;
تفریح و سرگرمی

همین که تصویر رو دیدی چی نظرت رو جلب کرد تا بگم که آدم رک گو هستی یا خجالتی!؟

تست شخصیت براساس تشخیص اول: حیوانی که می‌بینید ابتدا به ما می‌گوید که تو روابط اجتماعی ات آدم رک گو هستی یا اینکه همیشه خجالتی هستی!؟این تست را که با عنوان تست شخصیت براساس تشخیص اول منتشر شده است را انجام دهید تا متوجه شوید که آیا ضعیف هستید یا صریح و رک گو! پس همانطور که اشاره شد حیوانی که ابتدا می بینید می تواند چیزهای زیادی در مورد شخصیت شما بگوید. آیا شما فردی باز و صادق هستید یا بیشتر یک رازدار هستید؟ اکنون دریابید!

شاید بپسندید: آزمون شناسایی تفاوت تابلوی پلیس: اگه تیز و زبلی، می تونی خیلی سریع 5 تفاوت رو تو تصویر پیدا کنی!

تست شخصیت براساس تشخیص اول

تست های شخصیت راهی عالی برای درک بیشتر خود و دیگران است. در نظر گرفتن حیوانی که ابتدا می بینید می تواند راه جالبی برای آشکار کردن جنبه های خاصی از شخصیت ما باشد. این تست بر اساس این ایده است که حیوانی که در ابتدا با 2 گزینه می بینیم می تواند بینشی در مورد ویژگی های شخصیت ما ارائه دهد. اعتقاد بر این است که حیوانی که می‌بینیم می‌تواند سرنخ‌هایی به ما بدهد که آیا ما در رویکردهایمان رک‌ هستیم یا خجالتی. با مجله خبری چشمک و تست شخصیت براساس تشخیص اول همراه شوید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دختر بچه صاحب گربه: کدام یک از این سه دختریچه، صاحب گربه است؟

تست شخصیت براساس تشخیص اول

شاید بپسندید: کدومیکی از این دو تا مرد که روپوش سفید دارن، واقعاً دکتر آزمایشگاه تصویر هست!

.

.

.

.

شاید بپسندید: آرمانگرایی یا واقع بین!؟ | کافیه بگی تو تصویر چه حیوونی دیدی!؟

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آیا راحت برای کارهات تصمیم می گیری!؟| اگه نمی دونی فقط بگو تو نگاه اول چی دیدی!

تفسیر تست شخصیت براساس تشخیص اول

اکنون که تصویر را دیدید می توانید به تفاسیر مراجعه کنید. ما اطمینان داریم که این تست می تواند به خوبی شما را شگفت زده کند. با تست شخصیت براساس تشخیص اول همراه شوید.

احتمالاً بپسندید: آزمون هوش ریاضی سخت: اگه رمزگشایی ات خوبه تو 3 ثانیه به جای علامت سوال، عدد مناسب بگذارید!

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: اگه خدای ریاضیاتی با توجه به سه معادله اول گربه، نوزاد و پستانک، معادله چهارم را حل کن!

 

 

.

شاید بپسندید: حکایت مرغش یک پا دارد!

تست براساس تشخیص اول

افرادی که ابتدا دو گربه را دیدند

افرادی که ابتدا دو گربه را در تست شخصیت براساس تشخیص اول دیدند، می توانند تا اندازه زیادی زیرک و حتی حیله گر باشند. فردی که با توجه به موقعیت گاهی از گفتن حقیقت ابا می کند. آنها ممکن است غیرقابل دسترس و مرموز به نظر برسند و ترجیح می دهند احساسات واقعی خود را از دیگران پنهان نگه دارند. اغلب دارای شوخ طبعی هستند و از هوش خود برای دستکاری موقعیت ها به نفع خود استفاده می کنند.

اگرچه اغلب آنها را غیرقابل اعتماد می‌دانند، اما کسانی که ابتدا دو گربه را دیدند، می‌توانند به شدت وفادار باشند و حس عدالت‌خواهی قوی داشته باشند.

شاید بپسندید: فقط کسایی که قوانین ریاضی رو خوب بلد باشند، میتونن این معادله ریاضی حیرت انگیز را حل کنند؟

افرادی که ابتدا یک سگ را دیدند

کسانی که ابتدا سگی را در تست شخصیت براساس تشخیص اول دیدند، رک و روشن فکر هستند. آنها از بیان نظرات خود ابایی ندارند، اغلب بدون در نظر گرفتن عواقب. پرانرژی هستند و از موقعیت های اجتماعی لذت می برند و به راحتی دوست می شوند. در حالی که می توانند سریع قضاوت کنند و تصمیمات فوری بگیرند، اما نسبت به کسانی که به آنها اهمیت می دهند نیز سخاوتمند و وفادار هستند.

احتمالاً بپسندید: اول چی دیدی تا بگم واقعا به لحاظ شخصیتی چه جور آدمی هستی!

امیدوارم از تست شخصیت براساس تشخیص اول استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: با انتخاب یکی از شیرهای تصویر، ویژگی اصلی شخصیتی خود را بشناسید!

 

 

 

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید:یه چهره تو این تصویر مخفی شده، تیزبین باشی می تونی تو یه نگاه پیداش کنی!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: تیز و دقیق باشی سه تا تفاوت تصویر سگ مزرعه را پیدا می کنی!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

برایتان جالب خواهد بود: اگه تیز و زبلی، 3 تفاوت تصویر سگ شکاری رو پیدا کن!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: حکایت پا را از گلیم خود درازتر کردن!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود: حکایت ماستمالی کردن!

برایتان جالب خواهد بود

 اگه فکر می کنی نابغه ای، سیم ثانیه عدد معادله میوه ای آخر را پیدا کن!

تا حالا کسی بهت گفنه ویژگی های بدت چیه!؟| اگر نگفتن اشکال نداره، یه گل انتخاب کن تا ما بهت بگیم!

آزمون شناسایی اشکال تصویر آرایشگاه: اگه تو یه نگاه مشکل عکس آرایشگاه زنانه را پیدا کنی، نابغه‌ای!

شاید بپسندید: حکایت آنچه تو از رو می خوانی من از بَرَم !

تست هوش ریاضی با چوب کبریت: اگه ریاضی‌ات خوبه با حرکت دادن 2 چوب کبریت معادله صحیح درست کن!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا