;
آرایش و زیباییدنیای مد

رژ لب‌ های تابستانی جذاب و خوشرنگ  که لب های تان را خنک و برجسته می‌کنند!

رژ لب‌ های تابستانی: تابستان جذاب از راه رسیده و دیگر در بهترین سه ماه سال هستیم. باید فکری به حال استایل هم بکنیم و کمی متفاوت‌تر و تابستانی‌تر ظاهر شویم. در طراحی استایل آرایشی هم لازم است که به نکاتی دقت کنیم. رعایت انتخاب رنگ‌های مناسب این فصل باعث می‌شود که شیک‌تر و زیباتر از همیشه جلوه کنیم. در این مطلب می‌خواهیم از بهترین رنگ رژ لب برای این فصل گرم و پرنشاط بگوییم. برای ورود به تابستانی جانانه آماده هستید؟ قصد دارید که امسال از همیشه، خوش‌استایل‌تر و زیباتر بدرخشید؟ حتما همین‌طور خواهد بود.

بیشتر بخوانید: عکس دیده نشده ساعد سهیلی پس از ازدواج پربازدید شد!

رژ لب‌ های تابستانی که لب هایتان را خنک می‌کنند!

استایل‌های تابستانی پر از رنگ و پویایی هستند. برای اینکه کمی تعادل هم به آنها اضافه شود به رنگ‌های خنثی و نود هم نیاز پیدا می‌کنید. برای رژ لبتان در این فصل به سراغ رنگ‌های خنثی بروید. با انتخاب آرایشی که خیلی رنگارنگ نیست، امکان پوشیدن ست‌های رنگی مختلفی برایتان به وجود می‌آید.

رژ لب‌ های تابستانی، برای همین، یکی از بهترین رنگ‌ها برای انتخاب رژ لب در تابستان، طیف رنگی خنثی است. رنگ‌های خنثی برای آرایش به شما کمک می‌کنند که ضمن زیباترشدن، ساده و مرتب به نظر برسید. از همین روی، برای شرکت در مراسم مختلف قابل استفاده هستند.

رنگ‌های نود و خنثی در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه بوده‌اند و استفاده از آنها مترادف با رعایت اصول شیک‌بودن بوده است. جلب‌توجه اندک اما اثرگذاری بالای چنین طیفی از رنگ‌ها از آنها گزینه‌هایی جذاب ساخته است.

احتمالاً بپسندید: ۸ بازیگر معروف که حین ساخت فیلم و سریال ناگهانی فوت کردند!

 رژ لب‌ های تابستانی

شاید بپسندید: 20 مهمترین کاربرد وازلین برای زیبایی و سلامت که احتمالاً از آن بی خبرید!

۱.صورتی یخی

تابستان گرم و پرتلاطم نیازمند استفاده از رنگ‌هایی است که حرارت و شورش را تعدیل کنند. صورتی یخی یکی از بهترین انتخاب‌ها برای رسیدن به چنین هدفی است. با انتخاب این رنگ از رژ می‌توانید لب‌ها را برجسته‌تر از حالت معمولی هم نشان بدهید. در واقع، این رنگ از رژ هم در راستای استفاده در تابستان قابل تأمل است و هم از نظر ترندهای زیبایی روز که لب‌هایی برجسته را می‌پسندد، مورد استقبال واقع می‌شود.

رژ لب‌ های تابستانی، این رنگ هم مناسب استفاده برای موقعیت‌های روزانه است و هم گزینه خوبی برای امتحان‌کردن در مهمانی و موقعیت‌های رسمی به نظر می‌رسد. اگر از رنگ صورتی یخی برای رژ لبتان استفاده می‌کنید، حواستان باشد که باقی بخش‌های آرایش صورتتان چندان غلیظ نباشد تا هم این رنگ بیشتر به چشم بیاید و هم ملاحت جذابی در چهره‌تان به وجود بیاید. این رنگ صورتی یخی با رنگ‌های پوست مختلف در تناسب است.

احتمالاً بپسندید: کوچک کردن بینی در خانه با زنجبیل تنها در ۱۰ روز!  

۲.مرجانی

رنگ مرجانی از آن رنگ‌های جذابی است که به شما در جوان‌تر و شاداب‌تر به نظررسیدن کمک شایانی می‌کند. این رنگ هم از رنگ‌های تابستانی خوش‌رنگ است و می‌تواند استایلتان را متناسب با فصل پرشور تابستان، پرنشاط نشان بدهد. اگر این رنگ را برای رژ لبتان استفاده می‌کنید، باید طیف رنگی باقی بخش‌های آرایشتان هم مشابه باشد.

رژ لب‌ های تابستانی، برای مثال، رژگونه‌ای با همین زمینه رنگی در نظر بگیرید و سایه‌ای متناسب با این رنگ انتخاب کنید. رنگ مرجانی بیشتر مناسب کسانی است که پوست روشن دارند. با این حال، اگر افرادی با پوست‌های تیره‌تر هم از آن در کنار کرم پودر و کانسیلر مناسب بهره ببرند، خروجی خوبی از استایلشان خواهند گرفت. در سال‌های اخیر، ورود رنگ مرجانی به ترندهای روز مدوفشن بسیار جدی بوده و حتی رنگ سال را هم به خود اختصاص داده است. این رنگ شاداب است و درخشان. با انتخابش حس‌وحال خوبی در استایل خود به وجود می‌آورید.

