تست قدرت دید با گربه

مزایای استتار در طبیعت

در حالت کلی می توان گفت، استتار در طبیعت در مرحله ی اول برای حفاظت از جان در برابر حیوانات و همچنین حملات نظامی صورت می گیرد. اما همیشه حفاظت از جان دلیل این کار نیست، بلکه شکار حیوانات و پرندگان و همچنین شکار سوژه های عکاسی در طبیعت نیز می توانند از جمله مزایای استتار به شمار آیند که به شدت مورد توجه قرار می گیرد.

برایتان جالب خواهد بود: کدام تصویر عشق واقعی را منعکس می کند!؟ | پاسخ به پرسش، شخصیت شما را افشا می کند!

استتار چیست 01

امیدواریم از تست قدرت بینایی با گوزن جنگلی استفاده کرده باشید. می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. چشمک را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: با حل معمای قتل مرد تصویر اثبات کن که لیاقت استخدام شدن در FBI داری!

 

 

 

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:باهوشا بگن: کدوم دانش آموز سر جلسه امتحان ادبیات، داره تقلب می کنه!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: حکایت الاغ سخت کوش و بز حسود؛ بار کج هیچ گاه به مقصد نمی رسد!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: یک شکل  دایره ای را انتخاب کن تا بگم خوش بینی یا بدبین!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: ضریب هوشی‌ات رو با ایجاد 3 مثلث آن هم تنها با جابجایی 2 کبریت، ارزیابی کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: اگه دقت‌ات بالا باشه، اشتباهی که در ترتیب اعداد هست را در یک نگاه متوجه میشی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

 احتمالاً بپسندید:  تا حالا دیده بودی کبریت چطور ساخته میشه، اگه نه این فیلمو ببین+ویدیو

 

شاید برایتان جالب باشد

اگه قورباغه را تو تصویر جنگلی پیدا کنی، مهارت های مشاهده ات عالی است!

کدومیکی از این افراد از جواهر فروشی، الماس دزدیده!؟

اگه 3 تا تفاوت میون دو تصویر گربه رو پیدا کردی،حتما برا خودت اسپند دود کن که چشم نخوری!

درونگرا هستی یا اجتماعی، یکی از سگا رو انتخاب کن تا شگفت زده بشی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + سه =

دکمه بازگشت به بالا