;
تفریح و سرگرمی

یه میوه را انتخاب کن: از چه رفتار یا اخلاق خودت بدت بیاد و دوست داری تغییرش بدی!؟

تست شخصیت متکی به میوه مورد علاقه: این تست شخصیتی جالب نشان می دهد که شما چه چیزهایی را در مورد خود دوست ندارید و دوست دارید چه چیزی را تغییر دهید تا خود را به عنوان یک شخص مناسب بهبود بخشید. جرات داری امتحان کنی؟

هر یک از ما موجودی منحصر به فرد هستیم. آنچه انجام می دهیم، می گوییم و فکر می کنیم شخصیت ما را می سازد که می توانیم از طریق خودشناسی آن را بشناسیم. با تجربیاتی که در طول زمان به دست آورده‌ایم، تغییر می‌کنیم. پس اگر می خواهید خود را بهتر بشناسید تست شخصیت متکی به میوه مورد علاقه مجله خبری چشمک را از دست ندهید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشکال تصویر تولد: اگه تو یک نگاه اشتباهات مراسم تولد را پیدا کنی، واقعاً نابغه ای!

تست شخصیت متکی به میوه مورد علاقه

هر چیزی در زندگی دلیلی دارد، از آنچه شما ترجیح می دهید تا چیز ناخوشایندی که ممکن است فقط به آن نگاه کنید. پشت همه تعابیری که می‌توانیم ارائه کنیم، نمادی پنهان است، چیزی که در ناخودآگاه انتخاب می‌کنیم، اما دلایل دقیق انتخاب نکردن دیگری را نمی‌دانیم.

در این تست شخصیت شما قادر خواهید بود آن جنبه ای را در خود بشناسید که دوست ندارید و دوست دارید آن را تغییر دهید تا فرد بهتری باشید. به یاد داشته باشید که تغییرات باید زمانی ایجاد شوند که خود احساس نیاز کنیم، نه به این دلیل که کسی ما را مجبور به انجام آن می کند.در اینجا تصویری است که از 6 میوه تشکیل شده است. هر یک از آنها در رنگ، شکل، طعم، بو، اندازه و بافت متفاوت است. خوب به آنها نگاه کنید و زمانی که به ویژگی های آنها فکر می کنید، یکی را انتخاب کنید که حس خوبی به شما بدهد.

شاید بپسندید:حکایت سواره خبر از پیاده نداره و سیر از گرسنه!

تست شخصیت متکی به میوه مورد علاقه

 احتمالاً بپسندید: اگه فکر می کنی خدای ریاضیاتی، با حرکت دادن دو چوب کبریت، یک معادله صحیح درست کن!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:یه آدم شجاعی یا ترسوی بزدل که همه چیز را راحت رها می کنه!؟ فقط بگو تو نگاه اول چی دیدی!؟

.

.

.

.

 احتمالاً بپسندید: اگر در ۱۰ ثانیه سکه طلا را در میان دلارها در این تصویر پیدا کنی، چشمان عقابی داری!

تفسیر تست شخصیت متکی به میوه مورد علاقه

پس از انجام مرحله اول، باید بر اساس میوه ای که انتخاب کرده اید، به نتایج نگاه کنید. آیا حاضرید آن جنبه از خود را که دوست ندارید بشناسید؟

شاید بپسندید: کدوم تصویر از پیرمرد بادکنک فروش فیلم UP با بقیه تفاوت داره!؟ | تیزبینا تو یه نگاه متوجه میشن!

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چه کسی سطل آبمیوه رو روی عروس خانم خالی کرده!؟

تست شخصیت متکی به میوه مورد علاقه

سیب

به واسطه داستان آدم و حوا به عنوان نماد وسوسه شناخته شده است. رنگ آن با اشتیاق و احساسات مرتبط است. شما با احساسات عمیقی خود فردی عاطفی می شوید، بنابراین می توانید وقتی عاشق می شوید احساس آسیب پذیری می کنید، زیرا “همه چیز را می دهید” اما احساس می کنید در ازای آن چیزی دریافت نمی کنید.

شاید بپسندید: باهوشا بگن!| چگونه ممکن است که زن تصویر روز دوشنبه در تصویر روز سه شنبه زنده است!؟

انگور

افرادی که این تست شخصیت را داده اند و این میوه را انتخاب کرده اند، افرادی حساس، عمیق و روشنفکر هستند. اگرچه آنها آن را نمی خواهند و آن را از جمله جنبه های منفی می بینند و نه چندان مثبت. آنها در مورد تصمیمات خود بسیار فکر می کنند که باعث ایجاد تضاد می شود.

موز

این میوه با سرگرمی و شوخ طبعی همراه است. اگر چه شما فردی بشاش هستید که دوست دارید دیگران را بخندانید، اما عموماً فردی بی خیال و بی علاقه به نظر می رسید. می ترسید به خاطر طرز فکر و رفتارتان شما را جدی نگیرند.

شاید بپسندید: با حرکت دادن و جابجایی 1 چوب کبریت، یک معادله صحیح درست کن! | نابغه ها تو یه نگاه موفق میشن!

پرتقال

درست مثل طعمش شیرین و لطیف هستید. شما بیش از حد خوب، بیش از حد قابل اعتماد و گاهی اوقات بی گناه هستید. اگرچه اینها جنبه های مثبتی هستند، اما معمولاً نقاط عدم تعادل شما هستند و زمانی که انتظارش را ندارید، به شما آسیب می رسانند. شما می خواهید یاد بگیرید که قوی باشید و نه بگویید، اما برای انجام این کار مشکل دارید.

احتمالاً بپسندید: بازی فکری مخصوص نابغه ها: با اضافه کردن 4 چوب کبریت، مربع را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید!

تست متکی به میوه مورد علاقه

توت فرنگی

این یکی نشان دهنده عشق و عاشقانه است. فقط به شکل قلب آن‌ها نگاه کنید تا بدانید وقتی عاشق کسی می‌شوید یا با او پیوند می‌گیرید، تمام تلاش خود را می‌کنید. شما به عشق در نگاه اول و آن داستان های فیلم های عاشقانه اعتقاد دارید، بنابراین وقتی از شریک زندگی ناامید می شوید، به سختی بهبود می یابید زیرا بیش از حد ایده آل گرا هستید.

احتمالاً بپسندید: یکی از این خانما می خواهد از فروشگاه لباس چیزی را سرقت کند، کی دزده و میخاد چی بدزده!؟

نارگیل

اگر این میوه را انتخاب کردید، به این دلیل است که از حالت عادی خارج شده اید، به انتقاد یا نظرات منفی در مورد خود اهمیت نمی دهید. شما نسبت به هر کاری که انجام می دهید، از روابط گرفته تا کار، اشتیاق دارید. شما در تلاش برای نشان دادن جنبه حساس خود هستید و قبل از ملاقات با افراد دیگر قضاوت ارزشی می کنید. شما از اولین برداشت بسیار تأثیر  می پذیرید، اگرچه این شما هستید که اغلب دچار اشتباه می شوید.

امیدوارم از تست شخصیت متکی به میوه مورد علاقه استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که در رادیو و دریا مشترک و هردو آن را دارند؟

 

 

 

 

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: تیزی ذهنی خودت رو با حل مجموع عددی کیک ها در 10 ثانیه اثبات کن!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

شاید بپسندید:میخای دقت و قدرت دیدت رو امتحان کنی، 5 تفاوت دو تصویر روباه رو پیدا کن!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

احتمالاً بپسندید: چیستان: آن چیست که بی صدا زنگ می زند؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

احتمالاً بپسندید: زن باردار به همراه برادر و شوهرش به بیمارستان مراجعه کرده، حالا کدومیکی شوهرشه و کدوم برادرش!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: بگو چی تو تصویری دیدی تا بگم چه چیزی را در اعماق درونت از دست دادی!؟

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:تو زندگی و انجام کارها مستقل هستی یا وابسته به دیگران!؟ یکی از این 3 گلدان را انتخاب تا مطمئن بشی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگر می خواهید از یک نابغه ریاضی پیشی بگیرید، عدد مناسب را به جای علامت سوال پیدا کنید!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: یکی از این دو تا پرستار بچه، یه آقایی هست که لباس خانما رو پوشیده! این پرستار مرد کدومیکی هست!؟

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: با جابجایی 1 چوب کبریت، یه معادله صحیح درست کن! | نابغه ها خیلی راحت موفق میشن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: کدومیکی از این سه جوون با یه پیرزن ازدواج کرده است!؟ | فقط یه نکته سنج میتونه جواب بده!

شاید برایتان جالب باشد

کدومیکی از این رنگا رو می پسندی!؟| یکی را انتخاب کن تا بفهمی چی تو رو با بقیه متفاوت می کنه!؟

تو این وضعیت کی رو نجات میدی، نوزاد یا مادر نوزاد؟| هر پاسخ یک راز را در مورد شما برملا میکند!

فقط کسایی که دقت‌اشون بالاست میتونن 5 تا تفاوت رو تو تصویر سگ بامزه پیدا کنند!؟

قدرت هوش ریاضی خود را ارزیابی کنید!|  این چالش را با حرکت دادن یک چوب حل کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × سه =

دکمه بازگشت به بالا