;
تفریح و سرگرمی

1 چوب کبریت را حرکت دهید تا در هر دو طرف، مجموع اعداد یکی شود!

تست با جابجایی چوب کبریت: آیا برای آزمایش مهارت های حل مسئله خود آماده اید؟ اگر احساس آمادگی می کنید ببینید که آیا می توانید تست هوش با جابجایی چوب کبریت را در کمتر از 5 ثانیه حل کنید. وقت آن رسیده است که سطح ضریب هوش خودتان را ارزیابی کنید.  پازل ها و بازی های فکری از دیرباز به عنوان راهی برای سنجش هوش و مهارت های حل مسئله مورد استفاده قرار گرفته اند. پس با تست با جابجایی چوب کبریت و مجله خبری چشمک همراه باشید.

چالش امروز حل یا اصلاح این معادله در کمتر از 10 ثانیه است: 1+4=5-9. ممکن است ساده به نظر برسد، شما باید بتوانید با حرکت دادن یک چوب کبریت، طوری عمل کنید که هر در هر دو طرف، مجموع اعداد یکی شود. بازی‌های فکری به طور فزاینده‌ای در شبکه‌های اجتماعی محبوب شده‌اند و دوستان یکدیگر را به چالش می‌کشند تا ببینند چه کسی می‌تواند این معما را سریع‌تر حل کند. در حالی که برخی از این پازل ها به گونه ای پیچیده طراحی شده اند، اما آنها همچنین راهی عالی برای تیز کردن ذهن شما هستند.

شاید بپسندید: آزمون هوش: صاحب اصلی سگ کیه !؟

تست با جابجایی چوب کبریت

ما از شما دعوت می کنیم تا در یک بازی فکری غوطه ور شوید و اعماق تفکر خلاق خود را کشف کنید. برای حل این چالش باید به جزئیات توجه کنید و خارج از چارچوب فکر کنید. فقط با استفاده از نبوغ خود می توانید این معما را رمزگشایی کنید. از شما می خواهیم که فقط یک چوب کبریت را حرکت دهید تا معادله روز برابر شود. پازل ها راهی عالی برای تیز نگه داشتن ذهن شما هستند و این یکی نیز از این قاعده مستثنی نیست. ما باید از خلاقیت خود استفاده کنیم و خارج از چارچوب فکر کنیم تا راه حلی پیدا کنیم.

این نیاز به مشاهده دقیق و تمرکز دارد تا مشخص شود کدام یک چوب کبریت باید حرکت کند تا چالش کامل شود. بیایید ببینیم آیا می توانید آن را در کمتر از 10 ثانیه انجام دهید یا خیر!  آیا برای چالش آماده ای؟ بیایید لذت ببریم و ببینیم چقدر سریع می توانید معما را حل کنید! ما تمرینات شگفت انگیز مغز را تضمین می کنیم که ساعت ها شما را سرگرم می کند.

شاید بپسندید:حکایت بهلول و عطار نابکار | درسی که بهلول به عطار داد و حسابی حالش را گرفت!

تست با جابجایی چوب کبریت

.

.

.

.

.

.

.

.

.

جواب تست با جابجایی چوب کبریت

آیا به پاسخ دست پیدا کرده اید؟ این آزمون ها به طور فزاینده ای در شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام محبوب می شود، بنابراین ممکن است قبلاً آن را دیده باشید. پس اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، بیشتر فکر کنید.

شاید بپسندید: معما | دو مادر و دو دختر با هم سینما رفتند،اما فقط سه بلیط خریدند، چگونه ممکن است!؟

.

.

 

.

 

 

.

احتمالا بپسندید: چالش چوب کبریتی: با اضافه کردن 4 چوب کبریت، مربع را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید!

پاسخ تست با جابجایی چوب کبریت: ما یک تصویر را برای توضیح راه حل در زیر قرار داده ایم. پاسخ 1-4=6-9 است.

شاید بپسندید: چیستان | از مقابل خورشید می‌گذرم، اما هیچ سایه‌ای نمی‌سازم؛ من چی هستم!؟

تست با جابجایی چوب کبریت

امیدوارم از تست با جابجایی چوب کبریت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جالب خواهد بود

فقط نابغه ها در 10 ثانیه پاسخ عبارت ریاضی فوق را پیدا می کنند!

چیستان |کدام حیوان است که یک سبک موسیقی در نام آن پنهان هست!؟

کدامیک از افراد تصویر غیر عادی است!؟

شخصیت منفعل داری یا قوی!؟ | یکی از حیوانات را انتخاب کن و بعد تفسیرش رو بخون!

نوشته های مشابه

9 دیدگاه

  1. سلام .وقت بخیر.به یک شکل دیگه هم امکان پذیره که چوب کبریت وسط نه را برداریم و به سمت چپ عدد نه بگذاریم (به طوری که نه تبدیل به صفر شود)
    1+4=5_0(یک به علاوه ی چهار مساوی است با پنج منهای صفر)

  2. پاسخ سایت اشتباه است
    1-4=3-
    پس 3 با منفی 3 برابر نیست.

    اما پاسخ دوستان بالا صحیح است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا