;
تفریح و سرگرمی

آزمون شناخت خدمتکار قاتل:نکته‌سنج‌ها در یک نگاه،خدمتکار قاتل را در این تصویر پیدا می‌کنند!

آزمون شناخت خدمتکار قاتل نیز از جمله سوالات و معماهای تصویری است که سلول های خاکستری  مغزتان را به یک چالش جدی دعوت می کند و شما و ذهن تان را مجبور به فعالیت دو چندان می کند. آزمون شناخت خدمتکار قاتل تنها در صورتی که توانایی های ذهنی بالا داشته باشید، قابل حل است. به واقع می توان گفت که آزمون شناخت خدمتکار قاتل می تواند میزان احاطه شما را بر حواس های پنج گانه اتان مشخص کند.

آزمون شناسایی آدم واقعی: آدم واقعی را در میان مانکن ها شناسایی کنید!

همانطور که بارها اشاره شده است، شما با کمک سوالات هوش و تست های مجله خبری چشمک می توانید مغزتان را ورزش دهید و به این وسیله مهارت های شناختی خود را رشد و توسعه دهید. شما در آزمون شناخت خدمتکار قاتل باید به توضیحات خوب دقت کنید و براساس نشانه های موجود در تصویر، پاسخ آزمون شناخت خدمتکار قاتل را ارائه دهید. معماها و سوالات تصویری، مغز شما را به فعالیت وادار می‌کند و بهترین تمرین ورزشی برای مغزتان به شمار می رود. با آزمون شناخت خدمتکار قاتل و بخش تفریح و سرگرمی مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: آزمون شناخت فرد راستگو: کدامیک از افراد تصویر زنده نیستند!؟

آزمون شناخت خدمتکار قاتل

تصویر آزمون شناخت خدمتکار قاتل از دو تصویر مجزا و متفاوت تشکیل شده است. در هر تصویر یک خدمتکار خانه دیده می شود. در سمت راست، خدمتکار خانه مشغول اتو کردن لباس ها است و در سمت چپ تصویر، خدمتکار خانه مشغول تمیز کردن خانه است. همه چیز در نگاه اول عادی و طبیعی به نظر می رسد. اما یکی از خدمتکارها قاتل است! به نظر شما کدامیک قاتل است؟

آزمون هوش جالب: آزمون شناسایی زن معروف: اگر تیزی، سریع بگو کدوم یک از این زنها معروف هستند!؟

سعی کنید از تمام نبوغ و قوای بینایی خود استفاده کنید تا بتوانید در یک نگاه آزمون شناخت خدمتکار قاتل را رمزگشایی کنید. شما برای حل این معمای تصویری یا آزمون شناخت خدمتکار قاتل زمان خاصی ندارید. معما آنقدر آسان است که تیزبین ها در یک نگاه متوجه قاتل خواهند شد. شما نیز بهتر است حواس و دقت خود را امتحان کنید.

اگر آماده هستید با توجه کامل به تصویر آزمون شناخت خدمتکار قاتل نگاه کنید. فقط یادتان باشد که برای حل و ارائه پاسخ وقتی ندارید!

شاید بپسندید: آزمون شناخت اشتباه پارک: اگر تیزبنی در یک نگاه، اشکال را در این تصویر پیدا کن!

آزمون شناخت خدمتکار قاتل

.

شاید بپسندید:اگه باهوشی، سریع بگو که چه کسی در این تصادف جان سالم به در برده است!؟

.

.

.

.

جالب است: قابل توجه باهوشا: با دلیل و منطق بگوئید کدامیک از والدین تصویر، احمق تر و بی فکرتر است!؟

 

.

.

.

.

شاید بپسندید:آزمون شناخت قاتل فراری: تیزبین‌ها در یک نگاه، قاتل فراری را شناسایی می کنند!

.

 

پاسخ آزمون شناخت خدمتکار قاتل

اگر تاکنون نتوانستید پاسخی به آزمون شناخت خدمتکار قاتل ارائه دهید، ثانیه های بیشتری برای شما در نظر می گیریم. امیدوارم در 5 ثانیه اضافی بتوانید با توجه به شواهد، خدمتکار قاتل را شناسایی کنید.

