;
تفریح و سرگرمی

به پرنسس کمک کنید تا شاهزاده طلسم شده را بین قورباغه های درون برکه پیدا کند!

آزمون تصویری با شناسایی شاهزاده: در این پازل تصویری، آیا می توانید به شاهدخت کمک کنید تا شاهزاده خود را که در تصویرو بین قورباغه ها پنهان شده است را پیدا کند؟ فقط افرادی با ضریب هوشی بالا می توانند شاهزاده را در عرض 15 ثانیه تشخیص دهند! این تست هوش یک روش سرگرم کننده برای بررسی سطح هوش شما است. برخی از پازل ها به ارزیابی سطح هوش شما بر اساس تصمیمی که هنگام بررسی مشکل می گیرید کمک می کند.

وظیفه مهم در این پازل ها این است که با استفاده از مهارت های استدلال منطقی خود، مسئله را اسکن کنید و به پاسخ برسید. بازی های فکری یک پازل ساده را جالب تر می کند، زیرا این تست های سرگرم کننده IQ با تفکر خلاق حل می شوند. شما باید از حصار شخصی و تعلقات روزمره خود را کنار بگذارید تا به راه حل برسید زیرا پاسخ در جایی در تصویر پنهان می شود. بنابراین، ما با یک پازل جالب آمده ایم که در آن باید شاهزاده را در تصویر پیدا کنید. با مجله خبری چشمک و آزمون تصویری با شناسایی شاهزاده همراه شوید.

شاید بپسندید:با همه بله با ما هم بله، حکایتی جالب از روزگاران قدیم!

آزمون تصویری با شناسایی شاهزاده

در تصویر بالا، شما باید شاهزاده را در میان قورباغه های مختلف در تصویر ببینید. شاهزاده خانم در حال حمل عکس شاهزاده  خود است که به قورباغه تبدیل شده است. او سعی می کند تا شاهزاده خود را در میان قورباغه های مختلف پیدا کند. یک ذهن هوشیار می تواند شاهزاده پنهان را درعرض 15 ثانیه شناسایی کند. شما باید قبل از پاسخ دادن به سوال به دقت به هر قورباغه نگاه کنید زیرا پاسخ بسیار دشوار است.

همان طور که اشاره شد شما باید در این پازل مغزی، به شاهدخت کمک کنید تا شاهزاده خود را پیدا کند. 14 قورباغه در داخل تصویر وجود دارد. برای پیدا کردن شاهزاده پنهان درعرض 15 ثانیه، باید سریع نگاه کنید و تمام قورباغه ها را بررسی کنید.

تصاویری شبیه تصویر فوق می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر آزمون تصویری با شناسایی شاهزاده نگاه کنید.

شاید بپسندید:با پیدا کردن پلنگ برفی کوهستان ثابت کن که چشمات مثل شاهین تیزه!

آزمون تصویری با شناسایی شاهزاده

شاید بپسندید: چیستان: سوغاتی شیراز است که از هر طرف بخوانیش، همان است!؟

.

.

.

.

.

.

شاید بپسندید:حکایت مرد بی عقل و با عقل: مرد بی عقل چیزی می دانست که دیگران نمی دانستند!

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی شاهزاده

بنابراین، اگر این معما را در عرض 15 ثانیه حل کرده اید، پس حتما از سطح هوش خود احساس رضایت و خوشحالی کرده اید. این نوع پازل ها تنها راه سرگرم کننده دیگری برای آزمایش ضریب هوشی شما هستند. با این حال، انجام یک تست IQ واقعی راه خوبی برای دانستن سطح IQ شما است. پس به ما بگویید، آیا شاهزاده قورباغه را در تصویر دیدید؟

شاید بپسندید: داستان های خنده دار ملا نصرالدین: 5 داستان زیبا با طنز تلخ 

.

.

.

.

.

شاید بپسندید: چیستان: اون چیه که همیشه روبروته اما نمی تونی ببینی؟

پاسخ: بنابراین، پاسخ به این مسابقه ذهنی این است که شاهزاده قورباغه در پایین ترین سمت راست تصویر قرار دارد. لبخند قورباغه با طرح یا نقاشی شاهدخت مطابقت دارد.

شاید بپسندید: چیستان: کدام ماده غذایی است که سه حرف اولش نپخته است!؟

آزمون با شناسایی شاهزاده

احتمالا بپسندید: در این موقعیت، صندلی تان را به چه کسی می دهید تا بفهمی آدم مهربانی یا خودخواه!؟

امیدوارم از آزمون تصویری با شناسایی شاهزاده استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

 

 

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:تست تمرکز: کدامیک از افراد تصویر یک ربات است!؟

برایتان جالب خواهد بود

 تست هوش: کدامیک از افراد حاضر در کلاس درس، معلم نیست!؟

 داستان قدیمی مرد بارکشی که توسط همسرش حسودش رمال شد+قسمت دوم

آزمون قدرت دید: زن ژست گرفته، اما عکاس کجاست!؟

داستان قدیمی مرد بارکشی که توسط همسرش حسودش رمال شد+قسمت اول

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا