;
تفریح و سرگرمی

اگر تیزبین باشی،اشتباه تصویر پارک را در یک نگاه تشخیص می دهی!

آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک: دقت و توجه به جزئیات، امروز با رشد فناوری و افزایش دغدغه ها و دل مشغولی ها بسیار کم رنگ شده است. متاسفانه عدم توجه به جزئیات، سبب می شود که عملکرد مغز کاهش بیابد. این مسئله سبب می گردد که خود به خود در بسیاری از  امور که با تمرکز و دقت رابطه مستقیم دارد، شکست بخوریم. با آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک با مجله خبری چشمک همراه باشید.

احتمالا بپسندید: چیستان: آن کیست که در ابتدا چهار پا دارد سپس دو پا و در نهایت سه پا!؟

آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک

تصویر آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک را با دقت نگاه کنید. در ابتدا آنچه را که در تصویر با واقعیت مطابقت ندارد پیدا کنید. به این چالش بپیوندید که بارها و بارها در شبکه های اجتماعی همرسانی شده است. هزاران کاربر اینترنت از اوقات فراغت خود برای انجام فعالیت ها و بازی های سرگرمی مختلف استفاده می کنند که یکی از آنها چالش های تصویری موجود در فیس بوک است. مانند این تصویر که در آن باید اشتباه موجود را در تصویر پیدا کنید. شما باید در نگاه اول این کار را انجام دهید. آیا با این توضیحات جرات شرکت در آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک را دارید!؟

اگر آماده هستید، تصویر را نگاه کنید.

تصویر آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک، یک پارک زیبا را در ابتدای صبح نشان می دهد. زمانی که آدمها در خواب شیرین هستند و در پارک کسی نیست. همه چیز عادی و طبیعی به نظر می رسد. اما اگر تیزبین باشید در همان نگاه اول اشتباه موجود در تصویر را می بینید. آماده هستید به تصویر نگاه کنید؟ امیدوارم شما هم از جمله تیزبین ها و جزئی نگرهای معدود این کرده خاکی باشید.

شاید بپسندید:چیستان: در آسمان فقط یکی از آن هست اما در زمین بسیار زیاد!

شاید بپسندید: ضریب بالای هوشی‌ات را با حل این معمای تصویری، ثابت کنید!

آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک

شاید بپسندید: عاقبت ترس از مرگ: حکایت دو همسایه که تصمیم گرفتند همدیگر را سر به نیست کنند!

.

.

.

.

شاید بپسندید:تست هوش: کدام زن عاشق طرف مقابلش شده است!؟

اشتباه آزمون شناسایی اشتباه پارک را متوجه شدید.

.

.

.

بیشتر بخوانید:  تست هوش: با جابجایی 2 چوب کبریت عبارت ریاضی را اصلاح کن!

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک

با انتشار این تصویر در شبکه های اجتماعی،بسیاری از کاربران اطمینان دادند که تصویر هیچ خطایی ندارد. با این حال، این مسئله دور از واقعیت است، زیرا چیزی وجود دارد که با واقعیت انطباق ندارد.

اگر در یک نگاه متوجه شدید باید به قدرت بینایی و جزئی نگری خودتان آفرین بگوئید. اگر هنوز هم پیدا نتوانستید می توانید زمان بیشتر صرف کنید. همین که دقت و تمرکز کردید شما پیروز آزمون شناسایی اشتباه تصویر پارک هستید. چرا که مغز خود را وادار به فعالیت بیشتر کردید. شما با انجام مستمر این گونه آزمون می توانید مهارت های شناختی خود را افزایش دهید.

شاید بپسندید: چیستان: کدوم حیوان است که قسمت دوم اسمش، اسم یک ساز است!؟

.

.

 

.

.

.

.

شاید بپسندید: بازی فکری: اگه ادعای عقل و ذکاوت داری بگو کدوم پرستار قلابیه؟!

پاسخ آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک: اشتباه در نیمکتی است که فاقد پایه می باشد. برخی دیگر وجود مرغ های دریایی در پارک را نیز اشتباه تصویر ذکر کرده اند. به باور آنها در اطراف پارک فقط ساختمان های شهری دیده می شود و هیچ دریایی وجود ندارد. پس وجود این پرندگان در پارک اشتباه است. به هر صورت نیمکت بدون پایه در تصویر علامتگذاری شده است. این ازمون را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذرید و میزان جزئی نگری آنها را محک بزنید.

شاید بپسندید: با دلیل بگوئید که کدومیکی اومده رستوران، در حالی که پول کافی نداره!؟

آزمون با شناسایی اشتباه پارک

امیدوارم از آزمون تصویری با شناسایی اشتباه پارک استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید: چیستان| آن چیست که انسان چهار تا دارد، سگ سه تا، پلنگ دو تا و گربه یکی!؟

برایتان جالب خواهد بود

حیوانی که با بقیه فرق دارد را در تصویر پیدا کنید! | خیلی ها شکست خوردند!

داستان پینه دوز دو زنه و آهنگر ساده دل: پینه دوزی که با گفتن رازش، آهنگر را خانه خراب کرد!

آزمون هوش: کدامیک از افراد تصویر، کودک رباست!؟

سوال هوش: با دلیل بگوئید کدام خانواده واقعی و کدامیک غیرواقعی است!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − شانزده =

دکمه بازگشت به بالا