;
خانواده و زناشوییزندگی

دروغ گفتن زن به مرد: ۹ دروغ رایجی که همه زن ها به مرد ها می گویند!

دروغ گفتن زن به مرد: اگر فکر می کنید که همسرتان هرگز به شما دروغ نمی گوید، باید تجدید نظر کنید. حتی دروغ های بسیار کوچک هم می تواند تفاوت زیادی را ایجاد کند. پس بهتر است که همیشه حقیقت را در رابطه بیان کنید. انگیزه خانم ها برای گفتن این دروغ ها این است که از احساسات شما محافظت کنند و مطمئن شوند شما برای خود آن ها هستید. هر دلیلی که داشته باشد، بالاخره این دروغ ها توسط خانم ها گفته خواهد شد که در این قسمت از خانواده و زناشویی مواردی از آن ها را به شما خواهیم گفت، با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید: اشتباهات مردان در رابطه عاشقانه: ۷ اشتباه بزرگ مردان که زنان را سرخورده می کند!

دروغ های رایج زنان به مردان

۱.همین گونه که هستی، دوستت دارم

دروغ گفتن زن به مرد، حتما با خودتان فکر می کنید که خانم ها نمی خواهند همه چیز را در شما تغییر دهند اما احتمالاً چیزهای زیادی وجود دارد که خانم ها دوست دارند آن را در شما تغییر دهند.

اگر به تازگی ازدواج کرده اید و در دوران ماه عسل هستید، معمولاً هردوی شما مایل هستید که در این دوران عالی و کامل به نظر می رسید اما مطمئن باشید که او به زودی خلاف این چیز ها را پیدا می کند. پس اگر او به شما می گوید که قصد ندارد شما را تغییر دهد، بدانید که دروغ می گوید و فقط می خواهد شما را شاد کند.

احتمالاً بپسندید: چرا شوهرم حرفاشو بهم نمیگه +  ۶ راه حل ساده و موثر!

۲.عاشق معاشرت با دوستانت هستم

دروغ گفتن زن به مرد، در هرصورت همسر شما نمی خواهد که این دوستان در اطرافتان وجود داشته باشند. شاید به شما بگوید که با دوستانتان مشکلی ندارد اما اصلا این موضوع را باور نکنید.

شاید بپسندید: فحاشی کودکان: با فحاشی و بد زبانی کودک مان چه کنیم + ۷ راهکار موثر

دروغ گفتن زن به مرد

۳.عاشق کار خانه هستم

دروغ گفتن زن به مرد، ممکن است در شروع رابطه این دروغ را از همسرتان بشنوید که به شما می گوید اصلاً با ظرف های کثیفی که از خودتان به جا گذاشته اید، مشکلی ندارد و عاشق کار داخل خانه است. اما مطمئن باشید که به شما دروغ می گوید. هیچ کس دوست ندارد که همشه لباس ها و ظرف های کثیف را بشوید.

احتمالاً بپسندید: به دست آوردن قلب مرد: با این ۹ ترفند جدید قلب مغرور ترین مردا رو هم به دست می یاری!

۴.عاشق تماشای فوتبالم

احتمالاً در اوایل آشنایی همسر تان به شما بگوید که عاشق تماشا کردن فوتبال در روزهای دوشنبه و نقد و بررسی آن است. اما اصلاً گول این موضوع را نخورید، زیرا او می خواهد به شما نشان دهد که شبیه دختران دیگر نیست و شما هم از این موضوع خوشحال می شوید که با یک دختر ورزشکار روبرو شده اید اما اصلاً آن را باور نکنید.

بیشتر بخوانید: چرا مردان تمایل دارند با زن بزرگ تر از خود وارد رابطه عاشقانه شوند + ۸ دلیل جالب

۵.عصبانی نیستم

دروغ گفتن زن به مرد، گاهی اوقات خانم ها به دلیل تغییرات هورمونی از لحاظ ظاهری کمی به هم می ریزند و ممکن است با مشکلاتی مثل جوش یا هر چیز دیگر روی پوست خود مواجه شوند.

در چنین شرایطی ممکن است بخواهید که به او اعتماد به نفس بدهید و بگویید که تو عالی هستی ! احتمالا به شما می گوید که دروغ نگویید و حرف غیر قابل باور نزنید. اگر  بپذیرید که دروغ گفته اید و برای دلخوشی او از این حرف ها زده اید، احتمالا وضعیت بد تر می شود و یک جنگ بزرگ بین شما شکل می گیرد. پس بهترین راهکار این است که مراقب حرف هایی که می زنید باشید و اجازه دهید که این دوران به اتمام برسد.

برایتان جالب خواهد بود: محبوب بودن: ۷ رفتاری که باعث می‌شود همیشه محبوب باشید و دیگران بیشتر به شما احترام بگذارد!

۶.حق با شماست

شاید برایتان پیش آمده باشد که با همسرتان سر موضوعاتی حر و بحث می کنید و او ناگهان خاموش می شود و از شما عذرخواهی می کند و می گوید که حق با شماست و تو بهتر از من می دانی . آیا او را باور می کنید؟

مطمئن باشید او راست نمی گوید، فقط امید دارد که در آینده نزدیک بفهمید که حق با خانوم است  زیرا هیچ دختری زمانی که واقعا بفهمد حق با شماست، به این مسئله اعتراف نمی کند.

احتمالاً بپسندید: راه های جذب خواستگار خوب: با استفاده از این ۱۰ روش به زودی خواستگاران زیادی را جذب می کنید!

دروغ گفتن زن به مرد

۷.مهم نیست که به زنهای دیگر نگاه کنی

دروغ گفتن زن به مرد، برخی خانم ها برای اینکه روشن فکر به نظر برسند، این دروغ را که به زنهای دیگر نگاه کنی، برایم مهم نیست را می گویند. هیچ زنی دوست ندارد نگاه شـما به دیگری باشد بلکه دوست دارد، نگاهتان فقط به او باشد پس هیچگاه چشمان خود را بیش از اندازه به اطراف منحرف نکنید.

احتمالاً بپسندید: شاد کردن شوهر: ۱۵ ترفند جالب برای شاد کردن شوهر

۸.من علاقه ای به این رمانتیک بازی ندارم

گاهی خانم ها برای اینکه شما تبدیل به یک عاشق وسواسی نشوید و مدام او را کنترل نکنید ، به شما می گویندمن علاقه ای به این رمانتیک بازی ندارم اما این بدان معنی نیست که آنها از رابطه ی عاشقانه بیزارند و دوست ندارند عشق تان را به او ابراز کنید و هوایش را داشته باشید.

شاید بپسندید: مشکلات بینایی کودکان: چرا کودکان در سنین بسیار پایین دچار مشکلات بینایی می شوند؟

۹.پول برای من هیچ اهمیتی ندارد

دروغ گفتن زن به مرد، همه زنها دوست دارند که از لحاظ اقتصادی در یک حد متـعادل و رفاه نسبی قرار داشته  و دارای استقلال مالی باشند و هیچ زنی پیدا نمی شود که وضعیت مالی همسر و پول برای او اهمیتی نداشته باشد.

بیشتر بخوانید:

عشق واقعی چه ویژگی‌هایی دارد و چگونه می‌توان اطمینان یافت که عشق واقعی‌ را یافته‌ایم + ۲۶ ویژگی

شاید بپسندید: عادت های اشتباه زنان: ۱۴ عادت اشتباه زنان که زیبایی و جوانی شان را نابود می کند!

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

  1. با سلام،
    ممنون از مطلب خوبتون که زحمت کشیدید و قرار دادید،نکات مهمی هستن و کاملا درست …من تمامی این موارد را در زندگی خودم دیدم و نکات تو درست میگی و پول برای من مهم نیست رو به خوبی لمس کردم ،در کسی که حتی از لحاظ مالی در خانواده با وضع مالی خوب بودن در آخر پول حرف آخر زد و نگاه به سمتی شد که پول بیشتر و منفعت بود ،کسی که مدعی این بود که در صورت نبود من زندگی نمی تواند بکند،کم توانی من بر اثر بیماری کرونا و عوارض آن ،باعث دقیقا نمایش روی شخص شد،و رفت! ولی من توانم برگشت،ولی دیدم که چقدر دروغ شنیده بودم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 1 =

دکمه بازگشت به بالا