 

شاید بپسندید:آزمون شناسایی قاتل زن: اگر در یک نگاه قاتل را در این تصویر پیدا کنی، نابغه ای!

.

.

 

 

شاید بپسندید:اگر در یک نگاه کودک گم شده زن تصویر را پیدا کنی، یک چشم عقابی تمام عیار هستی!

.

.

.

براتیان جالب خواهد بود: آزمون شناسایی اشکال اتاق بیمار: اگر فکر می کنی خیلی تیزی، در 5 ثانیه اشکال تصویر را پیدا کن!

.

برخی زنی را که مشغول اتو زدن پیراهن است را قاتل معرفی کردند. اما واقعا معلوم نیست که لکه های قرمز واقعا خون باشد. شاید رنگ قرمز پیراهن، طرحی از پارچه پیراهن یا حتی لکه باشد. اما در تصویر سمت چپ، به وضوح دستی که از کمد بیرون آمده است دیده می شود. احتمالا خدمتکار جسد را در کمد مخفی نموده تا بعدا بتواند در کمال آرامش آن را از منزل خارج نماید.

 

شاید بپسندید: آزمون شناسایی زن ثروتمند: اگر فکر می کنی باهوشی، سریع بگو کدوم زن ثروتمندتره!؟

 

برایتان جالب خواهد بود:  شناسایی بچه گمشده در باغ وحش: چه کسی بچه را در باغ وحش دزدیده است!؟

 

پاسخ آزمون شناخت خدمتکار قاتل

 

جالب خواهد بود:آزمون شناسایی پزشک دزد: یکی از این سه پزشک کلیه اهدایی برای پیوند را دزدیده است، اما کدامیک!؟

امیدوارم از آزمون شناخت اشتباه پارک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

جالب است: اگر مشکل بینایی نداشته باشید عدد گم شده تصویر را در کمتر از 3 ثانیه تشخیص می دهید!+ 3 آزمون

معماها برای مغز مفید هستند؟

به باور محققان معماها و سوالات هوش، منطق و استدلال شما را تقویت می کنند پازل ها برای تمرین مغز ساخته می شوند. جدول کلمات متقاطع، معماها، جستجوی کلمات و مسائل منطقی همگی می توانند بخش های مختلف مغز شما را فعال کنند و به شما کمک کنند تا مهارت های تفکر انتقادی و تحلیلی خود را تقویت کنید.

 احتمالاً بپسندید: آزمون شناسایی فرد مرده بوتیک : اگر باهوشی، فرد مرده را در تصویر شناسایی کن!

اهمیت بازی های فکری

به گفته Psychology Today، ورزش منظم مغز می تواند حافظه، تمرکز و توانایی های تفکر جانبی را بهبود بخشد. باور نکردنی است که چگونه یک سرگرمی دلپذیر مانند حل پازل یا جدول کلمات متقاطع ممکن است چنین مزایای عظیمی بر سلامت کلی شما داشته باشد.

شاید بپسندید:به نظرت کدوم یکی یه سارق خفن هست؟

تأثیر بازی های فکری بر مغز

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

احتمالاً بپسندید: اگر بینایی‌تان مشکلی نداشته باشد باید در 3 ثانیه نوشته تصویر را تشخیص دهید!

بازی های فکری و زوال عقل

بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

جالب است: همسر زن کدوم یکی مرد هست؟ اینو باهوشا سریع می فهمند!

معمای تصویری چیست؟

معمای تصویری یک سرگرمی عالی برای کاربرانی است که وقت آزاد دارند و می‌خواهند از آن بهترین استفاده را ببرند. این چالش شامل یافتن یک شخص، حیوان، شی یا عدد در یک تصویر است. برخی محدودیت زمانی دارند و برخی نه. آنها همچنین به عنوان چالش ها، تست های تصویری، پازل های تصویری یا منطقی شناخته می شوند.

