;
تفریح و سرگرمی

شخصیت محافظه کار یا ماجرا جوی خود را با این تست شخصیت کشف کنید!

تست شخصیت شناخت محافظه کاری: ماهیت مخفی خود را تنها با انتخاب یک پنجره در تست شخصیت شناخت محافظه کاری آشکار کنید! آیا جرات کشف اعماق شخصیت خود را دارید؟ تست شخصیت ما را انجام دهید! کشف کنید که آیا بیشتر محافظه کارید یا غیرقابل مهار. این تست سریع و ساده نوید می دهد که بینش های جذابی را در مورد خود پنهان شما آشکار می کند. بنابراین، آیا برای ملاقات با شخصی که واقعا هستید آماده اید؟ اکنون دریابید!

شاید بپسندید: کدام پنگوئن با بقیه فرق دارد!؟ | اکثر افراد نمی توانند این پنگوئن را شناسایی کنند!

تست شخصیت شناخت محافظه کاری

تا به حال فکر کرده اید که ناخودآگاه شما چه چیزی را در مورد شخصیت شما آشکار می کند؟ آیا خود را بیشتر فردی محجوب می دانید یا ماجراجو  و آزاده هستید؟ این تست شخصیتی آسان برای باز کردن رازهای طبیعت شما طراحی شده است. به یاد داشته باشید، بیش از حد به آن فکر نکنید! اولین پنجره‌ای که توجه شما را جلب می‌کند، اغلب دقیق‌ترین پنجره است که جنبه عمیق و ناخودآگاه شخصیت شما را منعکس می‌کند.

شاید بپسندید: در میان حیوانات موجود یک حیوان از یک جهت با بقیه ارتباطی ندارد، با دلیل منطقی بگو کدام حیوان!؟

تست شخصیت شناخت محافظه کاری

احتمالاً بپسندید: در تصویر چه چیزی نظرت را جلب کرد!؟ نوع دید شما نشان می دهد که رویاپردازی یا واقع گرا!؟

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: داستان ضرب المثل جواب ابلهان خاموشی است!

.

.

.

.

شاید بپسندید: اگه دقت و تیزبنی ات مثل شاهینه، بگو اشتباه تصویر بازیگر تئاتر چیه!؟

تفسیر تست شخصیت شناخت محافظه کاری

بنابراین، آیا آماده هستید که به ناشناخته شیرجه بزنید و چیز جدیدی در مورد خود کشف کنید؟ اکنون که پنجره مورد نظر خود را انتخاب کرده اید بهتر است به بخش تفاسیر مراجعه کنید.

شاید بپسندید: فقط یک نابغه می تواند با جابجایی یک چوب کبریت معادله 511-2=309 را تصحیح کند!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:با دلیل منطقی بگو کدومیکی از این سه زن می تواند یک جادوگر خبیث باشد!

تست شخصیت شناخت محافظه کاری

اگر پنجره شماره یک را انتخاب کردید

اگر اولین پنجره انتخاب شماست، محافظه کاری و محفوظ بودن نشانه های شخصیت شما هستند. شما ترجیح می دهید قبل از اقدام فکر کنید و مراقب به اشتراک گذاشتن افکار و احساسات خود باشید. این شما را خسته کننده نمی کند، برعکس! طبیعت محتاط شما اغلب شما را از مشکلات غیر ضروری نجات می دهد.

با این حال، به خاطر داشته باشید که گاهی اوقات رها کردن و ریسک کردن خوب است. شما هرگز نمی دانید چه فرصت هایی ممکن است در خارج از منطقه امن در انتظار شما باشد.

شاید بپسندید: یکی از ساعت ها را انتخاب کن: نکات جالبی را درباره شخصیت و نگاهت به زندگی خواهی فهمید!

اگر پنجره شماره دو را انتخاب کردید

اگر به پنجره شماره دو کشیده شده اید، تعادلی بین آرامش و ماجراجویی دارید. شما می دانید که چه زمانی باید خودداری کنید، با این حال از پریدن در زمانی که موقعیت آن را خواستار است نمی ترسید.

توانایی شما در سازگاری شما را به یک بازیکن تیمی عالی و یک دوست قابل اعتماد تبدیل می کند. اما به یاد داشته باشید، همچنین مهم است که در موضع خود بایستید و اجازه ندهید دیگران به راحتی تصمیمات شما را تحت تأثیر قرار دهند.

شاید بپسندید:داستان ضرب المثل به جمالت نناز به تبی بند است!

اگر پنجره شماره سه را انتخاب کردید

انتخاب پنجره شماره سه نشان می دهد که شما یک روح غیرقابل مهار هستید. شما با آغوش باز زندگی را در آغوش می گیرید و از بیان احساسات خود نمی ترسید.

طبیعت جسور شما فریبنده است، اما گاهی اوقات می تواند منجر به تصمیمات تکانشی شود. با این حال، اشتیاق شما زندگی روزمره را به سفری هیجان انگیز تبدیل می کند. فقط به یاد داشته باشید، گاهی اوقات اشکالی ندارد که قبل از فرو رفتن با سر در چیزها، یک قدم به عقب بردارید و کمی فکر کنید.

امیدوارم از تست شخصیت شناخت محافظه کاری استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: یکی از این 3 نفر در لحظات اخیر گروگان گرفته شده است، اون کیه!؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید: یکی از منظره ها را انتخاب کن تا بگم آیا روی اطرافیانت تأثیرگذار هستی یا خیر!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: تست قدرت دید با عدد 36: آیا می توانید عدد 36 را در کمتر از 8 ثانیه پیدا کنید؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: داستان زبان خوش مار را از سوراخ بیرون می‌ آورد

 

 

برایتان جالب خواهد بود

داستان ضرب المثل هنوز زرده را بالا نکشیده قدقد می کند!

اگه سه تفاوت تصویر سگ شکاری را در 6 ثانیه پیدا کردی، حتماً برای خودت اسپند دود کن!

چیستان: یک از ابزارهای کشاورزی است که دو حرف اولش یک حیوان است؟

اگه هوش کارآگاهی داری، بگو که چه کسی احتمالاً یک قاتل است!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا