;
تفریح و سرگرمی

تست قدرت تمرکز: کدامیک از گل ها با دیگر گل متفاوت است!؟

آزمون بینایی با گل متفاوت: ببینید آیا می توانید در این لیست تصاویر مربوط به آزمون بینایی با گل متفاوت، گل متفاوت را پیدا کنید. برای خودتان وقت بگذارید و ببینید چقدر سریع می توانید این کار را انجام دهید. پیدا کردن یک گل که کاملاً شبیه همه گل های دیگر نیست در کمتر از 7 ثانیه، چالشی است که نیاز به یک چشم تیزبین و رفلکس های سریع دارد. با مجله خبری چشمک و آزمون بینایی با گل متفاوت همراه شوید.

این چالش بازی فکری توانایی شما را در شناسایی تفاوت های جزئی بین اشیا آزمایش می کند. این به تمرین مغز شما کمک می کند زیرا شما را تشویق می کند تا به جزئیات توجه کنید و خارج از چارچوب فکر کنید. این کار از شما می‌خواهد به دنبال نشانه‌های تصویری باشید که در نگاه اول به سختی قابل تشخیص هستند. با این حال، با تمرین، می‌توانید موارد عجیب و غریب را سریع‌تر شناسایی کنید. این نوع چالش می تواند به تقویت مهارت های شما در تشخیص الگو، حل مسئله و تصمیم گیری سریع کمک کند.

شاید بپسندید: چیستان: سوغاتی شیراز است که از هر طرف بخوانیش، همان است!؟

آزمون بینایی با گل متفاوت

خود را با 7 ثانیه به چالش بکشید و گل متفاوت را پیدا کنید. آیا اماده چالش هستید؟ این شانس شما برای اثبات این است که می توانید شانس را شکست دهید! فقط 14 درصد از مردم می توانند 7 ثانیه را پشت سر گذاشته و چالش عجیب و غریب را حل کنند. آیا می توانید گلی را که به تصویر تعلق ندارد تشخیص دهید؟ مهارت های خود را امتحان کنید و ببینید آیا آنچه را که لازم است برای قرار گرفتن در میان 14 درصد برتر دارید، دارید یا خیر؟

با این حال، همانطور که این چالش نشان می دهد، توانایی تمرکز و مشاهده جزئیات جزئی در مدت زمان کوتاه یک مهارت ارزشمند است. این نیاز به تمرکز و توانایی رمزگشایی سریع ویژگی هایی دارد که یک شی را از بقیه متمایز می کند. این مهارتی است که می‌توان آن را در طول زمان و با تمرین تقویت و بهبود بخشید، پس چرا آن را امتحان نکنید؟ ممکن است کمی کار لازم باشد، اما با فداکاری ممکن است بتوانید به 14 درصدی بپیوندید که می‌توانند چالش 7 ثانیه را شکست دهند.

شاید بپسندید: به پرنسس کمک کنید تا شاهزاده طلسم شده را بین قورباغه های درون برکه پیدا کند!

آزمون بینایی با گل متفاوت

بیشتر بخوانید: حکایت مرد دستفروش و خر حیله گری که فکر می کرد می تواند دستفروش را مثل خودش خر کند!‎

.

.

.

.

شاید بپسندید: آنچه در اولین نگاه می‌بینی، نقطه قوت و قدرت شما را مشخص می‌کند!

.

.

.

شاید بپسندید: سوال هوش: با دلیل بگو که کدامیک از این 3 زن، همسر دکتر هست!؟

پاسخ آزمون بینایی با گل متفاوت

آیا موفق به حل معما شده اید یا خیر؟ بازی های عجیب و غریب یک راه عالی برای تمرین مغز و تقویت مهارت های مشاهده ای شما هستند. برای موفقیت در آنها، با صرف زمان و مشاهده دقیق همه گزینه ها شروع کنید. شباهت ها یا تفاوت های بین آنها را یادداشت کنید و به دنبال هر چیزی باشید که برجسته است. زمانی که احساس کردید اطلاعات کافی جمع آوری کرده اید، گزینه های خود را محدود کنید و حدس درستی بزنید. همانطور که بیشتر تمرین می کنید، درک بهتری از الگوهای پشت این بازی ها نیز خواهید داشت که حل آنها را آسان تر می کند.

احتمالا بپسندید: سوال هوش: کدامیک از افراد تصویر، کودک رباست!؟

.

.

.

 

 

احتمالا بپسندید: بازی فکری: آقایون و خانمای نکته سنج بگن کدوم چترباز زنده می مونه؟!

جواب آزمون بینایی با گل متفاوت: به شما تبریک می گویم اگر شما یکی از 14 درصد افرادی بودید که توانستند 7 ثانیه آزمون بینایی با گل متفاوت را شکست دهند و چالش های عجیب و غریب را پیدا کنند! تصویر زیر با راه حل است. دوستان خود را به چالش بکشید و این بازی را در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.

شاید بپسندید:با همه بله با ما هم بله، حکایتی جالب از روزگاران قدیم!

آزمون بینایی با گل متفاوت

شاید بپسندید: حکایت قاضی هوس باز و زن بازرگان | بازرگانی که همسرش را به قاضی معتمد شهر سپرد!

امیدوارم از آزمون بینایی با گل متفاوت استفاده کرده باشید. شما همواره می توانید سوالات، بازی های فکری، پازل ها و تست های شخصیت شناسی بیشتر را در بخش تفریح و سرگرمی چشمک مشاهده و مطالعه کنید. در صورت تمایل آنها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. به خصوص آنهایی که علاقمندند خود را بهتر بشناسند. ما را در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک دنبال کرده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

احتمالا بپسندید:حکایت فیلبان و پادشاه با انصاف: داستان پادشاه بی انصافی که به ناحق لقب باانصاف پیدا کرد!

 

 

 

 

اهمیت سوالات هوش

این سوالات به شما کمک می کنند که عملکرد مغز شما افزایش پیدا کند. در دنیای کنونی که فعالیت بدنی و مغزی کاهش پیدا کرده است این سوالات هوش می تواند دقت، تمرکز و جزئی نگری شما را افزایش دهد. این مسئله از بیماری های مختلف مغزی نیر الزایمر و … می تواند جلوگیری کند.

شاید بپسندید:تست تمرکز: کدامیک از افراد تصویر یک ربات است!؟

برایتان جالب خواهد بود

با پیدا کردن پلنگ برفی کوهستان ثابت کن که چشمات مثل شاهین تیزه!

چیستان: کدام ماده غذایی است که سه حرف اولش نپخته است!؟

 تست هوش: کدامیک از افراد حاضر در کلاس درس، معلم نیست!؟

 داستان قدیمی مرد بارکشی که توسط همسرش حسودش رمال شد+قسمت دوم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + ده =

دکمه بازگشت به بالا