;
تفریح و سرگرمی

فقط بگو تو نگاه اول چی دیدی تا بگم اصلا آدم احساسی و رمانتیک هستی یا نه!؟

تست روان شناسی عشق با نوع دید: یکی از بخش های جذاب شبکه های اجتماعی، تست های شخصیت شناسی است. در این میان برخی از تست ها نیز تلاش دارند با نوعی نگاه روان شناسانه، دید عمیق تری از رفتارهای احساسی برای شما ایجاد کنند. شما در تست روان شناسی عشق با نوع دید خواهید فهمید که چه اندازه احساساتی و رمانیک هستید. اگر آماده هستید که نگاه عاشقانه خود را بهتر بشناسید با تست روان شناسی عشق با نوع دید و مجله خبری چشمک همراه شوید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی نامزد مرد: نابغه ای اگر تو 3 ثانیه، نامزد مرد تصویر رو شناسایی کنی!

تست روان شناسی عشق با نوع دید

تصویری که در  تست روان شناسی عشق با نوع دید ارائه شده است بسیار جالب است. هر کس بنا به نوع شخصیت خود می تواند برداشت متفاوتی از این تصویر در نگاه الو داشته باشد. همین مسئله باعث شده است که از این تصویر برای بررسی رفتارهای احساسی افراد استفاده شود. برای انجام این تست کافی است که اولین برداشت خود پس از اینکه تصویر را دیدید را در خاطر بسپارید و سپس به بخش توضیحات و تفسیر مراجعه کنید.

شاید بپسندید:اگه در عرض 5 ثانیه پاکت نامه را در صحنه ورزشی در فضای باز پیدا کنید، یک نابغه تمام عیارید!

تست روان شناسی عشق با نوع دید

احتمالاً بپسندید: اگه نابغه ریاضی هستی، پس سریع این معادله رو تو 10 ثانیه حل کن!| خیلی ها فکر کردن ساده است!

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: این تست تمام حواس شما را فعال می‌کند، حرف R را بین B ها پیدا کنید!

.

.

.

.

شاید بپسندید: تنها 2 نفر از 10 می توانند 3 کلمه پنهان را در این تصویر صبح بارانی پیدا کنند، تو هم قدرت دیدت را امتحان کن!

پاسخ تست روان شناسی عشق با نوع دید

همانطور که اشاره شد، هر کسی ممکن است برداشت متفاوتی از این تصویر داشته باشد. اکنون که شما تصویر را دیده و برداشت خود را متوجه شده اید بهتر است به توضیحات مراجعه کنید. ما اطمینان داریم که شما از نتیجه شگفت زده خواهید شد.

شاید بپسندید: اگه بتونی خروسی که با بقیه متفاوته، پیدا کنی حتماً برا خودت اسپند دود کن!

.

.

.

بیشتر بخوانید: یکی از نگین های قیمتی تصویر را انتخاب کن تا بگم براساس انتخابت چه جور آدمی هستی!؟

 

 

.

شاید بپسندید: فقط افراد تیزبین می توانند 5 تفاوت دو تصویر دخترک اسکیت باز را در 10 ثانیه پیدا کنند!

تست روان شناسی عشق با نوع دید

دیدن برگ قرمز رنگ

اگر در تست روان شناسی عشق با نوع دید ابتدا یک برگ قرمز رنگ را مشاهده کردید به این معنا است که شما می توانید فرد عاشق هنر و خلاق باشید. هنرمندان و عاشقان ایده های جدید، هیچگاه از تلاش برای رسیدن به رویاهای خود هراسی ندارند. همین مسئله سبب می شود که گاهی به زندگی عاشقانه بی توجه شوند و همین مسئله سبب شود که اطرافیان آن ها افراد سرد و فاقد نگاه احساسی درک کنند.

شاید بپسندید: فقط چشم عقابیا می تونن 888 را بین 808 ها در 6 ثانیه پیدا کنند؟ فقط 10 درصد افراد موفق میشن!

دیدن لب

در صورتی که شما از جمله کسانی هستید که در تست روان شناسی عشق با نوع دید با یک لب مواجه شدید، باید بدانید که شما ذاتاً یک آدم احساسی و رمانتیک هستید. زندگی توأم با عشق برای شما بسیار مهم است.اما در این میان ممکن است در برقراری ارتباط عاشقانه دچار مشکل شوید. شما بسیار محتاط هستید و این احتیاط ممکن است دلایل متعددی داشته باشد. اما به هر حال باید گفت شما انسان رمانتیکی هستید و شریک زندگی شما می تواند از داشتن همسری رمانتیک چون شما افتخار کند.

احتمالاً بپسندید: ریاضی ات خوبه، پس این معادله رو تو 10 ثانیه حل کن!

امیدوارم از آزمون شناسایی نامزد مرد استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

بیشتر بخوانید: اگه 3 تا تفاوت رو تو تصویر مهندسای راه و ساختمان پیدا کنی، آخر تیزبینایی!

 

 

 

 

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: اگه دقت ات بالاست، تفاوت های این تصویر زیبای هیزم شکن را در 10 ثانیه پیدا کن!

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی اختلاف خرمن: اگه 6 تا اختلاف خرمن سمت راست و چپ رو پیدا کنی، خیلی تیزی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:فقط کسایی که دقت‌اشون بالاست میتونن 5 تا تفاوت رو تو تصویر سگ بامزه پیدا کنند!؟

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: اگه قدرت بینایی و تمرکزت خوب باشه میتونی به راحتی 3 تفاوت تصویر بوزینه را پیدا کنی!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید:اگه هوش و نبوغ ات مثل هرکول پوآروست، باید بگی کدومیکی از این دو تا زن تظاهر می کنه خیلی پولداره!؟

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

برایتان جالب خواهد بود: تیز و دقیق باشی سه تا تفاوت تصویر قاطر مزرعه را پیدا می کنی!

شاید برایتان جالب باشد

ریشه ضرب المثل قمپز در کردن!

اگه دقت و تمرکزت خوبه، پاسخ معادله چهارم را در 7 ثانیه بدست بیار!؟

 همسر واقعی مرد را در میان ربات ها شناسایی کنید!

نبوغ ریاضی ات رو با جابجایی یه چوب کبریت و تصحیح معادله، اثبات کن!

پسرکی که با بقیه متفاوته، رو پیدا کن و ثابت کن خیلی تیزبین و اهل دیدن جزئیات هستی!

هوش ریاضی ات خوب باشه، ایکی ثانیه میتونی با جابجایی یه چوب کبریت معادله رو درست کنی!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 16 =

دکمه بازگشت به بالا