;
خانواده و زناشوییزندگی

آقایان بخوانند: ۱۴ رازی که خانم‌ها می خواهند شما حتما بدانید!

رازهایی در باره زنان: به‌نظرتان چه عواملی شما را برای خانم‌ها جذاب می‌کند؟ یعنی داشتن قد و هیکل یا چهره زیبا برای جلب توجه زنان کافی است؟ تجربه نشان داده است جاذبه فیزیکی و جذابیت عاشقانه به شخصیت افراد بستگی دارد و فقط ظاهر مهم نیست. در این مطلب بخش خانواده و زناشویی، ۱۴ راز زنانه را مرور می‌کنیم که اگر بدانید و طبق آنها عمل کنید، خیلی زود شاهد برق‌زدن چشم همسرتان خواهید بود.

بیشتر بخوانید: تست فوق العاده جالب و جذاب شوهر شناسی + امتیاز شوهر خوب

۱. اهل توجه‌ و مراقبت باشید

مردهایی که توجه می‌کنند و اهمیت می‌دهند برای خانم‌ها جذابیت بیشتری دارند، به‌خصوص مواقعی که دلشان گرفته است و احساس ناراحتی می‌کنند. بازویتان را دور همسرتان حلقه کنید، اشک‌هایش را با دستمال پاک کنید و نشان دهید ناراحتی او بی‌نهایت برایتان مهم است. مراقبت و توجه در برقراری ارتباط با خانم‌ها معجزه می‌کند.

برایتان جالب خواهد بود: تنفر مردان از زنان قوی: چرا برخی از مردان از زنان قوی متنفرند + ۵ دلیل عجیبی که نمی دانستید!

۲. رفتار آقامنشانه داشته باشید

رازهایی در باره زنان، خانم‌ها خیلی زود شیفته رفتار مردهای به‌اصطلاح «جنتلمن» می‌شوند. اصلا جایی در اعماق وجودشان می‌خواهند مردشان سنتی و کلاسیک رفتار کند، مخصوصا در اوایل رابطه که عشق و علاقه شکل می‌گیرد. می‌توانید صندلی را برایش بیرون بکشید تا بنشیند، در را باز کنید و صبر کنید اول او وارد شود و هزاران تمرین دیگر که شما را به جنتلمنی واقعی تبدیل می‌کند.

احتمالاً بپسندید: چرا مردها نمی گویند دوستت دارم؟ + دلایل و راهکارهایی برای درک ابراز علاقه عملی آنها!

رازهایی در باره زنان

احتمالاً بپسندید: نشانه های عدم علاقه مرد به زن: این ۱۲ رفتار مرد ثابت می کند که او دیگر شما را دوست ندارد!

۳. خوش‌پوش باشید

مدهای مختلف می‌آیند و می‌روند، اما توجه مردان به طرز لباس پوشیدن و خوش‌پوشی باید همیشگی باشد. توجه خانم‌ها از دوره ماه‌عسل به این مسئله جلب می‌شود. تیپی بزنید که همسرتان از دیدنش لذت ببرد. اگر از شلوار جین تنگ برای مردها خوشش نمی‌آید یا دوست ندارد تیشرت‌های بلند و گشاد بپوشید، فکر اینها را از سرتان بیرون کنید. اگر هم تیپ رسمی می‌پسندند، کت‌شلوار محبوبش را بپوشید.

۴. عیب‌هایتان را پنهان نکنید

رازهایی در باره زنان، هیچ‌چیز به‌اندازه مرد خوبی که سعی می‌کند عیب‌هایش را برطرف کند قلب خانم‌ها را تسخیر نمی‌کند. مفهوم «رشد» برای خانم‌ها اهمیت ویژه‌ای دارد، بنابراین اینکه ببینند مردی نقص‌هایش را می‌داند فوق‌العاده برای آنها جذاب است، مثلا اینکه می‌داند زود عصبانی می‌شود و برای رفع آن تلاش می‌کند.

احتمالاً بپسندید: شما آمادگی ازدواج ندارید، اگر این ۸ نشانه‌ را دارید!

۵. فقط سر تکان ندهید

شنیدن و گوش‌دادن با هم فرق دارند. خانم‌ها دوست دارند احساس کنند حرفشان را می‌شنوید. به‌جای اینکه با تکان‌های آزاردهنده سرتان رشته کلامش را پاره کنید، از مکث لابه‌لای جملاتش برای همدلی و پاسخ دل‌سوزانه استفاده کنید. به‌فرض اگر از سخت‌گیری رئیسش در محل کار عصبانی است، بگویید: «روز خیلی سختی داشتی، واقعا متأسفم» و تا می‌توانید در برابر میلتان به ارائه راه‌حل مقاومت کنید.

احتمالاً بپسندید: دلایل شکست روابط عاطفی: به این ۵ دلیل روابط عاطفی بیشتر شکست می خورند

۶. گوش شنوا باشید، نه واعظ

رازهایی در باره زنان، مواقعی که چیزی خانم‌ها را آزار می‌دهد و تحت‌فشار هستند، انتظار دارند برای آنها گوش شنوا باشید، بدون نصیحت، بدون پند و بدون تلاش برای تغییر اوضاع! مردها ذاتا نیاز دارند مشکلات را حل کنند، چون ذهنی راه‌حل‌گرا دارند. در حالی که خانم‌ها بعضی وقت‌ها فقط ۲ گوش می‌خواهند که برایشان حرف بزنند و خود را خالی کنند. گاهی وقت‌ها سکوت و شنیدن، رابطه را عمیق‌تر می‌کند.

