;
تفریح و سرگرمی

درونگرا هستی یا اجتماعی، یکی از سگا رو انتخاب کن تا شگفت زده بشی!

تست شخصیت متکی به انتخاب سگ:آیا عاشق در آغوش گرفتن انواع پیشامدها در زندگی هستید؟ آیا همیشه برای یک ماجراجویی آماده هستید؟ یا اینکه دوست داری گوشه ای باشی و به قول معروف منتظر هر چه پیش آمد خوش آند؛ هستید!؟ با شرکت در تست شخصیت متکی به انتخاب سگ خود واقعی خود را کشف کنید. دریابید که چه نوع شخصیتی دارید! پس معطل نکنید و با مجله خبری چشمک، تست شخصیت متکی به انتخاب سگ را انجام دهید.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل شندرغاز (چندرغاز) نمی ارزه!

تست شخصیت متکی به انتخاب سگ

آیا به دنبال راهی برای به دست آوردن درک بهتر از خود واقعی خود هستید؟ با این تست می توانید همین کار را انجام دهید! این تست سرگرم کننده و آموزنده به شما کمک می کند تا خودتان را بهتر بشناسید.

شاید بپسندید: حکایت ضرب المثل زبان سرخ سر سبز می دهد بر باد

تست شخصیت متکی به انتخاب سگ

شاید بپسندید: کدومیکی از این افراد از جواهر فروشی، الماس دزدیده!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید: یک شکل  دایره ای را انتخاب کن تا بگم خوش بینی یا بدبین!

.

.

.

شاید بپسندید: اگه زبر و زرنگی بگو که زن یا مرد جوون، کدومیکی باعث تصادف رانندگی شده!؟

تفسیر تست شخصیت متکی به انتخاب سگ

پس از انتخاب سگ خود، گزارشی عمیق دریافت خواهید کرد که در آن تیپ شخصیتی، نقاط قوت، ضعف و موارد دیگر مشخص شده است. با انجام این تست می توانید خودتان را بهتر بشناسید و متوجه شوید که چه چیزی شما را منحصر به فرد می کند. درونگرا هستید یا برونگرا!؟ اکنون که انتخاب خود را کرده اید، بهتر است تفاسیر هر انتخاب را بخوانید. یاد تان باشد در انتخاب نباید بیش از اندازه فکر کنید.

شاید بپسندید:اگه 3 تا تفاوت میون دو تصویر گربه رو پیدا کردی،حتما برا خودت اسپند دود کن که چشم نخوری!

.

.

.

.

شاید بپسندید: ویدیو+ ببینید نهنگ قاتل چه جوری کمر فک دریایی رو خرد و خمیر می کنه!

.

.

.

شاید بپسندید: اگه تو یه نگاه پلنگ مخفی را میون علفا پیدا کردی چشات مثل عقاب تیزه!

تست شخصیت متکی به انتخاب سگ

سگ 1: دوستانه

کسانی که سگ 1 را انتخاب می کنند معمولاً دوستانه و اجتماعی هستند. آن‌ها از ملاقات با افراد جدید لذت می‌برند و اغلب تأثیر اولیه خوبی بر جای می‌گذارند. چنین افرادی حس وفاداری قوی دارند و روابط ارزشمندی دارند، که آنها را به دوستان خوبی تبدیل می کند. آنها همچنین دارای ارتباطات خوبی هستند و می توانند خود را به طور موثر بیان کنند. طبیعت برونگرا و سخاوتمندانه آنها باعث محبوبیت آنها در محافل اجتماعی می شود.

برایتان جالب خواهد بود: کدام تصویر عشق واقعی را منعکس می کند!؟ | پاسخ به پرسش، شخصیت شما را افشا می کند!

سگ 2: کنجکاو

کسانی که سگ 2 را انتخاب می کنند، کنجکاو هستند و دائماً به دنبال تجربیات جدید هستند. آنها همیشه به دنبال راه هایی برای یادگیری و رشد هستند، چه از طریق خواندن کتاب یا شرکت در کلاس ها. آنها ذهنی باز دارند و تغییرات را می پذیرند و اغلب خود را از منطقه آسایش خود خارج می کنند تا ناشناخته ها را کشف کنند. روحیه ماجراجویانه آنها از آن ها افرادی خوش فرم می سازد. پس طبیعی است که برونگرا باشند.

احتمالاً بپسندید: عمراً اگه بلد بودی شلوار جین رو اینطوری تو چوب لباسی قرار بدی!+ویدیو

سگ 3: خجالتی

کسانی که سگ 3 را انتخاب می کنند بیشتر از سایر شخصیت ها درونگرا و خجالتی هستند. آنها ترجیح می دهند به جای شرکت در گفتگوها یا فعالیت های دیگر، مشاهده کنند. آنها درک عمیقی از افراد و موقعیت ها دارند و همین مسئله آنها را به شنوندگان خوبی تبدیل می کند. آنها از مکالمات معنی دار قدردانی می کنند و قبل از صحبت، برای پردازش افکار خود وقت می گذارند. اگرچه ممکن است ترسو به نظر برسند، اما سطح بصیرت آنها قابل تحسین است.

امیدوارم از تست شخصیت متکی به انتخاب سگ استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: با حل معمای قتل مرد تصویر اثبات کن که لیاقت استخدام شدن در FBI داری!

 

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که هر چیز و هر کس آن را دارد!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید: با پیدا کردن عدد بعدی در تصویر اثبات کن که یه باهوش نابغه ای!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: حکایت الاغ سخت کوش و بز حسود؛ بار کج هیچ گاه به مقصد نمی رسد!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: داستان جالب ضرب المثل صد رحمت به دزد سر گردنه!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: شخصیت شناسی از روی جوراب: با نگاه به جوراب طرف مقابلت او را بشناس که چجور آدمیه!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: اگه دقت‌ات بالا باشه، اشتباهی که در ترتیب اعداد هست را در یک نگاه متوجه میشی!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

 احتمالاً بپسندید:  تا حالا دیده بودی کبریت چطور ساخته میشه، اگه نه این فیلمو ببین+ویدیو

 

شاید برایتان جالب باشد

چیستان: کدام شهر است که هم نام شهر است و هم زیورآلات پا!؟

 اگه 5 تفاوت دو تصویر پرنده رو تو 10 ثانیه پیدا کنی، خیلی تیزی!؟

ارزیابی ضریب هوشی: تو 10 ثانیه عدد مناسب را به جای علامت های سوال قرار دهید!

چیستان: آن چیست که پا دارد، اما راه نمی رود؟

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + چهار =

دکمه بازگشت به بالا