;
تفریح و سرگرمی

با پیدا کردن آهوی استتار شده تصویر، ثابت کنید که چشمان عقابی دارید!

تست قدرت بینایی با شناسایی غزال: زندگی در قرن حاضر با مشکلات فراوان روبرو است. کم تحرکی از معضلاتی است که بشر امروز با آن روبروست. محققان معتقدند بخش قابل توجهی از مشکلات موجود در حوزه سلامت مربوط به بی تحرکی یا کم تحرکی است. تغذیه مناسب، ورزش منظم و … از بسیاری از مشکلات جسمی بکاهد. در کنار آن برای افزایش عملکردها و توانائیهای شناختی لازم است، عملکرد مغزمان را افزایش داده و آن را با انواع بازی های فکری و … تمرین دهیم. بیماری هایی نظیر فراموشی، ضعف حافظه و آلزایمر و … همگی بدلیل کم تحرکی در فعالیت هاس مغزی است.

پرداختن و تلاش برای حل جدول کلمات متقاطع، سؤالات هوش و پازل سودوکو که می توانند به افزایش عملکرد مغز و ورزش آن کمک شایانی بکنند.شما می توانید با پرداختن به این سوالات هوش تصویری، برای مدتی کوتاه دقت و تمرکز کنید. همین کافی است که مغزتان وادار به فعالیت شود. فعالیت مغز می تواند در کهنسالی از بروز بیماری های مربوط به حافظه و مغز جلوگیری کند. با مجله خبری چشمک و تست قدرت بینایی با شناسایی غزال همراه شده و آهویی که در میان درختچه ها و محیط خاکی مخفی شده است را شناسایی کنید.

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: کدام پرستار با بقیه فرق دارد!؟

تست قدرت بینایی با شناسایی غزال

چالش ها در زندگی علیرغم آنکه می توانند خسته کننده و سخت باشند، اما در مواردی می توانند سبب رشد افراد شوند. موفقیت در چالش ها تعیین کننده میزان توانایی یک فرد است. یکی از چالش هایی که این روزها فضای مجازی را فرا گرفته است، تعیین میزان دقت، تمرکز و بینایی افراد است. در این چالش ها تصاویری از طبیعت به نمایش گذاشته می شود که پرنده یا حیوانی در آن به خوبی خود را استتار کرده است و تنها یک نگاه تیز می تواند آنها را شناسایی کنند.

در تست قدرت بینایی با شناسایی غزال نیز شما با تصویری از یک منطقه جنگلی روبرو هستید. شما باید بتوانید در کمتر از ده ثانیه یک غزال یا آهوی زیبا را در این تصویر شناسایی کنید.

این تصویر در این روزها مرتب در شبکه های اجتماعی همرسانی می شود. در توضیحات این عکس هم آمده است که یک آهوی زیبا در این تصویر خودنمایی می کند. تنها تعداد کمی از افراد قادر به شناسایی این آهو شدند و برخی مدعی شدند که اساساً هیچ حیوانی در این عکس حضور ندارد. اما واقعا یک آهو در عکس وجود دارد و فقط یک چشم تیزبین قادر به دیدن آن است. اگر آماده هستید شما نیز یکبار امتحان کنید. باید بدانید که انجام این تست ها و پازل های تصویری، سبب افزایش فعالیت مغز و در نهایت افزایش قدرت تمرکز و جزئی نگری شما می شود.

شاید بپسندید:کدامیک از افراد تصویر، یک خون آشام است و دکتر نیست!؟

تست قدرت بینایی با شناسایی غزال

شاید بپسندید:  اگر نوزاد دختر را میان نوزادان پسر شناسایی کنی، نابغه ای!

.

.

 

 

 

احتمالا بپسندید: آزمون هوش: با دلیل گذرنامه های تقلبی تصویر را شناسایی کنید!؟

.

 

 

 

شاید بپسندید: چیستان | کدام پرنده است که اگر بیوه شود، کچل می شود!؟

پاسخ تست قدرت بینایی با شناسایی غزال

در این تصویر نیز یک آهو زیبای در میان درختان خود را به خوبی هماهنگ کرده است. اگر این آهو را بتوانید پیدا کنید واقعا دارای دقت و قدرت بینایی عالی هستید. بینندگانی که آهو  را در کمتر از 10 ثانیه دیدند، می توانند ادعا کنند که بینایی یک عقاب را دارند. این عکس در TikTok به اشتراک گذاشته شد و صدها کاربر در نظرات واکنش نشان دادند. اگر هنوز نتوانستید این حیوان را در تصویر شناسایی کنید می توانید به پایین صفحه مراجعه کنید. با دقت به تصویر نگاه کنید. او در حال دیدن زدن شماست.

احتمالا بپسندید: سوال هوش: کدامیک از افراد تصویر، کودک رباست!؟

 

.

.

.

.

 

شاید بپسندید: حکایت قاضی هوس باز و زن بازرگان | بازرگانی که همسرش را به قاضی معتمد شهر سپرد!

جواب تست قدرت بینایی با شناسایی غزال: اگر هنوز نتوانسته این این آهو یا غزال زیبا را پیدا کنید می توانید به تصویر پایین نگاهی بیندازید. دیدن این حیوان واقعا به آسانی نبوده است و واقعا اگر شما این حیوان را در کمتر از 10 ثانیه شناسایی کردید باید به دقت وتمرکز شما نمره 20 داد.

شاید بپسندید: حکایت مرد دستفروش و خر حیله گری که فکر می کرد می تواند دستفروش را مثل خودش خر کند!‎

تست قدرت بینایی با شناسایی غزال

و این هم تصویر بزرگنمایی شده از این حسوان زیبا که به خوبی با محیط ترکیب شده است.

تست بینایی با شناسایی غزال

امیدوارم از تست قدرت بینایی با شناسایی غزال استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: بهلول و مرد کفشدوز: داستان کفشدوزی که فکر می کرد زرنگ است و می تواند بهلول را سرکیسه کند!

برایتان جالب خواهد بود

چیستان: کدام میوه است که دانه هایش بیرون میوه است!؟

سوال هوش: با دلیل بگو که کدامیک از این 3 زن، همسر دکتر هست!؟

شاید بپسندید: تست قدرت تمرکز: کدامیک از گل ها با دیگر گل متفاوت است!؟

چیستان: سوغاتی شیراز است که از هر طرف بخوانیش، همان است!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + هفده =

دکمه بازگشت به بالا