تفریح و سرگرمی

آزمون شناخت فرد سیگاری: تنها یک نابغه، فرد سیگاری را در 5 ثانیه تشخیص می دهد!

آزمون شناخت فرد سیگاری: برای انجام آزمون امروز تنها 5 ثانیه فرصت دارید. شما با انجام این تست فرصت دارید تا خود وتوانائیهای شناختی خود را بهتر بشناسید. با انجام آزمون شناخت فرد سیگاری اثبات کنید که هیچ چالش معمایی پیچیدهای برای شما وجود ندارد. قطعا این آزمون میتواند به خوبی قدرت دید و دقت و تمرکز شما را به چالش بکشد.

آزمون شناسایی قاتل در شهربازی: اگر قاتل را در 3 ثانیه شناسایی کنی، باید بگم فوق العاده باهوشی!

به چالش کشیده شدن مهارت های شناختی، سبب افزایش فعالیات مغز می شود. افزایش فعالیت مغز همان ورزش مغز است و بدین ترتیب شما می توانید سلامتی مغز خود را در سنین کهنسالی حفظ کنید. بدین ترتیب مغزتان می تواند از بیماری هایی همچون فراومش و آلزایمر در امان باشد. مجله خبری چشمک هر روز با جدیدترین چالش های تصویری و معماها نظیر آزمون شناخت فرد سیگاری با شماست. خود را محک بزنید و مطالب ما را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی صاحبخانه از دزد:به پلیس در شناسایی دزد واقعی تصویر کمک کنید!

آزمون شناخت فرد سیگاری

همانطور که در سطور بالا اشاره شد، اگر می خواهید ثابت کنید که به معنی واقعی کلمه یک نابغه هستید، جرأت کنید بر معمای تصویری امروز که در زیر به شما ارائه می دهیم غلبه کنید. آیا آماده هستید؟

امروز ماموریت شما این است که به تصویر زیر با دقت نگاه کنید و فقط در 5 ثانیه کشف کنید که فرد سیگاری در تصویر چه کسی است!؟ چشم تیزبین خود را فعال کنید و یکی از برندگان باشید.

آزمون شناخت زن ثروتمند: با نکته سنجی و هوش بالای خودت، زن ثروتمند تصویر را شناسایی کنید!

با دقت به تصویر نگاه کنید و سرنخ ها را دنبال کنید تا پاسخ صحیح را بیابید. توصیه می کنیم تا حد امکان تمرکز داشته باشید و حواس پرت نشوید. آگر آماده هستید به تصویر نگاه کنید. زمان 5 ثانیه شما از هم اکنون شروع شد.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی گربه مخفی شده:اگر گربه را در 1 نگاه پیدا کردی، قدرت چشمت فوق‌العاده است!

آزمون شناخت فرد سیگاری

.

برایتان جالب خواهد بود:تیزبینی و نکته سنجی خود را با شناسایی قاتل سریالی تصویر اثبات کنید!

.

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناخت شوهر فقیر: کدام شوهر در این دو تصویر فقیرتر است!؟ چرا؟

 

 

.

.

.

برایتان جالب خواهد بود:معمای شناسایی همسر استاد: اگر همسر استاد را در یک نگاه شناسایی کنی، نابغه ای!

.

پاسخ آزمون شناخت فرد سیگاری

اگر این آزمون تصویری را در زمان مشخص شده حل کردید، به این معنی است که شما یک متخصص حل معماهای تصویری هستید و چالش سختی برای شما وجود ندارد. به مهارت های شما تبریک می گویم!با این حال، اگر شک دارید یا می خواهید پاسخ خود را بررسی کنید، در اینجا نشان می دهیم که سیگاری واقعی کیست..

برایتان جالب خواهد بود: معمای سر به هوا ترین کدام است، پدر یا مادر؟!

.

 

 

 

شاید بپسندید: اگر در یک نگاه کودک گم شده زن تصویر را پیدا کنی، یک چشم عقابی تمام عیار هستی!

 

 

.

.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی قاتل در ساختمان: یک باهوش می‌تواند در 3 ثانیه قاتل را در تصویر شناسایی کند!

 پاسخ آزمون شناخت فرد سیگاری این است: زن کالسکه دار، سیگاری است. بسیاری ممکن است پیرمرد را فرد سیگاری تصیور تشخیص داده باشند. اما واقعا این دودی که در تصویر دیده می شود مشخصا مربوط به سیگار نیست. لزومی هم ندارد که او سیگار کشیدن خود را پنهان کند. اما زن کالسکه دار به صورت واضج یک بسته سیگار دارد. لذا احتمال اینکه او سیگاری باشد، زیاد است.

بله او علیرغم داشتن یک نوزاد، یک بسته سیگار پر دارد که در پایین کالسکه بچه گذاشته است. بنابراین می توان فهمید که او مادر بچه نیز نیست، او احتمالا فقط پرستار بچه است.

شاید بپسندید: آزمون شناسایی نجات یافته: کدامیک از افراد تصویر، احتمال نجات بیشتری (از مرگ) دارد!؟

 

پاسخ آزمون

شاید بپسندید: معمای تصویری قتل در بالن:فکر می‌کنی باهوشی در 5 ثانیه، قاتل کاپیتان بالن را پیدا کن!

 

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

برایتان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی بیگانه در فروشگاه:فضایی ها را در میان انسان های فروشگاه شناسایی کنید!؟

 تمرین مغز و بازی های فکری

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

برایتان جالب خواهد بود: سوال هوش چرا زن به پشت سر نگاه می کند؟

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

شاید بپسندید: تست هوش آدم ربا کیست؟

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

برایتان جالب خواهد بود:سوال هوش مرد اشرافی چطور با وجود افتادن از پله زنده مانده است؟!

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

آزمون شناخت زن ثروتمند: با نکته سنجی و هوش بالای خودت، زن ثروتمند تصویر را شناسایی کنید!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

 

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

امیدوارم از آزمون شناسایی مادر بی خیال استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

شاید برایتان جالب باشد

آیا می توانید با یک نگاه در تصویر، دزد نوزاد را شناسایی کنید!

آزمون شناسایی خدمتکار قاتل: کدامیک از این خدمتکاران هتل، قتل انجام داده است!؟

یکی از زندانیان تصویر مدعی است که زندانی دیگر کودک است، آیا او راست می گوید!؟

آزمون شناسایی راننده مجرم: کدامیک از راننده های تاکسی، یک مجرم فراری خطرناک است!؟

فقط یک جزئی‌نگر قادر است دریک نگاه، اشتباه موجود در شیرینی فروشی را پیدا کند!

شخصیت شناسی براساس برگهای پائیزی:کدام برگ زیباتر است|بیشتر درباره خودتان بدانید!

آزمون شناسایی مجرم تحت تعقیب:کدامیک از افراد در فروشگاه، متهم تحت تعقیب است!؟

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

  1. بشدت غلط دلایل رو پایین میگم
    زن سیگاری شاید سیگار را برای شوهرش خریده
    شاید زن سیگاری سیگار را از پیرمرد گرفته تا سیگار نکشد و پیر کرد قایمکی سیگار میکشد
    و هزارتا شاید دیگ ک اینجا جاش نیست بگم

  2. مطمئناپیرمردسیگاری است هم پیراست وهماینکه پشت سرش سیگارراقایم نموده من باارین وکیوان موافقم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − شش =

دکمه بازگشت به بالا