;
فیلم و سریال

شخصیت های مجموعه “فیلم شرک” اگر انسان بودند چه شکلی بودند+ عکس

تبدیل شخصیت های فیلم شرک به انسان: وقتی طراحان کارتونی از حیوانات یا موجودات دیگر در فیلمشان به عنوان یک شخصیت استفاده می کنند، آنقدر به آنها شخصیت انسانی می دهند که دیدن آنها به عنوان موجوداتی شبیه به انسان اجتناب ناپذیر است. شاید شوخی به نظر برسد، گاهی ممکن است شخصیت های کارتونی را با همسایه های خود مقایسه کنیم، اینکه چقدر این شخصیت های کارتونی شبیه همسایه های ما هستند. در این مطلب با تبدیل شخصیت های فیلم شرک به انسان همراه شوید.

شاید بپسندید: اشاره جالب نعیمه نظام دوست به زیاد خندیدنش

احتمالا بپسندید: بازیگر نقش “بانو جمی سریال امپراتور دریا” در آستانه 60 سالگی اش مثل دختر 18 ساله میمونه+عکس و بیوگرافی

احتمالا بپسندید: مقایسه زیبایی بازیگران نقش دونگی پس از 14 سال: دونگی بزرگ37 ساله و دونگی کوچک 25 ساله شده+ عکساشون

تبدیل شخصیت های فیلم شرک به انسان

اما اگر این شخصیت های کارتونی واقعا انسان بودند چه شکلی می شدند؟ یکی از هنرمندان به این مسئله فکر کرده است. او با ارائه طرح هایی به این پرسش شما پاسخ داده است. این هنرمند در مجموعه ای تحت عنوان اگر شخصیت های شرک انسان بودند توانسته است ذهن پرسشگر ما را آرام کند.

در ادامه این مطلب از سری مطالب فرهنگ و هنر به این آثار تبدیل شخصیت های فیلم شرک به انسان نگاهی انداخته ایم. با مجله خبری چشمک همراه شوید.

شاید بپسندید: تصویری زیبا از هدی زین‌العابدین و پسرش+عکس

درباره فیلم شرک

شرک (به انگلیسی: Shrek) یک پویانمایی کمدی متحرک کامپیوتری آمریکایی است که در سال ۲۰۰۱ بر اساس کتاب تصویری افسانه‌ای به همین نام نوشته‌ی ویلیام استیگ، ساخته شده‌است.

حقوق کتاب استیگ توسط استیون اسپیلبرگ در سال ۱۹۹۱ خریداری شد. وی در ابتدا قصد داشت یک فیلم انیمیشن سنتی بر اساس این کتاب تولید کند، اما جان اچ ویلیامز او را متقاعد کرد که این فیلم را به شرکت تازه تأسیس دریم‌ورکس بیاورد. جفری کاتزنبرگ بلافاصله پس از خرید حقوق استودیو از اسپیلبرگ، توسعه فعال فیلم را آغاز کرد.

شرک یک دیو است که در یک جنگل سرسبز در آرامش و سکوت زندگی می‌کند، تا اینکه مأموران پادشاه به منطقه‌ای نزدیک او می‌آیند و از مردم چیزهای عجیبشان را می‌خواهند، پیرزنی خرش را می‌دهد و ادعا می‌کند که خرش قادر به حرف زدن است.

ناگهان خر از آنجا فرار می‌کند و به خانه شرک می‌رسد و سربازان هم از آنجا فرار می‌کنند. پادشاه هم تمام حیوانات عجیب را به خانه او می‌فرستد و تا هنگامی که شرک شاهزاده‌خانم را برای او از قصر اژدها آزاد نکند حکم خانه‌اش را نمی‌دهد. شرک و خر هم برای نجات شاهزاده‌خانم اقدام می‌کنند، و طی اتفاقاتی که می‌افتد، خر با اژدها ازدواج می‌کند و شاهزاده‌خانم هم که در نیمه‌های شب به دیو تبدیل می‌شده‌است با شرک ازدواج می‌کند و پادشاه هم کشته می‌شود.

شاید بپسندید: مرگ ماه چهره خلیلی: زندگی در لندن و شوهر فیلمبردار+ عکسهای خانوادگی!

Farkle

تبدیل شخصیت های فیلم شرک به انسان

 

احتمالا بپسندید: ماجرای خیانت سید جواد هاشمی به همسر اولش!+ عکس

Wolf

تبدیل شخصیت های فیلم شرک به انسان

احتمالا بپسندید: مجریان معروف صدا و سیما به همراه همسر خود+عکس و بیوگرافی

The 3 Little Pigs

تبدیل شخصیت های فیلم شرک به انسان

بیشتر بخوانید: خانم خواننده تیتراژ پایانی مختارنامه کیست!؟ + عکس و صوت

The 3 Blind Mice

تبدیل شخصیت های فیلم شرک به انسان

احتمالا بپسندید: بیوگرافی مریم کوخانی، زندگی شخصی، همسر و دیگر ناگفته ها+عکس های جدید

Humpy Dumpty

هامپتی دامپتی (به انگلیسی: Humpty Dumpty) یکی از معروفترین شخصیت‌های داستان‌های کودکان به شمار می‌رود که اغلب به شکل یک تخم مرغ به تصویر کشیده می‌شود.

متن کامل اولین شعری که Humpty Dumpty در آن معرفی گردید اینگونه است:

Humpty Dumpty sat on a wall,

Humpty Dumpty had a great fall.

All the king’s horses and all the king’s men,

Couldn’t put Humpty together again.

در این شعر هیچ اشاره‌ای به ماهیت هامپتی دامپتی نشده است. پیش بینی می‌شود دلیل اصلی این تصویر سازی این چیستان است: چیزی که اگر از بالای دیوار به زمین بیفتد، هرتعداد نفر هم که جمع شوند نمی‌توانند آن را به شکل اولیه خود بازگردانند که پاسخش تخم مرغ بوده است.

اولین نسخه نوشتاری این شعر مربوط به به اواخر قرن ۱۸ است، با این حال این شخصیت با به تصویر کشیده شدن در جلد دوم رمان «آلیس در سرزمین عجایب» نوشته لویس کارول در اواخر قرن ۱۹ مشهور شد.

شاید بپسندید: بیوگرافی لیلا زارع، زندگی شخصی و داشتن پسر جوانی که باور پذیر نیست+عکس های جذاب

احتمالا بپسندید: چهره هدی زین العابدین قبل از عمل زیبایی و معروف شدنش + عکس

تبدیل شخصیت های فیلم شرک به انسان

بیشتر بخوانید: بهزاد خلج بازیگر “سریال آقای قاضی” به همراه همسر و فرزندانش+عکس های شخصی

The Gingerbread Man

تبدیل شخصیت های فیلم شرک به انسان

Pinocchio

بیشتر بخوانید: عکس های عروسی دختر و داماد بانو چوئی”سریال جواهری در قصر” + باور پذیر نیست بانو چوئیی داماد داشته باشه!

جالب خواهد بود: فرزند دوم امیرجعفری و همسرش؛ همای پایتخت مادر شد! + عکس

Fergus

تبدیل شخصیت های شرک به انسان

Dragon

شاید بپسندید: “اوه یون آه بازیگر نقش هیآپ” به همراه پسر چاقش که هیکلش دو برابر خودشه + عکس

The Dronkeys

Felicia

Suzy

 

Puss in Boots

 

Donkey

خر یا دانکی (به انگلیسی: Donkey) یک شخصیت خیالی است که توسط ویلیام استیگ خلق شده و توسط دریم‌ورکس انیمیشن برای فرنچایز شرک اقتباس شده‌است. صداپیشگی او عمدتاً توسط ادی مورفی انجام می‌شود. دانکی یک الاغ انسان‌نما است و ظاهر او از یک الاغ مینیاتوری به نام پری (Perry) الگوبرداری شده‌است. او با خز خاکستری، چشمان قهوه‌ای و یال مشکلی به تصویر کشیده شده‌است و در شرک ۲ به یک اسب سفید تبدیل می‌شود. در فرنچایز، او یاور و بهترین دوست شرک، شوهر اژدها، و پدر چند فرزند از نژاد خر و اژدها (Dronkey) است.

او به عنوان خری سرخوش، پرآزار، پرحرف و حساس به نمایش گذاشته می‌شود، که «دندان‌های قشنگی» دارد. او از عنکبوت متنفر است. ادی مورفی دانکی را یک شخصیت واقعاً مثبت دانسته‌است: «او همیشه به دنبال نیمه روشن از هر چیز است و برای آن تلاش می‌کند. یک خر خوشحال و خوش شانس.»

Fiona

 

Shrek

شرک یک دیو سبز رنگ است، لباس‌های سنتی می‌پوشد و از لحاظ جثه از سایر دیوها کوچکتر است. گوش‌های او دراز اما نازک است. قدرت بدنی شرک زیاد است و می‌تواند با یک گروه از سربازان و یاغی‌ها بجنگد و همه آنها را شکست دهد. پدر مادر شرک در تولد هفت سالگی اش به علت اینکه او یک دیو بود، رهایش می‌کنند. همچون پدر و مادرش، مردم نیز او را به خاطر دیو بودنش سرزنش می‌کردند. پس از گذشت چندین سال، اکثر مردم از شرک متنفر بودند و از او هراس داشتند. به همین دلیل شرک به ندرت از باتلاقش بیرون می‌آمد. او که می‌دانست مردم برای همیشه از او متنفر خواهند ماند پس او نیز آنها را می‌ترساند و از این کار لذت می‌برد.

نوشته های مشابه

9 دیدگاه

  1. تو عنوان نوشتین شخصیت های شرک ولی تو پست همه ی کارتون هارو آوردین و از هر کدوم فقط نقش اصلی رو گذاشتین…
    هدف تون چیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × یک =

دکمه بازگشت به بالا