بیشتر بخوانید: زاویه سازی صورت و فک با چند ترفند ساده آرایشی + عکس

رژ لب‌ های تابستانی

احتمالاً بپسندید: انداختن انگشتر در هر انگشت چه معنایی دارد + معناهای جالب و عجیب که نمی دانستید!

۳.آلبالویی

طراحی استایل آرایشی در تابستان به کمی شیطنت و شور بیشتر نیاز دارد. برای اینکه چنین ویژگی‌هایی وارد استایل چهره‌تان شود، رنگ رژ آلبالویی هم انتخاب خوبی برایتان خواهد بود. رنگ رژ آلبالویی با انواع طیف‌های پوستی در هماهنگی است و برای موقعیت‌های رسمی و غیررسمی هم کاربرد دارد. یادتان باشد که اگر لب‌هایتان کوچک و خطی است، شاید این رنگ باعث انعکاس بیشتر این موضوع شود و امکان طراحی خط لب برایتان کمتر میسر می‌شود. برای کسانی که لب‌های حالت‌دار و بزرگ دارند، چنین رنگی انتخاب مناسب‌تری خواهد بود.

احتمالاً بپسندید: از بین رفتن چروک صورت فقط با یک میوه تابستانی هوش از سر تان می برد!

رژ لب‌ های تابستانی

شاید بپسندید: از پودر برنزه کننده به این روش حرفه ای استفاده کنید + آموزش مرحله به مرحله

۴.نارنجی

رژ لب‌ های تابستانی، نارنجی از تِم‌های رنگی شاد و پویا است؛ درست مانند تابستان دارای رگه‌هایی از نشاط و شادابی است. برای اینکه استایل خوبی داشته باشید و رنگ آرایشتان هماهنگ با رنگ لباس‌های مناسب فصل تابستان باشد، این گزینه به شما پیشنهاد می‌شود.

البته دقت کنید که رنگ نارنجی انتخاب چالش‌برانگیزی است. چرا؟ چون باید در ست‌کردن رنگ آن با بخش‌های مختلف آرایشتان دقت زیادی به خرج بدهید. پیشنهاد این است که رنگ رژگونه یا سایه چشم هم در طیف رنگی نارنجی انتخاب شود. البته باید حواستان باشد که زیاده‌روی نکنید. در این صورت، نمای کلی آرایش اصلا جالب از آب درنمی‌آید.

اگر هم بتوانید بخش‌های دیگر آرایش را ساده و خنثی نگه دارید، رنگ رژ نارنجی بیشتر به چشم می‌آید و جلوه زیباتری هم پیدا می‌کند. از انتخاب این رنگ جذاب برای آرایش تابستانی‌تان غافل نشوید. کسانی که پوست سفید یا گندمی دارند، با رنگ رژ لب نارنجی زیباتر می‌شوند. البته رنگ‌های دیگر پوست هم می‌توانند به‌سراغ این انتخاب بروند ولی باید در ست‌کردنش دقت‌نظر بیشتری به خرج بدهند.

شاید بپسندید: بازسازی چهره واقعی شخصیت های دیزنی بر اساس هوش مصنوعی!

۵.قهوه‌ای عسلی

رژ لب‌ های تابستانی، رنگ قهوه‌ای عسلی هم رنگی تابستانی برای انتخاب رژ لب است. با چنین رنگی می‌توانید لباس‌های مختلفی بپوشید و بخش‌های دیگر آرایش صورتتان را هم متنوع انتخاب کنید. فقط یادتان باشد که این رنگ روی پوست‌های تیره کمتر جلوه می‌کند.

با انتخاب این رنگ از رژ، دستتان برای انتخاب رنگ بخش‌های دیگر آرایش هم کاملا باز است. از گزینه‌های پیشنهادی، انتخاب طیف سایه هلویی و خنثی است. تیره‌کردن چشم‌ها را هم فراموش نکنید. برای بازشدن چهره و جلوه بیشتر آرایش باید تلفیق خنثی‌بودن رنگ قهوه‌ای عسلی و رنگ مشکی ریمل و مداد چشم را در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید: بینی عمل شده بازیگران: بازیگران مرد و زن ایرانی که از عمل بینی خود راضی نیستند و چهره شان زیبا نشده + عکس

رژ لب‌ های تابستانی

شاید بپسندید: درمان لک قهوه ای پوست با ضد لک های گیاهی و خانگی  + روش

احتمالاً بپسندید

 شاید بپسندید: ۵ چیزی که در مورد پریود به دخترتان نباید بگویید!

نازک شدن مو: موثر ترین نسخه طب سنتی برای درمان نازک شدن مو

شاید بپسندید: استفاده صحیح از کرم دور چشم: برای نتیجه بهتر چگونه از کرم دور چشم استفاده کنیم!

احتمالاً بپسندید: با دمکرده این گیاه ریزش موهای خود را قطع کنید!

شاید بپسندید: طلا و زیورآلات مناسب برای خانم های قد کوتاه

احتمالاً بپسندید: مژه های بلند و پرپشت: ۹ خوردنی که مژه ها را دوبرابر می کند!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا