;
تفریح و سرگرمی

3 تا تفاوت بین این دو تا سگ بامزه وجود داره | دقت ات بالا باشه میتونی پیداشون کنی!

آزمون شناخت تفاوت تصویر سگ: واضح است که آزمون ها و چالش هایی که در آن ها باید تفاوت ها را شناسایی کنیم، برای ورزش مغز بسیار مفید هستند. آزمون شناخت تفاوت تصویر سگ از جمله این آزمون هاست و باید 3 تفاوت دو سگ هم شکل چپ و راست را در کمتر از 10 ثانیه شناسایی کنید. باید بدانید که اگر بتوانید در آزمون شناخت تفاوت تصویر سگ، تفاوت ها را در زمان مشخص شده شناسایی کنید مشخص می شود که شما دارای ذهنی متمرکز و چشمانی تیزبین هستید. به واقع این موفقیت مستلزم دقت کافی، تمرکز و قدرت بینایی کافی است. پس برای سنجش میزان توانائیهای شناختی خود با آزمون شناخت تفاوت تصویر سگ همراه شوید.

آنگونه که مشخص است برای حل آزمون شناخت تفاوت تصویر سگ که سر و صدای زیادی در شبکه های اجتماعی ایجاد کرده است، باید تمام حواس خود را فعال کنید. سازنده آزمون شناخت تفاوت تصویر سگ با توجه به نظراتی که ذیل این تصویر در شبکه اجتماعی ردیت منتشر شد، معتقد است که تنها 27 درصد از اشتراک کنندگان توانستند در تلاش اول تمام 3 تفاوت موجود میان دو تصویر سگ را شناسایی کنند. می توانید یک رکورد جدید را در انجام چنین آزمون هایی ثبت کنید. با آزمون شناخت تفاوت تصویر سگ و مجله خبری چشمک همراه باشید.

شاید بپسندید: اگه کودک ربا را شناسایی کنی، قابلیت این رو داری که تو FBI استخدام بشی!

آزمون شناخت تفاوت تصویر سگ

در آزمون شناخت تفاوت تصویر سگ با دو تصویر مشابه از یک سگ روبرو هستید: باید در کمتر از 10 ثانیه 3 تفاوت میان این دو تصویر سگ را پیدا کنید.

تمام حواس خود را فعال کنید و با غلبه بر تمرینات تصویری پیچیده نشان دهید که متخصص هستید. همه جزئیات آزمون شناخت تفاوت تصویر سگ را به دقت تجزیه و تحلیل کنید زیرا تنها در این صورت است که می توانید 3 تفاوت را پیدا کنید. همان گونه که اشاره شد شما فقط 10 ثانیه فرصت دارید تا پیروز شوید! زمان شما از هم اکنون شروع شد.

شاید بپسندید:به شانس و سرنوشت اعتقاد داری یا نه!؟ | یکی از پل ها را برای عبور انتخاب کن تا بهت بگم!

آزمون شناخت تفاوت تصویر سگ

شاید بپسندید:چیستان: مردی زیر دوش است اما حتی یک تار مویش هم خیس نشده است!

.

.

.

.

شاید بپسندید: هر دو زن مدعی هستند که کیف دوشی قرمز رنگ مال اونه، کدومیکی راست میگه!؟

 

.

.

.

احتمالاً بپسندید: چیستان: چهار انگشت و یک شست دارد اما نه استخوان دارد و نه مغز!

پاسخ آزمون شناخت تفاوت تصویر سگ

در صورتی که توانسته باشید 3 تفاوت دو تصویر را در آزمون شناخت تفاوت تصویر سگ را در 10 ثانیه پیدا کنید به شما تبریک می گوئیم. باید بدانید که فقط افراد شجاع تشویق می شوند تا این چالش تصویری را انجام دهند. اگر هنوز به دنبال پاسخ هستید، طبیعی است. می توانید دوباره تلاش کنید تا تفاوت ها را پیدا کنید. مشخص است که آزمون به این راحتی نبود، اما مهم این است که شما تلاش کردید.

احتمالاً بپسندید: چیستان: برق کار و لوله کشی با یکدیگر مشغول کار در یک ساختمان هستند،یکی از آن دو پدر پسر دیگری بود!

.

.

.

 

شاید بپسندید: یکی از مناظر کوهستانی را انتخاب کن تا بفهمی رویاپردازی یا منطقی!؟

 

 

 

 

احتمالاً بپسندید: معمای ریاضی: جواب  30 تقسیم بر نیم و به اضافه 10 چند می شود!؟

پاسخ آزمون شناخت تفاوت تصویر سگ: تفاوت ها در تصویر ذیل علامتگذاری شده اند. آیا شما توانستید در زمان مشخص شده، این تفاوت ها را پیدا کنید؟

شاید بپسندید:حکایت شنیدنی و جالب مرد گدا در بازار !

 شناخت تفاوت تصویر سگ

احتمالاً بپسندید: داستان جالب کشاورز فقیر و بد بیار!

امیدوارم از آزمون شناخت تفاوت تصویر سگ استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالاً بپسندید: داستان جالب و شنیدنی مردی که از داروخانه دیب می خواست!

 

 

اهمیت این آزمون های تصویری برای افزایش تمرکز

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر نگاه کنید.

شاید بپسندید: دیدت مشکلی نداشته باشه به راحتی نوشته درون تصویر رو می بینی!

دلایل عدم تمرکز چیست؟

می تواند علل روانی، محیطی و فیزیولوژیکی داشته باشد. نکته مهم این است که سعی کنیم اثرات این علل را به حداقل برسانیم. اعتیاد به فناوری نیز یکی از عواملی است که اخیراً باعث عدم تمرکز می شود.

شاید بپسندید: کدام رفتارت باعث میشه بیشتر به چشم اطرافیانت بیای، برا فهمیدن کافیه یکی از خورشیدها را انتخاب کنی!

تمرکز و عدم تمرکز چیست؟

تمرکز، توانایی ایجاد دقت بر روی یک کار بدون تأثیر محرک های داخلی و خارجی است. به طور خلاصه، تمرکز به معنای کنترل ذهن است. تمرکز به عنوان یکی از پیش نیازهای موفقیت پذیرفته شده است. اما عدم تمرکز به معنای کنترل ذهن توسط محرک های درونی و بیرونی است. به این ترتیب عدم تمرکز و کمبود آن، امکان یادگیری و کار با کیفیت را با خلل ایجاد می کند.

شاید بپسندید:تیزبین ها تو یه نگاه دزد پنگوئن رو شناسایی می کنند!

آلزایمر و فعالیت مغز و  بازی های فکری

محققان دریافته اند که بخشی از اختلالات مغزی و رشد بیماری هایی همچون فراموش و آلزایمر با کاهش فعالیت های مغزی در ارتباط است. لذا برای جلوگیری و یا احمالا رشد این بیماری ها، باید تحرک مغز را افزایش داد. سوالات ریاضی شبیه سوال هوش ریاضی جاضر می تواند سبب افزایش عملکرد مغز شود. حل صحیح این سوال، نیازمند تمرکز و دقت است. در واقع تنها راه حل پاسخ به این سوالات نیز همین نکته است. بر همین اساس سوالاتی از این دست در کنار ایجاد سرگرمی برای سلامت مغز بسیار مفید هستند.

شاید بپسندید: کدامیک از این سه نفر دکتر نیست و یک خون آشام است، چرا!؟

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

احتمالاً بپسندید: چیستان: کدوم شهره که اگر حرف اولش رو برداریم اسم شکل هندسی میشه و اگه حرف دومش را برداریم پایتخت ایتالیا میشه!

شاید برایتان جالب باشد

یکی در تصویر استخر ساعت 12:05 فوت شده، کدومیکی هست!؟

چیستان: آن چیست که خون سیاه را می خورد اما راه سفید میرود؟

باهوشا بگن: کدام قالب یخ زودتر آب می شود!؟

تنها 5 درصد از افراد موفق میشن که با حرکت دادن یک چوب کبریت، معادله اشتباه را اصلاح کنند!

نوشته های مشابه

8 دیدگاه

  1. 4 تا تفاوت داشته اون یکی دیگه رو خودتون هم نتونستین پیدا کنین زیر چونه سگ رو نگاه کنین رنگ تصویر سمت راست قهوه ای و چپ سفید هستش

    1. احسنت درسته منم متوجه شدم .زیر زبون سگ دو رنگ ست ….چهارتا داشت ک بنظرم اصلی نرین بود

  2. یکی زیر پوزه سگ هست که در یک تصویر قهوه ای هست در دیگری بدون رنگ ، یعنی طراح چالش خودش متوجه نیست میخواد بقیه رو به چالش بکشه ، خنده دار هست یا نه !

  3. شما ها خودتون بای تست هوش بدید چیزی که خودتون ساختین رو هم نمی‌تونید تشخیص بدین واقعا؟!!
    آنقدر ای کیو کمی دارین

  4. نوشتی سه تفاوت بین این دو سگ رو پیدا کنید ننوشتی که سه تفاوت بین این دو تصویر رو پیدا کنید!

  5. احسنت درسته منم متوجه شدم .زیر زبون سگ دو رنگ ست ….چهارتا داشت ک بنظرم اصلی ترین بود.پس شما طراح سوال دقت کن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 + ده =

دکمه بازگشت به بالا