;
تفریح و سرگرمی

یکی از گل های افتابگردان رو انتخاب کنم تا بگم در کل آدم خوش بین هستی یا بدبین!

تست شخصیت متکی به گل افتابگردان: آیا کنجکاو هستید که بیشتر در مورد خودتان بدانید؟ تست بزنید و نوع خوش بینی منحصر به فرد خود را کشف کنید. با بررسی اینکه کدام یک از این گل های آفتابگردان به بهترین وجه با شما طنین انداز می شود، نه تنها بیشتر در مورد خودتان یاد خواهید گرفت، بلکه خواهید فهمید که چگونه از خوش بینی برای غنی سازی زندگی خود استفاده کنید! تست های شخصیت راهی عالی برای کشف خود واقعی شما و یادگیری نحوه برخورد شما با جهان است. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت متکی به گل افتابگردان همراه شوید.

شاید بپسندید: کدومیکی از این دو تا زن تظاهر می کنه خیلی پولداره!؟

تست شخصیت متکی به گل افتابگردان

در تست شخصیت متکی به گل افتابگردان شما بوسیله انتخاب یک گل آفتابگردان، بینشی را در مورد خوش بینی یا بدبینی خود به دست خواهید آورد.  پس بیشتر از این معطل نکنید و در تست شخصیت متکی به گل افتابگردان شرکت کنید.

شاید بپسندید:جمع گرایی یا فردگرایی!؟ | به عکس نگاه کن و بگو چی اول نظرت رو جلب کرد!؟

تست شخصیت متکی به گل افتابگردان

 احتمالاً بپسندید:  تا حالا دیده بودی کبریت چطور ساخته میشه، اگه نه این فیلمو ببین+ویدیو

.

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: ضریب هوشی‌ات رو با ایجاد 3 مثلث آن هم تنها با جابجایی 2 کبریت، ارزیابی کن!

 

 

.

.

.

شاید بپسندید: فیل دومی کجای تصویره!؟ | بینایی ات مشکلی نداشته باشه پیداش می کنی

پاسخ تست شخصیت متکی به گل افتابگردان

این آزمایش بر اساس این ایده است که هر نوع گل آفتابگردان نگرش متفاوتی نسبت به زندگی دارد. با انتخاب یکی از سه گل آفتابگردان، بینشی به دست خواهید آورد که آیا خوش بین هستید، یا بدبین و یا واقع گرا یا ایده آلیست. این تست به شما کمک می کند تا از افکار و احساسات خود آگاه شوید و از این بینش برای ایجاد تغییرات مثبت در زندگی خود استفاده کنید.

شاید بپسندید: تقلب درسی خفن در دانشگاهی در اسپانیا: عکسهایی جالب از خودکارهایی که برای تقلب استفاده می شد!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: یکی از این سه خانم فیس و افاده ای باردار نیست، کدومه!؟

تست شخصیت متکی به گل افتابگردان

آفتابگردان 1: انعطاف پذیری آشکار

کسانی که این گل آفتابگردان را انتخاب می کنند معمولا افرادی هستند که عزم درونی برای غلبه بر موانع زندگی دارند. آنها چالش ها را با نگرش مثبت می پذیرند و برای یافتن راه حل تلاش می کنند. مشکلات به عنوان یک مانع تلقی نمی شوند، بلکه بیشتر به عنوان یک پله به سوی موفقیت در نظر گرفته می شوند. افراد با این تیپ شخصیتی نگاهی خوش بینانه به زندگی دارند و همیشه به جنبه های روشن موقعیت ها نگاه می کنند.

 شاید بپسندید: اگه تو یه نگاه موش رو تو تصویر شیر جنگل پیدا کنی، آخر نابغه هایی!

آفتابگردان 2: نشان دادن مثبت بودن

افراد با این تیپ شخصیتی معمولاً راضی و پر از خوش بینی هستند، صرف نظر از اینکه زندگی چه چیزی در راه است. آنها در مواجهه با ناملایمات با احساس دلسردی یا ناامیدی گرفتار نمی شوند. در عوض، آن‌ها تصمیم می‌گیرند به چیزها با دید مثبت نگاه کنند و امیدوارند که بهترین نتیجه هنوز در راه است.

شاید بپسندید: اگه آهوی تصویر رو تو یک نگاه پیدا کنی چشات مثل عقاب تیزه!

آفتابگردان 3: طرز فکر رشد

در تمام کارهایی که انجام می دهند، حس اعتماد به نفس و پشتکار را تراوش می کنند. آنها توسط رشد و بهبود هدایت می شوند و فعالانه به دنبال فرصت های جدید برای یادگیری و توسعه هستند. آنها معتقدند که شکست یک پایان نیست، بلکه بخشی از سفر به سمت موفقیت است. افراد با این تیپ شخصیتی به هر چالشی با اشتیاق و ذهنی باز برخورد می‌کنند که به آنها اجازه می‌دهد به طور مداوم خود را از نو بسازند.

شاید بپسندید: چقدر پیگیر و خستگی ناپذیری!؟ یکی از این 3 کاملیا را انتخاب کن تا متوجه شوی!؟

امیدواریم از تست شخصیت متکی به گل افتابگردان استفاده کرده باشید. می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مطالعه کنید.آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. چشمک را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: با حل معمای قتل مرد تصویر اثبات کن که لیاقت استخدام شدن در FBI داری!

 

 

 

 

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: داستان حرف حق را باید زیر لحاف گفت!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:باهوشا بگن: کدوم دانش آموز سر جلسه امتحان ادبیات، داره تقلب می کنه!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: حکایت الاغ سخت کوش و بز حسود؛ بار کج هیچ گاه به مقصد نمی رسد!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: یک شکل  دایره ای را انتخاب کن تا بگم خوش بینی یا بدبین!

شاید برایتان جالب باشد

داستان ضرب المثل آب زیر کاه!

حکایت ضرب المثل تب کرد و مرد!

میتونی دانش آموزی را که در حال تقلب کردن می باشد را 7 ثانیه ای شناسایی کنید؟

آزمون هوش کلاه پینوکیو در المپیاد علمی برزیل: این سوال هوش واقعا فسفر می سوزاند!

اعدام در دوره قاجار اگر ترسو هستی به عکس داخل متن نگاه نکن!

اگه گوزن مخفی را در یک نگاه پیدا کردی، چشای تیز مثل عقاب داری!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × چهار =

دکمه بازگشت به بالا