;
تفریح و سرگرمی

اشتباهی در تصویر کفش هست که هر کسی متوجه اش نمیشه!|خودتو امتحان کن!

آزمون شناسایی اشتباه تصویر کفش: آیا تا به حال یک خطای بزرگ مرتکب شده اید؟ شاید در طول یک امتحان در دوران مدرسه بود، یا شاید اخیراً هنگام جمع‌آوری یادداشت برای انجام کارهای روزانه و …. یا، شاید، خطا در یک لباس بوده است و شما مجبور شده‌اید برای تعویض آن به مغازه‌ برگردید. خب، امروز، خطایی که باید شناسایی کنید به اندازه هیچ یک از آن تجربیات واقعی جدی نیست! پازل سرگرم کننده ما را دنبال کنید! تصویری از یک جفت کفش چرمی! در نگاه اول نکته خاصی در این تصویر دیده نمی شود. اما اگر دقت کنید یک اشتباه فاحش در تصویر وجود دارد.

آیا می توانید اشتباه تصویر کفش را در آزمون شناسایی اشتباه تصویر کفش پیدا کنید؟ مدت زمان ارائه پاسخ به این چالش 3 ثانیه است. اگر بتوانید این کار را انجام دهید، چشمی دقیق برای جزئیات و ذهنی تیزبین برای مشاهده دارید. با مجله خبری چشمک و آزمون شناسایی اشتباه تصویر کفش همراه باشید. خوب، به تصویر زیر نگاه کنید. همانطور که مشخص است، تصویری از یک جفت کفش است. آیا می توانید مشکل را ببینید؟

شاید بپسندید: چشات مثل عقاب تیزه، پس بالرین یا رقصنده باله رو میان درختان پیدا کن!

آزمون شناسایی اشتباه تصویر کفش

به تصویر کفش دقت کنید. یکی از کفش ها به پهلو خوابیده است و دیگری صاف ایستاده است. می بینید که کفش ها هر دو از چرم با دو رنگ ساخته شده اند. این پازل کمی تفکر خارج از چارچوب را می طلبد! در نگاه اول، هیچ چیز اشتباه به نظر نمی رسد. اما، کمی دقیق تر نگاه کنید! دقیق، نکته سنج و تیزبین باشید، بلافاصله خطا یا اشتباه این تصویر را پیدا می کنید.

توهمات نوری با تصاویر پنهان نوعی پازل هستند که درک بصری شما را آزمایش می کنند. این چالش ها معمولاً شامل یافتن یک تصویر مخفی در یک تصویر بزرگتر است. آنها می توانند ساده یا پیچیده باشند.حل توهمات نوری با تصاویر پنهان می تواند یک راه سرگرم کننده و چالش برانگیز برای بهبود سلامت مغز شما باشد. هنگامی که یک چالش را حل می کنید، مغز شما دوپامین آزاد می کند، یک انتقال دهنده عصبی که با لذت و پاداش مرتبط است. این می تواند به فعال و سالم نگه داشتن مغز شما کمک کند. پس منتظر چه هستی؟ این چالش توهم نوری را پشت سر بگذارید تا از ترشح دوپامین لذت ببرید.

شاید بپسندید: طالع بینی ازدواج ماه ها با همدیگر برای پیوند زناشویی!

آزمون شناسایی اشتباه تصویر کفش

شاید بپسندید: چشات مثل شاهین تیز باشه، سگی که میون صخره ها مخفیه رو پیدا می کنی!

.

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:فیلم سر کار گذاشتن ببر توسط میمون (خیلی باحاله)

چواب آزمون قدرت دید با بالرین

اگر در پیدا کردن اشتباه مشکل دارید، همیشه می توانید پاسخ را در انتهای مقاله بررسی کنید. اما تسلیم نشوید! ما به توانایی های شما ایمان داریم! زمان دوم شما از الان شروع می شود! این تصویر را با خانواده، دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید. آنها را به چالش بکشید تا اشتباه را در تصویر پیدا کنند.

 شاید بپسندید: چیستان: آن چیست که هر چیز و هر کس آن را دارد!

.

.

.

شاید بپسندید: اگه در عرض 5 ثانیه ارزش عددی پرنده استوایی قهوه ای را پیدا کنی، هوش ریاضی بالاست!

 

 

.

.

شاید بپسندید: هندیها در نوآوری کم کم دست چینی ها رو از پشت می بندن!|باور نداری این ویدیو رو ببین!

امیدواریم تقلب نکرده باشید و جواب را پیدا کرده باشید! خطا در تعداد سوراخ های بند کفش است. برخی به کوچک بودن بخش روشنتر کفش در کفش به پهلو خوابیده اشاره کرده بودند. اما اگر دقت کنید این فقط خطای دید بوده و در هر دو کفش بخش دو رنگ به یک اندازه هستند.

شاید بپسندید: در صورت پیدا  کردن سگ مخفی میان حوله ها، قدرت تمرکز و دقت ات مثل شاهینه!

پاسخ آزمون شناسایی اشتباه تصویر کفش

احتمالاً بپسندید: قدرت دیدت رو با شناسایی حیوانات مخفی ارزیابی کن!

امیدوارم از آزمون شناسایی اشتباه تصویر کفش استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

مزایای بازی فکری

تفریح و سرگرم شدن تنها یکی از فواید بازی های فکری می باشد، بازی فکری و سلامت روان رابطه ی مستقیمی باهم دارند. همچنین تاثیر بسزای بازیط فکری بر مهارت های شناختی و عملکرد ذهن را نباید از یاد برد. از جمله مزایای بازی های فکری می توان موارد زیر را نام برد.

شاید بپسندید:کدام اتوبوس مدرسه را ترجیح می دهید!؟ | انتخابتان نشان می دهد که آیا نوع دوست هستید یا خودخواه!

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: فقط افراد دقیق و تیزبین ها اشتباه تصویر صحنه نمایشی سرخپوستی را پیدا می کنن!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

احتمالاً بپسندید: در این تصویر چه چیزی با بقیه سبزیجات هماهنگ نیست!؟ | 90 درصد افراد متوجه نمیشن!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

احتمالاً بپسندید: اگه هوشی پلیسی ات قوی باشه، می تونی قناد قاتل را شناسایی کنی!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

احتمالاً بپسندید: داستان کوتاه دهقان و خیار اثر لئو تولستوی

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: اشتباه تصویر قرار عاشقانه در چیست!؟ | فقط نابغه ها متوجه میشن!

 

 

شاید برایتان جالب باشد

 گربه داخل کوچه رو تو یه نگاه ببینی، قدرت دید و تمرکزت مثل عقابه!؟

تست شخصیت: چه ارتباطی میان سبک مویتان و شخصیت تان وجود دارد!؟

 چیستان: همیشه پیش روت هست، ولی با هیچ عینک و ذره بینی نمی تونی ببینی!؟

حکایت الاغ سخت کوش و بز حسود؛ بار کج هیچ گاه به مقصد نمی رسد!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. رفیق اگه ب کف کفشی ک عادی واییاده دقت کنی قهوه ایه ولی کف کفشی ک از پهلو خوابیده هاشور زده نشون پاده شده.تفاوت اصلیش اینه نه اون یوراخ ها اگه نمیدونستی اینو بدون😏😏😏😏

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 6 =

دکمه بازگشت به بالا