;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناسایی عروس زندانی: کدامیک از سه عروس تصویر در زندان بوده است!؟

آزمون شناسایی عروس زندانی: سوال تصویری امروز بسیار ساده است: کدامیک از 3 عروسی که در تصویر است، زمانی در زندان، زندانی بوده است. برای انجام این آزمون، توانائیهای شناختی شما حرف اول را می زند. شما باید با چشمان تیزبین و دقت و تمرکز خود بتوانید این معمای تصویری را حل کنید. معمای امروز چشمک محدودیت زمانی 6 ثانیه ای دارد و شما باید در شش ثانیه بتوانید پاسخ را پیدا کنید.

آزمون شناخت اشتباه در تصویر: اگر در 3 ثانیه، خطای موجود در تصویر این خانواده را پیدا کنی نابغه ای!

سوالات تصویری از جمله اقلام بازی های فکری است که طرفداران بسیاری در شبکه های اجتماعی پیدا کرده است. این سوالات می توانند از یک سو توانائیهایی شناختی شما را مورد آزمایش قرار دهد و از سوی دیگر می توانید زمینه را برای یک تمرین ورزشی مناسب برای مغز فراهم کند. مجله خبری چشمک بر همین اساس هر روز با جدیدترین و جذاب ترین معماهای تصویری با شماست.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی اشتباه در گروگان گیری:در یک نگاه، اشتباه حادثه گروگانگیری را پیدا کنی نابغه ای!

آزمون شناسایی عروس زندانی

این پازل تصویری یا آزمون شناسایی عروس زندانی برای هزاران کاربر اینترنتی به یک “کابوس” تبدیل شده است. فکر می کنید بتوانید از پس آن بربیایید؟ جسارت کنید و قدرت شناختی خود را نشان دهید. این معماها و تصاویر می توانند بسیار مفید باشند، چرا که به شما اجازه می دهد تا ذهن را پاک و ارام کرده و توانایی های شناختی هر کسی را که سعی در غلبه بر آنها دارد رشد و توسعه دهد.

آزمون هوش جالب: آزمون شناسایی زن معروف: اگر تیزی، سریع بگو کدوم یک از این زنها معروف هستند!؟

آیا برای نشان دادن مهارت های خود آماده اید؟ اگر چنین است، پس باید سه زن جوانی را که در تصویر آزمون شناسایی عروس زندانی حضور دارند را با دقت مشاهده کنید و بگوئیدکه کدامیک از این عروس ها، زمانی در زندان حضور داشته است. تلاش کنید این آزمون را در زمان 6 ثانیه ای حل کنید.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی دزدهای بانک: اگر باهوشی بگو که کدامیک از دزدهای بانک، یک زن است!؟

آزمون شناسایی عروس زندانی

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت اشتباه تصویر خیابان: اگر تیزبین باشی، در یک نگاه اشکال تصویر را متوجه میشی!

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی جادوگر: کدامیک از زنان زیر می تواند یک جادوگر باشد!؟

 

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:آزمون شناخت کودک شیطون: کدامیک از این کودکان، موش را در غذا خوری مدرسه رها کرده است!

.

پاسخ آزمون شناسایی عروس زندانی

بسیاری از افراد در زمان مشخص شده نمی توانند این آزمون شناسایی عروس زندانی را حل کنند. تنها افرادی که مقداری جزئی نگر و تیزبین هستند، می توانند این آزمون را حل کنید. اگر هنوز نتوانستید آزمون شناسایی عروس زندانی را حل کنید اشکالی ندارد. می توانید بار دیگر شانس خود را امتحان کنید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی خطای مادر نوزاد:در یک نگاه تشخیص دهید که کدام مادر بی مسئولیت تر است!؟

.

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود:  قابل توجه باهوشا: با دلیل و منطق بگوئید کدامیک از والدین تصویر، احمق تر و بی فکرتر است!؟

 

.

.

.

 

برایتان جالب خواهد بود:معمای اشتباه تصویر را فقط دو درصد از مردم می فهمند!

 

پاسخ  آزمون شناسایی عروس زندانی: به زن سمت چپ تصویر نگاه کنید. گویا یک خالکوبی به صورت نوشته بر روی بازوی وی انجام شده است. می شود تشخیص داد که این خالکوبی (ALABAMA PRISON) نام زندانی بوده که وی در آنجا زندانی بوده است.

 

شاید بپسندید: آزمون شناسایی خطای تصویر: باهوش باشی، خطای تصویر زن مقابل آینه را در یک نگاه می بینی!

 

احتمالا بپسندید: از لحاظ منطقی کدامیک از این دو عروس با توجه به موقعیت، زودتر در معرض خطر مرگ قرار می گیرد!؟

 

پاسخ آزمون عروس

 

جالب خواهد بود: با شناسایی فرد متهم به کودک ربایی، میزان قدرت تحلیل و هوش خود را بسنجید!

امیدوارم از آزمون شناسایی عروس زندانی استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

برایتان جلب خواهد بود: معمای تصویری جنگل: با توجه به آنچه در تصویر می بینید، آنکه آسیبی نمی بیند را شناسایی کنید!؟

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید: سوال هوش مرد پولدار: با توجه به تصویر بگویید کدام مرد پولدارتر است؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: سوال هوش بی فکر ترین کدومه، مادره یا پدره؟ چرا؟!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی چهره های استتار شده: اگر میگی تیزبینی، 2 چهره استتار شده را پیدا کن!؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود:اگر فکر می کنی خیلی تیزبینی، در یک نگاه زن و شوهر واقعی را شناسایی کن!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

شاید بپسندید:آزمون شناخت اشتباه پارک: اگر تیزبنی در یک نگاه، اشکال را در این تصویر پیدا کن!

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

شاید بپسندید: قابل توجه ریاضیدان ها: به جای علامت سوال، چه عددی باید بگذاریم!؟

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

آزمون شناسایی مرد خیانتکار: کدامیک از مردان تصویر به همسرش خیانت کرده است!؟

بازی ها کمک می‌کنند تا بهتر بتوانیم روی کارهای مهم تمرکز کنیم

تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.

انجام بازی های فکری، تمرین خوبی هستند تا میزان تمرکزمان را افزایش بدهیم. هدف ما در انجام بازی‌‌های فکری نزدیک است. می‌دانیم چه چیزی از بازی می‌خواهیم و قرار است چه کاری انجام بدهیم. مسیر مشخص است. حتی می‌دانیم که قرار است کی آن را تمام کنیم. همه‌ی این عوامل در کنار هم، باعث می‌شود تا موقع انجام دادن بازی‌ فکری، بیشترین تمرکز را داشته باشیم و اجازه ندهیم که فکرمان درگیر مسائل دیگر شود.

احتمالاً بپسندید: تست هوش اشتباه در عکس: اگر در 3 ثانیه اشتباه تصویر این دو زن را تشخیص بدی، باهوش و نابغه ای!

شاید برایتان جالب باشد

 

نوشته های مشابه

4 دیدگاه

  1. خالکوبی معنی نداره اون مومشکی که داره دستکش می‌زاره دستش اون هفت خطه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 16 =

دکمه بازگشت به بالا