;
تفریح و سرگرمی

قدرت دید و تمرکزت عالی باشه، خیلی راحت موش زبل را میون ارواح پیدا می کنی!

آزمون شناسایی موش میان ارواح: بخش قابل توجهی از هنرمندان تلاش می کنند تا از هنر در جهت تغییر و بهبود در زندگی مردم استفاده کنند. دوداس مجارستانی، یکی از همین هنرمندان است. او از جمله نققاسان و طراحانی است که توانسته است بواسطه طرح ها و نقاشی های معمایی خود، شهرت جهانی پیدا کند. او ابتکار جالبی در طرح های خود به کار برده است. وی در جنبه عمومی تصویر، جزئیات خاصی را به کار برده است.

شاید بپسندید:  اگه نکته عجیب و غریب میز صبحونه را تشخیص دادی، حتماً برای خودت اسپند دود کن تا چشم نخوری!

او در آثار خود تلاش کرده است که توانائیهای شناختی افراد همچون دقت، تمرکز و بینایی و قدرت دید آنها را به چالش بکشد. این مهارت ها می تواند با بی توجهی دچار رکود و ضعف شوند. کاهش فعالیت های مغزی، منجر به ضعف توانائیهای شناختی می شود. چشمان ما کلی نگر می شود ونمی تواند به راحتی جزئیات را شناسایی کند. چنین تصاویری که در پوشش آزمون های مختلف همچون آزمون شناسایی موش میان ارواح در اینترنت منتشر می شود، می توانند عادت عمومی مغز و چشم را تغییر دهد.

لذا تصاویر این هنرمند مجارستانی بسیار چالش برانگیز هستند. این تصاویر و اشیا و پدیده ها همه به یک شکل هستند، اما وجود یک شی متفاوت، مخاطبان را گرفتار می کند و از آنان می خواهد که پدیده یا شکل متفاوت را پیدا کنند. البته برای پیدا کردن آنها، محدودیت زمانی دارد. با آزمون شناسایی موش میان ارواح و مجله خبری چشمک همراه باشید.یک موش زبل در بین ارواح وجود دارد، آیا می توانید آن را شناسایی کنید!با پیدا کردن موش اثبات کنید که قدرت دیدتان مثل عقاب است.

شاید بپسندید: کدومیکی داره راست میگه، آیا این زنه واقعاً مرد هست و خودش رو شبیه خانمای باردار درست کرده!؟

آزمون شناسایی موش میان ارواح

همانطور که اشاره شده نقاشی ها و تصاویر خلق شده توسط دوداس جالب و چالشی هستند. این تصاویر علاوه بر تفریح و سرگرمی، یک گزینه عالی برای آزمودن و شناسایی قدرت دقت و بینایی شماست. اگر آماده هستید به تصویر آزمون شناسایی موش میان ارواح نگاه کنید. شما تصویری پر از ارواح جالب و بامزه را مشاهده می کنید. در نگاه اول این گونه به نظر می رسد. اما اگر خوب دقت کنید،متوجه می شوید که یک موش زبل در بین ارواح وجود دارد، آیا می توانید آن را شناسایی کنید!

با دقت به تصویر آزمون شناسایی موش میان ارواح نگاه کنید.

شاید بپسندید: آخر کارآگاها هستی اگه تو یه نگاه بفهی کدوم بچه، عامل مرگ زن تصویر هست!؟

آزمون شناسایی موش میان ارواح

.

احتمالاً بپسندید: به نظرت رئیس بانک راست میگه یا سارق بانک!؟، فقط یه نابغه میتونه در یک نگاه بگه!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید: بگو تو نگاه اول چی دیدی تا چیزایی درباره ات بگم که تا حالا خودت هم خبرنداشتی!

.

.

.

احتمالاً بپسندید:زبان بدن کدوم یکی از این مردا نشون می ده که اون از همه زنا فراریه!

پاسخ آزمون شناسایی موش میان ارواح

اگر موش را در میان ارواح شناسایی نکردید، باید بگوئیم که شما هنوز نتوانستید مهارت های شناختی خود را رشد و توسعه دهید. باید بیشتر دقت و تمرکز کنید. اما اگر خسته شدید می توانید به تصویر پایین صفحه مراجعه کنید.

احتمالاً بپسندید:یکی از این زنا با مشکل مالی دست و پنجه نرم می کنه اما تلاش می کنه به رو خودش نیاره، کدومه!؟

.

.

.

.

احتمالاً بپسندید:معمای شناسایی آدم ربا: تیزبین باشی، می‌تونی آدم‌ربا رو تو تصویر شناسایی کنی!

 

 

 

احتمالاً بپسندید: یکی از این خانمای خوشکل یه جادوگر خبیث هست، قبل اینکه کسی رو گول بزنه پیداش کن!

پاسخ آزمون شناسایی موش میان ارواح: این موش زبل در میان ارواح جذاب و بامزه علامتگذاری شده اند. بهتر است با نگاهی دقیق تر این گونه تصاویر را بررسی کنید.مطمئن باشید که در بلند مدت، انجام این آزمون ها به شما در افزایش توانائیهای شناختی تان یاری دهنده هستند.

شاید بپسندید: فکر می کنی نابغه ریاضی هستی، پس سریع این معادله را حل کن!| 70 درصد غلط جواب دادند!

پاسخ آزمون موش میان ارواح

شاید بپسندید: فقط هرکول پوآرو تو یه نگاه تونست مجرم تحت تعقیب را تو این تصویر شناسایی کنه!|خودتو امتحان کن!

امیدوارم از آزمون شناسایی موش میان ارواح استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: قابل توجه چشم عقابی ها: فقط تیزبین ها تو 5 ثانیه 7 تا اختلاف بین دو تصویر را پیدا می کنند!

 

 

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

احتمالاً بپسندید: ضریب هوشی خود را  با حرکت دادن 1 چوب کبریت و اصلاح معادله محک بزنید!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

احتمالاً بپسندید: یه کوه رو انتخاب کن تا از نقاط قوت‌ات باخبر شی!؟|نقاط قوتی که دونستنش سبب پیشرفت تو زندگی میشه!

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

احتمالاً بپسندید: تست بینایی؛ آیا می تونید چهره زن را تو این تصویر پیدا کنید؟

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالا بپسندید:قابل توجه باهوشا: کدومیکی از این دو تا یه آتش نشان واقعی نیس!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید:چیزی که تو نگاه اول می بینی، کلیت شخصیت ات رو روشن می کنه!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

احتمالاً بپسندید:معمای سنجش ضریب هوش: اگه هوش کارآگاهی ات بالا باشه، داستان ترسناک تصویر را پیدا می کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: بچه ای که موش رو تو غذا خوری رها کرده شناسایی کن!| برا تیزبینا 3 ثانیه طول می کشه!

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اگر هوش کارآگاهی داری در 5 ثانیه کسی که قصد کودک ربایی دارد را شناسایی کنید!

برایتان جالب خواهد بود

بگو همین که به عکس نگاه کردی چی دیدی تا بگم واقعاً چه جور آدمی هستی!

 قابل توجه چشم عقابی ها: با پیدا کردن گل واقعی تصویر، میزان دقت و بینایی خود را اثبات کنید!

تست بینایی: اگر تصویر مخفی موجود در این توهم نوری را ببینید، بینایی اتون مشکلی نداره!

افرادی که بینایی‌شان مشکل نداره، خیلی راحت چهره زن را در تصاویر مختلف این آزمون می‌بینند!+ 4 تصویر

یه پرنده دریایی وحشی تو تصویر پنهون شده، فقط یه چشم عقابی میتونه ببینتش!

گل مورد علاقه ات را انتخاب کن تا بگم روابط عاشقانه ات چه جوری بوده و چه جوری میشه!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

دکمه بازگشت به بالا