;
خانواده و زناشوییزندگی

نشانه های مردان بی تعهد: ۱۲ رفتار مردی که به همسرش تعهد ندارد!

نشانه های مردان بی تعهد: برخی از دختران به منظور آشنایی قبل از ازدواج با جنس مخالف ارتباط برقرار می کنند و هر روز وابستگی و دلبستگی آنها افزایش می یابد اما متاسفانه برخی از مردان در روابط با جنس مخالف، از تعهد کمتری برخوردارند و دوست دارند بدون هیچ تعهدی فرد مورد نظرشان را به مدت طولانی کنار خود داشته باشند و عجله ای برای متعهد گشتن به یک رابطه درازمدت از خود نشان نمی دهند.

خانم ها پس از آشنایی با این مردان سوالاتی مانند آیا من را دوست دارد؟ آیا به من جدی فکر می کند؟ آیا روزی به من متعهد خواهد شد؟ در ذهن دارند. اگر شما نیز چنین سوالاتی در ذهن خود دارید، این بخش از خانواده و زناشویی را مطالعه کنید و با ویژگی های مردانی که هیچوقت به شما متعهد نخواهند شد، آشنا شوید.

بیشتر بخوانید: ۸ مهمترین نشانه که نشان می دهد همسر و شریک زندگی خوبی دارید!

۱.مردانی که چیزی درمورد او نمی دانید:

مردان عادت نشان دادن احساسات درونی شان ندارند و در مورد در میان گذاشتن مسائل درونی خود با فردی دیگر بسیار سخت گیر هستند. اما اگر مردی درمورد زنی جدی باشد، همه چیز خود را با او در میان می گذارد و با او از آرزوها، ترس ها، امیدها و انگیزه هایش می گوید.

مردانی که نسبت به جنس مخالف خود متعهد نیستند، ممکن است ساعت ها با او حرف بزنند اما جزئیاتی درمورد زندگی خود نمی گویند. مردی که خود واقعیش را نشان نمی دهد و به طرف مقابل خد اجازه نمی دهد که ببیند درونش چه خبر است آینده ای برای خودش و او نمی بیند.

نشانه های مردان بی تعهد، زمانی که مردی با شما درد و دل می کند رویتان سرمایه گذاری می کند و با سرمایه گذاری کردن روی شما خودش را به شما متعهد می کند.اگر می خواهید بدانید رابطه طرف مقابلتان درمورد شما جدی است یا خیر به چیزهایی که از او می دانید فکر کنید.

بیشتر بخوانید: عادت های افراد موفق | اگر این عادت ها را دارید قطعا در زندگی آدم موفقی هستید!

۲.مردی که خیلی سریع پیش می رود:

اگر با فردی آشنا شده اید که در همان جلسات اول آشنایی درخواست ازدواج می دهد، او آماده یک رابطه جدی نیست و به بلوغ لازم نرسیده است و به همان سرعت علاقه اش را از دست خواهد داد.

۳.مردی که نگاهش را کنترل نمی کند:

نشانه های مردان بی تعهد، اگر فرد مورد علاقتان حتی در حضور شما به خانم های دیگر توجه می کند، او نمی تواند به شما متعهد باشد و البته لیاقت شما را ندارد.

بیشتر بخوانید: چرا مردان نمی توانند ابراز عشق کنند + ۱۰ دلیل جالب که نمی دانستید!

نشانه های مردان بی تعهد

بیشتر بخوانید: ابراز نکردن عشق به همسر: چرا نمی توانم به همسرم ابراز عشق کنم؟

۴.مردی که همیشه از شما انتقاد می کند:

نشانه های مردان بی تعهد، اگر فرد مورد نظر شما برای شخصیت شما ارزش چندانی قائل نیست و همیشه شما را سرزنش می کند و یا در فکر تغییرتان است، از این رابطه خارج شوید.

۵.مردی که برای شما وقت ندارد:

مردی که به شما توجه دارد برای شما در زندگی اش جایی باز خواهد کرد. او اگر مشغله زیادی داشته باشد نیز وقت برای شما دارد و اگر نتواند در دسترس باشد به شما پیامی دهد تا نگران نشوید.

