;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی همسر گنگستر:در یک نگاه تشخیص دهید که کدام زن،همسر مرد گنگستر است!؟

آزمون شناسایی همسر گنگستر: بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک امروز با یک چالش تصویری با شماست که به باور سازنده اش، تنها افراد نکته سنج و تیزبین می توانند پاسخ آن را در زمان تعیین شده 3 ثانیه ای تشخیص و پیدا کنند. شما در آزمون شناسایی همسر گنگستر باید تشخیص دهید که همسر گنگستر تصویر چه کسی است. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی همسر گنگستر همراه باشید و  با انجام این سوال تصویری چشمک در زمان مشخص شده، مهارت های شناختی و تصویری خود را اثبات کنید.

قابل توجه چشم عقابی ها: نکته کلاس درس را پیدا کنی، باید بگم خیلی تیزبینی!

آزمون شناسایی همسر گنگستر

سوالات و معماهای تصویری برای با به چالش کشیدن توانائیهاهای شناختی شماطراحی می شوند. این سوالات هوش تلاش می کنند ذهن خلاق را رشد و توسعه دهند. نوع زندگی امروزی سبب شده است تا در بلند مدت چشمان ما عادت کند که از کنار جزئیات به آسانی عبور کرده و کلی نگر شود.در بیشتر معماها و سوالات تصویری، شما برای رسیدن به سوال باید به جزئیات دقت کنید. جزئیات کلید حل معما است. همین مسئله نیازمند دقت و تمرکز ااست و توجه به این دو مولفه در بلند مدت سبب رشد توانائیهای شناختی شما می شود، بدون آنکه خود متوجه باشید.

در صورتی که شما به صورت مستمر و منظم این بازی ها را انجام دهید، ورزش مناسبی برای ذهن و مغز خود پیدا کرده اید. چرا که شما برای ارائه پاسخ مجبورید تمرکز کنید و حتی گاهی از تحلیل منطقی خود که توأم با تفکر کردن است، استفاده کنید.

احتمالاً بپسندید: اگر قاتل عروس را در یک نگاه پیدا کنی قابلیت این را داری در FBI استخدام شوی!

در  آزمون شناسایی همسر گنگستر، شما باید به همه جزئیات توجه کنید و بسیار سریع باشید زیرا فقط 3 ثانیه برای ادعای تیزبینی ونکته سنجی خود فرصت دارید. اگر آماده باشید به دقت به تصویر ذیل نگاه کنید و بگوئید که از نظر شما کدامیک از دختران تصویر می تواند همسر این گنگستر باشد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی فرد غیرعادی: در این مراسم ازدواج، چه کسی یک انسان نیست!؟

آزمون شناسایی همسر گنگستر

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی قاتل زرنگ: با توجه به شواهد، کدامیک از سه زن تصویر می تواند قاتل باشد!؟

.

.

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناسایی سوپر قهرمان: در کتابخانه، سوپرقهرمان را شناسایی کنید!؟

.

.

.

.

شاید بپسندید:اگر می توانید معمای پیرزن خطرناک را در 5 ثانیه حل کنید!

.

پاسخ آزمون شناسایی همسر گنگستر

حالا که به این قسمت از متن آزمون شناسایی همسر گنگستر رسیدید، حتما پاسخ را پیدا نکرده اید و ادعای خود را که یک متخصص حل سوالات تصویری هستید را با هاله ای از ابهام فرو برده اید. اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، از شما دعوت می کنیم که با دقت بیشتری به تصویر آزمون شناسایی همسر گنگستر نگاه کنید.

شاید بپسندید: به هوش تصویری امروز نگاه کنید، به نظر شما کدام شخص یک دکتر نیست؟

 

.

 

 

برایتان جالب خواهد بود: قابل توجه ریاضیدان ها: به جای علامت سوال، چه عددی باید بگذاریم!؟

 

 

.

 

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زندانی زرنگ: کدام زندانی،در حال اقدام عملی برای فرار از زندان است!؟

.

به حلقه ای که در دستان مرد گنگستر و زن وسطی در تصویر آزمون شناسایی همسر گنگستر وجود دارد دقت کنید. بله زن وسطی همسر مرد گنگستر است. بسیار در نگاه اول احساس می کردند کهزن اول از سمت راست همسر این مرد است، چرا که به لحاظ ظاهری شبیه مرد است. اما واقعا این گونه نبود. نوع نگاه مرد گنگستر هم به سمت زن وسطی است.

 

شاید بپسندید: آزمون شناخت شوهر فقیر: کدام شوهر در این دو تصویر فقیرتر است!؟ چرا؟

 

احتمالا بپسندید: معمای چگونگی نجات از سقوط: زن تصویر از طبقه سی ام سقوط کرد، اما نجات پیدا کرد، چطور!؟

 

پاسخ آزمون گنگستر

جالب خواهد بود: با شناسایی فرد متهم به کودک ربایی، میزان قدرت تحلیل و هوش خود را بسنجید!

امیدوارم از آزمون شناسایی همسر گنگستر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت اشتباه پارک: اگر تیزبنی در یک نگاه، اشکال را در این تصویر پیدا کن!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود: با شناخت موجود شبه انسان تصویر، تیزبینی خود را محک بزنید!

گَنگِستِر

گانگستر یا گَنگِستِر (به انگلیسی: Gangster) همچنین شناخته شده با نام موبستر (به انگلیسی: Mobster)، به یک خلافکار عضو یک باند خلافکاران گفته می‌شود. اصطلاح گانگستر بیشتر در کشور آمریکا وجود داشت و به تبهکاران آمریکا گفته می‌شد، اما به تدریج واژه گانگستر به یک اصطلاح عمومی برای توصیف یک تبهکار تبدیل شد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی پیشخدمت تقلبی: کدامیکی از این سه تا زن واقعاً یه پیشخدمت و یک قاتل اجیر شده است!؟

برایتان جالب خواهد بود:آیا قادر هستید تشخیص دهید که چه کسی در تصویر مشکوک به نظر می رسد؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی دزد کیف: کدامیک از افراد تصویر راست می گویند! کیف دختر را کی دزدیده!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید:آزمون شناخت مرد فقیر: کدامیک از این دو مرد وضعیت مالی خوبی ندارد!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

آزمون هوش جالب: آزمون شناسایی زن معروف: اگر تیزی، سریع بگو کدوم یک از این زنها معروف هستند!؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید:به نظر شما کدامیک از افراد زیر احمق تر هستند!؟| خود را بهتر بشناسید!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

امیدوارم از آزمون شناسایی همسر گنگستر استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

نوشته های مشابه

9 دیدگاه

      1. اون بنفشه چونن خب تو کانالای دیگه معمولا از مو میشناسنشون اخه به اون دختری که پیش مرده هست هم یه جوری نگاه میکنه😂^_^

  1. منم گفتم بنفشه ولی ن بخاطر انگشترش اصلا ب انگشتر دقت نکردم😂 چون همیشه دخترایی ک مظلومن دست گنگسترا میفتن😂🤞🏻

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − ده =

دکمه بازگشت به بالا