;
تفریح و سرگرمی

آزمون قدرت تمرکز: کدام گاو با بقیه فرق دارد!؟

آزمون تصویری با شناسایی گاو متفاوت: همه یک بازی فکری خوب را دوست دارند و هیچ چیز سرگرم کننده تر از پیدا کردن یک تصویر متفاوت میان تصاویر همسان نیست. اما آیا می‌دانستید که دانشمندان توانستند بخش مهمی از مغز سمت راست را شناسایی کنند که هنگام حل سوالات هوش فعال می شود. بسیاری از مطالعات علمی نشان می دهد که انجام این نوع پازل ها راهی عالی برای جلوگیری از زوال عقل و سایر بیماری های مغزی است. مغز نیز درست مانند هر ماهیچه دیگری در بدن، اگر از آن استفاده نشود، دچار ضعف می شود.

در آزمون تصویری با شناسایی گاو متفاوت شما اگر بتوانید گاو متفاوت را در 5 ثانیه تشخیص دهید، دارای تمرکز عالی و دقت نمره 20 هستید! با مجله خبری چشمک و آزمون تصویری با شناسایی گاو متفاوت همراه باشید.

متمایل هستید و حاضرید سطح مهارت های خود را بسنجید؟ اگر پاسخ مثبت بود، پس از حل این چالش تصویری در زمان کوتاه 5 ثانیه ای، شک نکنید. باید در نظر داشته باشید که این چالش تنها توسط 10% از کاربران شبکه های اجتماعی حل شده است. مهارت های خود را بیازمایید و سعی کنید در اولین تلاش گاوی را که یک تفاوت جزئی با 15 گاو دیگر دارد را در آزمون تصویری با شناسایی گاو متفاوت پیدا کنید.

شاید بپسندید: اصطلاح پته اش رو آب افتاد از کجا آمده است+داستان

آزمون تصویری با شناسایی گاو متفاوت

باید اشاره شود که چالش تصویری به شما کمک می کند تا استدلال منطقی و قیاسی و در عین حال همانطور که اشاره شد، سطح توانائیهای شناختی شما را بیازماید. آزمون شناسایی مکانیک متفاوت میتواند یک تمرین عالی برای مغز شما باشد. در کنار جسم، مغز شما نیز به تمرین روزانه دارد و مجله خبری چشمک این زمینه را برای مخاطبان خود فراهم کرده است.

امروز در مجله خبری چشمک یک پازل تصویری عالی داریم. آزمون شناسایی گاو متفاوت، مغز شما به سختی مورد آزمایش قرار می گیرد. برای انجام این کار تایمری آماده کنید. برای انجام این آزمون تنها 5 ثانیه فرصت دارید. آزمون تصویری با شناسایی گاو متفاوت مطمئناً به شدت مغز شما را به چالش کشیده و سبب افزایش دقت، تمرکز و بینایی شما می شود. آگر آماده هستید به تصویر زیر نگاه کنید و ببینید آیا می توانید بفهمید که کدام گاو با 15 گاو دیگر متفاوت است؟ اگر آماده هستید به تصویر زیر با دقت آزمون تصویری با شناسایی گاو متفاوت نگاه کنید!

شاید بپسندید: چیستان: کدام وسیله و شی است که جان دارد، اما نفس نمی‌کشد!؟

آزمون تصویری با شناسایی گاو متفاوت

شاید بپسندید: آدم مستقل و خودکفا هستی یا وابسته!؟ | برای پاسخ یکی از 3 حیوان را انتخاب کن!

.

.

.

.

شاید بپسندید: کدامیک از این دو زن همسر مرد تصویر است!؟

 

 

 

.

احتمالا بپسندید: تنها یک چشم تیزبین در 10 ثانیه تفاوتهای دو گربه را پیدا می کند!.

جواب آزمون تصویری با شناسایی گاو متفاوت

احتمالاً به این نتیجه رسیده اید که حل آزمون شناسایی گاو متفاوت آسان نبود، اما غیرممکن هم نیست. اگر توانستید پیروز ظاهر شوید، مهارت های تصویری عالی دارید.بر اساس تحقیقات، مشخص شده است که افراد مسن که به طور منظم در پازل کلمات و اعداد شرکت می کنند، مغز تیزتری دارند. هر چه بیشتر پازل بازی کنند، عملکرد مغزشان بهتر می شود. یک مطالعه نشان داد که انجام بازی های فکر همچون این آزمون ها و جدول کلمات متقاطع می تواند شروع زوال عقل را تا دو سال و نیم کاهش دهد.

شاید بپسندید: چیستان: کدام میوه تمام حروف جیران رو دارد!؟

.

.

 

 

بیشتر بخوانید:اصطلاح کینه شتری داشتن از کجا آمده است!؟

.

 

 

اجتمالا بپسندید: بازی فکری: اگه زرنگی و نابغه برای نجات جونت با کدوم یکی باید بجنگی؟!

جواب آزمون تصویری با شناسایی گاو متفاوت: گاو متفاوت در تصویر زیر مشخص شده است. اگر دقت کنید زنگوله این گاو یک قطعه داخلی که سبب به صدا در آمدن زنگوله می شود را کم دارد. آیا شما متوجه شدید!؟

شاید بپسندید: نادان پول دار و دانای بی پول: وقتی مال و ثروت بر فکر و دانایی ارجحیت پیدا می کند!

آزمون با شناسایی گاو متفاوت

امیدوارم از آزمون تصویری با شناسایی گاو متفاوت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

برایتان جالب خواهد بود

اگر چشمان عقابی داری، حیوان متفاوت را بین تمساح های سبز پیدا کنید!

حکایت دختر باهوشی که چهل دزد را زمین گیر و اسیر کرد!

چیستان: کدام حیوان است که وارونه اش در حمام وجود دارد!؟

تست شخصیت: یکی از ساعت ها را انتخاب کن تا بگم در گذشته ها گیر کردی یا اینکه در حال زندگی می کنی!؟

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + شش =

دکمه بازگشت به بالا