مردانی که ارتباط خود را بدون دلیل با شما قطع می کنند و وقت برای شما ندارند، هیچ احترامی برایتان قائل نشده و به شما متعهد نخواهند بود و این رابطه چندان جدی نیست زیرا او آزادی دارد هر کاری که دوست دارد انجام دهد و شما برای جاهایی که می رود و کارهایی که می کند عامل تصمیم گیرنده نیستید.اگر مردی واقعاً به شما توجه داشته باشد، جایی برای شما در زندگی اش باز خواهد کرد‎.

۶.مردی که از مسائل و مشکلاتش چیزی نمی گوید:

اگر فرد مورد علاقه شما از مسائل و مشکلاتش چیزی نمی گوید، حرف نزدن او بخاطر غرور مردانه اش نیست. شاید دلیلش این است که رابطه با شما برایش جدی نیست و شما برایش کسی نیستید که برای دریافت حمایت و عشق بخواهد به او پناه آورد.

۷.مردی که دوستانش در اولویت او قرار دارند:

نشانه های مردان بی تعهد، اگر فرد مورد نظرتان به شدت گرفتار کار است و تنها اوقات فراغت او آخر هفته است و ترجیح می دهد آخر هفته را با دوستانش بگذراند و برای شما وقت ندارد، او فرد متعهدی نیست.

۸.مردی که می گوید به دنبال رابطه نیست:

زمانی که مردی می گوید رابطه نمی خواهد، منظورش این است که رابطه با شما را نمی خواهد.پس اگر به شما می گوید که نمی خواهد وارد رابطه ای شود یا برای متعهد شدن مشکل دارد، ز آن رابطه خارج شوید و به خودتان احترام بگذارید.

احتمالا بپسندید: راه تسلط بر شوهر: خیلی راحت و بی دردسر

شاید بپسندید: چگونه بهترین باشیم | با به کارگیری این 4 راز، در هر چیزی بهترین باشید!

نشانه های مردان بی تعهد

۹.مردی که از صحبت درباره آینده طفره می رود:

نشانه های مردان بی تعهد، اگر شما هنگامی که در مورد آینده از او سوال می کنید، از صحبت یا برنامه ریزی کردن برای آینده اجتناب می کند و یا به شما می گوید آمادگی آن را ندارد و یا طوری رفتار می کند که حس می کنید تحقیر شده و یا محتاج او هستید، بدانید که تصمیم او در مورد شما چندان جدی نیست.

۱۰.مردی که شما را به قرار ملاقاتی واقعی و عاشقانه نمی برد:

وقتی مردی برای آینده اش روی شما سرمایه گذاری می کند، به شما نشان می دهد که چقدر برایتان ارزشمند است و برای تحت تاثیر قرار دادنتان هر کاری از دستش بربیاید انجام می دهد. او اگر پول کافی نداشته باشد، راه های ارزان و خلاقانه ای پیدا می کند که نشان دهد دوستتان دارد.

نشانه های مردان بی تعهد، اگر مردی برای قرار ملاقات هایتان حداقل های خود را می گذارد و قرار ملاقات های شما شامل رفتن به سینما و فیلم دیدن و آشپزی کردن شما برای اوست، او شما و رابطه تان را جدی نمی گیرد.

بیشتر بخوانید: این مرد بی برو برگرد عاشق شما شده | نشانه های عاشق شدن مردان

۱۱.مردی که به مرور زمان توجه اش به شما کمرنگ می شود:

هر رابطه ای فراز و نشیب های خاص خود را دارد، اگر معشوقتان زمانی که پای مسائل جدی به میان می آید نسبت به شما سردتر می شود، این رابطه برای او جدی نیست.

۱۲.مردی که می گوید لیاقت شما را ندارد:

اغلب مردان برای پایان دادن به رابطه خود این جمله معروف را می گویند پس هر وقت این جمله را شنیدید بدانید که رابطه شما برای او جدی نیست.

بیشتر بخوانید: فواید آغوش گرفتن: با بغل کردن، این ۱۰ اتفاق در بدن تان رخ می دهد!

 

 

برایتان جالب خواهد بود

بیشتر بخوانید: تسخیر قلب همسر با ۵۰ جمله ناب عاشقانه و محبت آمیز!

احتمالا بپسندید: رابطه جنسی زیاد در مردان: ۳ خطر جدی رابطه جنسی زیاد در مردان که نمی دانستید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

دکمه بازگشت به بالا