احتمالاً بپسندید: اگر قاتل عروس را در یک نگاه پیدا کنی قابلیت این را داری در FBI استخدام شوی!

بازی های فکری و ورزش مغز

ورزش و ورزش منظم که نقش مهمی در کنترل بیماری هایی مانند قلبی عروقی، دیابت و فشار خون دارد، تأثیرات مثبتی بر مغز نیز دارد. ورزش با افزایش ترشح هورمون اندورفین که به هورمون شادی معروف است، عملکرد سازنده تری در روابط انسانی ایجاد می کند و در عین حال زمینه را برای بالا بردن آستانه شادی فراهم می کند. ورزش منظم باید بخشی از زندگی باشد تا از بیماری های تخریب کننده عصبی مانند زوال عقل، آلزایمر و پارکینسون جلوگیری شود. نباید فراموش کرد که یک فعالیت ذهنی با مهارت کامل، اساس یک فعالیت ورزشی است که به درستی انجام شده است.

بهم بگو وقتی چای می خوری، لیوان رو چه جوری نگه می داری تا بگم نقاط قوت و ضعف ات چیه!؟

بازی های فکری باعث بهبود عملکرد مغز می‌شود

در بازی‌های فکری، باید دائما همه چیز را در نظر بگیریم و به آنها فکر کنیم. رفتار رقبا، شرایطی که در آن گیر افتاده‌ایم، تصمیماتی که باید در مقابل رفتار طرف مقابل بگیریم و حتی، شرایطی که ممکن است بعد از هر انتخاب برایمان رخ بدهد. این یعنی، استفاده کامل از سلول‌های مغزی.

بهتر است بدانید که هر چقدر بیشتر به سلول‌های مغزتان استراحت بدهید، آنها را تنبل‌تر می‌کنید. وقتی از آنها استفاده نشود، می‌میرند و این باعث می‌شود تا در معرض کندی ذهن یا آلزایمر قرار بگیریم.

آزمون شناخت بابانوئل زن: با یک نگاه سریع بگو که کدام بابانوئل یک زن است!؟

اگر روال زندگی شما یک چیز روتین شده است و در طول روز، کاری ندارید که بخواهید برای انجامش، به مغزتان فشار بیاورید، باید به فکر یک جایگزین خوب باشید. چه چیزی بهتر از  بازی فکری! با انجام بازی‌های فکری می‌توانید مغزتان را در بهترین وضعیت ممکن حفظ کنید. به ذهن ورزش بدهید و حالا حالاها، آن را جوان نگه‌دارید.

فکر می کنی باهوشی، پس تو 6 ثانیه زندانی تازه وارد را شناسایی کن! 

آیا دوست دارید در چالش تصویری دیگری شرکت کنید؟

این چالش ویروسی افراد بی‌شماری را سرگرم کرده است، اما وقتی به شما می‌گوییم این تنها چالش نیست، باور کنید. اگر می‌خواهید در چالش دیگری شرکت کنید، به شما اطلاع می‌دهیم که در مجله خبری چشمک تعداد زیادی را منتشر کرده‌ایم. همه آنها یک هدف دارند: سرگرم کردن شما.

 

برایتان جالب خواهد بود

 

آزمون شناخت کودک ربا:یک چشم تیزبین در یک نگاه،بچه دزد را در این تصویر پیدا می کند!

شناخت همسر واقعی: در کدامیک از این تصاویر، زن و شوهر واقعی حضور ندارند!؟

آزمون پیدا کردن قاتل: میزان هوش کارآگاهی ات را با پیدا کردن قاتل در خانه، اثبات کن!

شناسایی نامزد زن: نابغه ای اگر در 3 ثانیه، نامزد زن را در میان 3 مرد شناسایی کنی!

آزمون شناخت قاتل در رستوران: اگر هوش کارآگاهی داری، سریع بگو که قاتل کیست؟

شناسایی جادوگر: کدامیک از زنان زیر می تواند یک جادوگر باشد!؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 1 =

دکمه بازگشت به بالا