;
تفریح و سرگرمی

با پیدا کردن پلنگ برفی کوهستان ثابت کن که چشمات مثل شاهین تیزه!

تست قدرت بینایی با پلنگ کوهستان: از دست دادن حافظه و آلزایمر به یکی از مشکلات سلامت و معضلات اصلی نسل جدید تبدیل شده است. نبود یک رژیم غذایی مناسب و کاهش فعالیت های جسمی و روانی در این زمینه نقش اصلی و اساسی دارد. با یک رژیم غذایی مناسب و انجام فعالیت های ورزشی می تواند می تواند تا اندازه زیادی مشکلات جسمی و حتی روانی را پیشگیری و حتی درمان نمود. وب سایت چشمک هر روز با مطالب فکری جدید با شماست.

انجام فعالیت های مربوط به مغز می تواند سبب افزایش کارکرد مغز و در نهایت کاهش مشکلات مغزی شد. تست ها، پازل ها و … در این زمینه می توانند کمک زیادی به ما کنند. در تست قدرت بینایی با پلنگ کوهستان با پیدا کردن پلنگ کوهستان که می شود او را به سختی در میان صخره ها و سنگ های ریز و درشت تشخیص داد، می توان به بهترین شکل مغز را وادار به فعالیت کرد. با بخش سرگرمی مجله خبری چشمک و تست قدرت بینایی با پلنگ کوهستان همراه باشید.

شاید بپسندید: چیستان: کدام ماده غذایی است که سه حرف اولش نپخته است!؟

تست قدرت بینایی با پلنگ کوهستان

بدون یک چشم ماهر آموزش دیده،تشخیص “پلنگ برفی” که کاملاً در این عکس از تست قدرت دید با پلنگ کوهستان، پنهان شده اند غیرممکن است. اسنپر گرگ هاروی، 51 ساله، عکاس حیات وحش است که در عکاسی از پلنگ های برفی در محیط طبیعی آنها تخصص دارد. مجموعه تصاویر او  از پلنگ های برفی بسیار معروف است. یکی از عکس های او  در تست قدرت بینایی با پلنگ کوهستان در این مطلب نشان داده شده است.

این عکس در منطقه اسپیتی در هیماچال پرادش، هند گرفته شده است. مجموعه تصاویر او به همراه رمانش تحت عنوان«نگاه پلنگ برفی»، در هشت سال گذشته لقب «مرد پلنگ برفی هند» را برای او به ارمغان آورده است. او از تصاویر خود برای تفریح و سرگرمی نیز استفاده کرده. در تصویر ذیل او معتقد است که یک نگاه تیز بین تنها می تواند پلنگ برفی را در کمتر از 5 ثانیه تشخیص دهد.

در این آزمون که در یک پست در شبکه اجتماعی برگزار شد، تنها 17 درصد شرکت کنندگان توانستند در یک نگاه پلنگ کوهستان را شناسایی کنند. این عکس یک تست خوب برای به چالش کشیدن دقت و قدرت بینایی شماست. اگر آماده هستید با هم تصویر تست قدرت بینایی با پلنگ کوهستان را مرور می کنیم.

شاید بپسندید: تست هوش: کدامیک از افراد حاضر در کلاس درس، معلم نیست!؟

تست قدرت بینایی با پلنگ کوهستان

احتمالا بپسندید: آزمون شناخت اشتباه دارک خیابان: اگر تیزبین باشی، در یک نگاه اشکال تصویر را متوجه میشی!

.

.

.

شاید بپسندید:حکایت مرد بی عقل و با عقل: مرد بی عقل چیزی می دانست که دیگران نمی دانستند!

.

.

.

شاید بپسندید: داستان های خنده دار ملا نصرالدین: 5 داستان زیبا با طنز تلخ 

پاسخ تست قدرت بینایی با پلنگ کوهستان

آیا هنوز در جستجوی پلنگ کوهستان تصویر هستید؟معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

شاید بپسندید:با همه بله با ما هم بله، حکایتی جالب از روزگاران قدیم!

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: با انتخاب یکی اُرکیده ها، میزان اعتماد به نفس خود را شناسایی کنید!

پاسخ تست قدرت بینایی با پلنگ کوهستان:به سمت پائین تصویر دقت کنید. آیا توانستید آن را تشخیص دهید.

شاید بپسندید: داستان قدیمی مرد بارکشی که توسط همسرش حسودش رمال شد+قسمت دوم

تست قدرت بینایی با پلنگ کوهستان

و تصویر بزرگنمایی بزرگ شده این پلنگ

تست بینایی با پلنگ کوهستان

شما می توانید تست قدرت بینایی با پلنگ کوهستان را به عنوان یک هدیه به دوستان خود نیز ارائه دهید. به این ترتیب لحظاتی آنان را شاد و سرگرم نمائید. شما همواره می توانید پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالا بپسندید: در این موقعیت، صندلی تان را به چه کسی می دهید تا بفهمی آدم مهربانی یا خودخواه!؟

 

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:چیستان | چهارتا کبوتر رو درخت نشستن؛ دوتاشون می خوان پرواز کنن، چندتا کبوتر رو درخت مونده!؟

برایتان جالب خواهد بود

آزمون قدرت دید: زن ژست گرفته، اما عکاس کجاست!؟

داستان قدیمی مرد بارکشی که توسط همسرش حسودش رمال شد+قسمت اول

در نگاه اول چی دیدی+برونگرا هستی یا درونگرا !؟

 باهوشا جواب بدن: چند مربع در تصویر وجود دارد!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =

دکمه بازگشت به بالا