احتمالاً بپسندید: خاطرات پایان رابطه عاشقانه: پس از پایان یک رابطه عاطفی با خاطرات آن چه کنیم؟

رازهایی در باره زنان

۷.رابطه را خیلی سریع پیش نبرید

معمولا مردها دوست دارید خیلی سریع رابطه را پیش ببرند، در حالی که خانم‌ها از طی‌کردن مسیر رابطه بیشتر لذت می‌برند. حتی اگر هدفتان این است که در نهایت با این زن ازدواج کنید، فرصت دهید زمینه ارتباط و درک متقابل فراهم شود و علاقه‌ای شکل بگیرد. کمی صبور باشید و به‌جای تصمیمات عجولانه، به رابطه زمان بدهید.

بیشتر بخوانید: هدف زنان از ازدواج: زنان به خاطر این ۱۰ نیاز ازدواج می کنند!

۸. خواسته همسرتان برای برقراری رابطه جنسی امن را بپذیرید

مادامی که همسرتان تمایلی به بچه‌دارشدن ندارد و این را به‌صراحت اعلام می‌کند، به تصمیمش احترام بگذارید و نشان دهید این خواسته چقدر برای شما اهمیت دارد. خودتان پیگیر رابطه جنسی سالم‌تر و محافظت‌شده باشید و ملزوماتش را فراهم کنید.

احتمالاً بپسندید: دلیل شکست رابطه عاطفی: ۱۰  دلیلی که باعث شکست خوردن رابطه عاطفی می‌شود

۹. انتظارات‌ خود از رابطه را صریح بیان کنید

رازهایی در باره زنان، شرم‌ و‌ حیای زنانه و تابوی رابطه جنسی معمولا باعث می‌شود خانم‌ها کمتر درباره انتظارات خودشان و انتظارات شما از ماجراهای داخل اتاق‌خواب صحبت کنند. شما پیش‌قدم شوید و بگویید چه انتظاراتی دارید که برآورده نمی‌شوند یا چه کارهایی برایتان لذت‌بخش نیستند. مراقب کلماتی که انتخاب می‌کنید و لحنتان باشید تا احساس بدی به همسرتان ندهید. می‌توانید این‌طوری شروع کنید «من خیلی دوست دارم که…»

۱۰. از عطر استفاده کنید

خانم‌ها عاشق این هستند که پیراهن مرد محبوب خود را بپوشند یا آن را در آغوش بگیرند و بو بکشند. محققان ادعا می‌کنند که عطر بدن مردان برای خانم‌ها مثل داروی آرام‌بخش عمل می‌کند.

شاید بپسندید: روش های بهبود روابط عاطفی: ۵ روشی که امسال رابطه عاطفی شما را بهبود می بخشد

۱۱.به چشمانش نگاه کنید

رازهایی در باره زنان، مردها معمولا ترجیح می‌دهند سر میز، در رستوران یا جاهای مختلف کنار طرف مقابل بنشینید و این‌طوری بیشتر احساس راحتی می‌کنند، اما باید بدانید که خانم‌ها مشتاق برقراری ارتباط چشمی هستند و کمک می‌کند رابطه را عمیق‌تر ببینند.

رازهایی در باره زنان

۱۲. تا می‌توانید از او تعریف کنید

یکی از چیزهایی که زنان را سر ذوق می‌آورد، تعریف و تمجید است. البته تعریفی که خودشان درخواست نکرده باشند! اگر می‌خواهید توجه یک زن را جلب کنید، هر بار که لباس جدیدی می‌پوشد، سبک آرایشش را عوض می‌کند یا مدل موی تازه‌ای را امتحان می‌کند، به او بگویید چقدر زیباتر به‌ نظر می‌رسد. کلمات را طوری ادا کنید که از دل شما به دل او بنشینند.

۱۳. درباره رابطه‌تان با او حرف بزنید

رازهایی در باره زنان، وقتی زن می‌خواهد درباره رابطه با شما صحبت کند، به این معنی نیست که شما کار اشتباهی انجام داده‌اید. خانم‌ها دوست دارند هرازگاهی درباره کیفیت رابطه، اینکه چه چیزهایی درست یا اشتباه هستند یا کلا اینکه مسیر رابطه به چه سمت‌‌ و‌ سویی می‌رود، صحبت کنند. از این مکالمه فرار نکنید؛ همین صحبت ساده بعد از چند دقیقه شما ۲ نفر را به هم نزدیک‌تر می‌کند.

۱۴. عشق ساده است، پیچیده‌اش نکنید

رازهایی درباره زنان، حتی اگر یک عمر از زندگی مشترک شما گذشته باشد، رفتار و حرکات عاشقانه شما تا ابد برای همسرتان جذاب است. یک شاخه گل، یک شام صمیمی، چند خط شعر عاشقانه هرچقدر کلیشه‌ای به نظر برسند، حس قدردانی را در خانم‌ها زنده می‌کنند.

 در باره زنان

بیشتر بخوانید: عدم علاقه زن به مرد: وقتی زن  از همسرش ناراضی است این طور رفتار می کنه!

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا